Ей, Тулупи, протестирате ли?

винаги съм гласувал за ДСБ или коалициите, в които участват. Те са моята алтернатива, ако става дума
Никога повече за тях - никога. Станаха му първа патерица миналия кабинет, а аз гласувах за тях, като за негова алтернатива. Петър Москов - толкова го харесвах, а той се оказа бившия далавери. Пешо-пръстовия отпечатък. Срам ме, че им гласувах доверие. Тоя сегашния лидер и той вече се е нагъзил - подкрепял гроб. Ми крепи. Ще видиш парламент на куково лято.

Директно заявявам: при сегашната политическа ситуация, на избори гласувам за кака Кури - за нея поне със сигурност знам, че няма да подпира чубанина от банкя.
 
Кака Кури е доказано корумпирана, не мога да ти се начудя на акъла, да не си имала нещо с Боко, някъв романс;) та го мразиш толко?
 
Последно редактирано:
Кака Кури е доказано корумпирана, не мога да ти се начудя на акъла, да не си имала нещо с Боко, някъв романс;) та го мразиш толко?
Не, гнуслива съм. :)

А и бях останала с убеждението, че корупцията не те притеснява? Що за баце може, а за Курнелка не?
 
Абе пасивната агресия е най-добрата тактика в тия смутни времена.
Седим и чекаме некой читав оправяч да дойде.

Все някога тия дето се въртят от 30 години ше умрат от старост или преяждане с черен хайвер и ще се отвори место за нови....
 
Никога повече за тях - никога. Станаха му първа патерица миналия кабинет, а аз гласувах за тях, като за негова алтернатива. Петър Москов - толкова го харесвах, а той се оказа бившия далавери. Пешо-пръстовия отпечатък. Срам ме, че им гласувах доверие. Тоя сегашния лидер и той вече се е нагъзил - подкрепял гроб. Ми крепи. Ще видиш парламент на куково лято.

Директно заявявам: при сегашната политическа ситуация, на избори гласувам за кака Кури - за нея поне със сигурност знам, че няма да подпира чубанина от банкя.
Ти винаги си била червена, не ми пробутвай тия, че Петър Стоянов бил якия президент. Червено како, не си им яка попарката??? То тогава и сирене нямаше...
 
Аха значи за тебе Курнела може Баце не, ее мерите с два аршина знаех си
Ок, дай ми доказателства за корупционна сделка, направена от Кури, а аз ще ти дам нещо интересно от днес - поредното доказателство за корумпираността на гробавите, но не и последното. Поне докато са на власт.

117017556_3149127218497872_1063373716881256413_o.jpg
 
Доказано корумпиран е Тиквун, още на ало Ваньо трябваше да е аут оф дъ бизнес, както би казала министърката на туризма :) !

Кака Кури е доказано корумпирана, не мога да ти се начудя на акъла, да не си имала нещо с Боко, някъв романс;) та го мразиш толко?
 
Едната снимка ми напомни за най-новия слоган на гроб във Варна, във връзка с пеещия фонтан, който не пее, а го строят от първия мандат на Портних :) . Стана срахотно, но още не е готово :)


Ок, дай ми доказателства за корупционна сделка, направена от Кури, а аз ще ти дам нещо интересно от днес - поредното доказателство за корумпираността на гробавите, но не и последното. Поне докато са на власт.
 
Е, да. Сега има в изобилие за всички

Vecherya-bokluk2-200x200.jpg
Хахахах, ей, стига си се гаврила с нещастието на хората! Все едно при комунистите ги нямаше тези бездомници! Много неуспешно този път...
 
Чакай да пробвам аз с нещо.

Полицията е задържала двама души за агресията срещу граждани и журналисти на пленума на ГЕРБ от сряда (5 август 2020) съобщи бТВ. Става дума за 20 годишния Денислав Атанасов Станоев от Елин Пелин и 22 годишния Симеон Стоянов Стойчев, който работи в охранителната фирма “Джи Пи Секюрити”, свръзвана с Валентин Златев и Христофор Амантанидис – Таки.

Някои от тях бяха заснети да нанасят удари и ритници на няколко протестиращи, посочени лично от пиара на партия ГЕРБ Никола Николов.

Биячите се оказаха на Вальо Златев. На "Василич", дългогодишния авер на Бойко Борисов. "Ало, Вальо? Бойко съм. Прати неколко мутри от твоите, че да не разпознаят моите".


Продължавайте да вервате, че не ви управляват мутри и престъпници....
 
Хахахах, ей, стига си се гаврила с нещастието на хората!
Аз ли се гавря? Аз ли държа доходите на възрастните хора на средно 200 лв/месец вече 10 години? Ми извинявам им се тогава. Подавам оставка.
 
Предлагам всички да се успокоят.
Разтуриха палатките, протестите преминаха.

Време е животът да си продължи нормално и тая тема закономерно да замре.
 
Аз ли се гавря? Аз ли държа доходите на възрастните хора на средно 200 лв/месец вече 10 години? Ми извинявам им се тогава. Подавам оставка.
Я си припомни преди тези 10 години колко им бяха...забравила си далечното минало. Не казвам, че сега няма бедност. Просто преди това беше в пъти по-зле.
 
Я не говори глупости бе, ебати нахалството. Почнахте по модела с бананите по коледа, ама го изместихте преди 10 години, прекалявате с глупостите!


Я си припомни преди тези 10 години колко им бяха...забравила си далечното минало. Не казвам, че сега няма бедност. Просто преди това беше в пъти по-зле.
 
Я не говори глупости бе, ебати нахалството. Почнахте по модела с бананите по коледа, ама го изместихте преди 10 години, прекалявате с глупостите!
По Нова Година пускаха бананите, не по Коледа.

Много беше хубаво.
И сега не е лошо.
Виж Сирия и Конго за справка.
 

Горе