Ей, Тулупи, протестирате ли?

Никой не твърди че Бойко не трябва да си ходи а това, че протеста не е спонтанен.
От нататък има два варианта - бб печели пак изборите и съответно мунчо в затвора или червените отрепки печелят и става страшно, че както са пригладнели...
Лошото, че при втория вариант вече няма да има кой да плаща и организира протести.
 
Ще повтаряш трети клас... Явно...

Никой не твърди че Бойко не трябва да си ходи а това, че протеста не е спонтанен.
От нататък има два варианта - бб печели пак изборите и съответно мунчо в затвора или червените отрепки печелят и става страшно, че както са пригладнели...
Лошото, че при втория вариант вече няма да има кой да плаща и организира протести.
 
Промили са ти мозъка. По страшно от това, не може да стане. Всъщност може, ако дебилите изберът тулупа за 4 ти път.
Кой ми е промила мозъка?
За теб явно политиката почва от мандат 1 на Бойко..
 
Не, за мен политиката почна 1996-та година, когато гласувах за първи път. По-зле не е било никога! Мизерии е имало винаги, но такова чудо никога. Айде сравни прокурора на БСП и прокурорите на Баце. Сложи Борис Велчев до Гешев, пусни си някое старо клипче и опитай да намериш разликата.

Политиката не почва с Борисов 1, политиката свърши тогава. Това което прави тиквун не е политика.


Кой ми е промила мозъка?
За теб явно политиката почва от мандат 1 на Бойко..
 
А според теб Пеевски е трупал влияние само по време на управлението на ГЕРБ ли? И орешарски сигурно е щял да го затвори ако не го бяха свалили от власт именно защото се опита да го набута на висш държавен пост?
 
Бай Ганя е чул че свалят мутрите и е излезнал на площада да си подигне малко самочувствието с биричка в ръка да си кръкне малко на тиферич и да се види с ора, да повика малко, да изкара лошата енергия насъбрала се от само изолацията като фърли некоя и друга бутилка по парламенту, счупи некое и друго стъкло, препикае партииня дом, некак си така се чувства по-значим, по-европеец...
Чул е от некъде, че митинга бил организиран, което го обижда щото той има достатъчно мозък да се активира сам оти му е писнало, но за съжаление той не знае, че нещата никога не стават така от само себе си, винаги има някой който пали искрата, с всичко е така, такива са хората трябва да има нещо което да ги запали, някой който да ги организира.

Сигурен съм, че повечето протестиращи не искат отново червените на власт и не са наясно, че са поведени точно в тази посока...не знам може и да греша, но за мен сценария Орешарски се повтаря.

Аз мисля като @Sky, но явно повечето хора са се заблудили или просто са си комунисти;)
 
Последно редактирано:
ДПС е чумата на прехода, отровното си влияние тая етническа партия е налагала на абсолютно всички партии през последните 30 години, може би без едно правителство на СДС през 90-те години. Факт е обаче, че Борисов се обяви за борец против ДПС, а направи точно обратното. Шиши стана най-силен през управлението на Борисов, безспорен факт.

А според теб Пеевски е трупал влияние само по време на управлението на ГЕРБ ли? И орешарски сигурно е щял да го затвори ако не го бяха свалили от власт именно защото се опита да го набута на висш държавен пост?
 
За мен по-малкото зло е бб, така че ще гласувам за първи път на следващите избори и то за него.
Друга алтернатива няма.

Погледнете и напред - мунчо и компания мокрия им сън е да ни извадят от ЕС & НАТО.
 
Не, не, не. Бай ганя седи на дивана, гледа в монитора и вика - всичко е конспирация на комунистите за да се върнат на власт. Бай ганя го няма на площада.


Бай Ганя е чул че свалят мутрите и е излезнал на площада да си подигне малко самочувствието с биричка в ръка да си кръкне малко на тиферич и да се види с ора, да повика малко, да изкара лошата енергия насъбрала се от само изолацията като фърли некоя и друга бутилка по парламенту, счупи некое и друго стъкло, препикае партииня дом, некак си така се чувства по-значим по-европеец...
Чул е от некъде, че митинга бил организиран, което го обижда щото той има достатъчно мозък да се активира сам оти му е писнало, но за съжаление той не знае, че нещата никога не стават така от само себе си, винаги има някой който пали искрата, с всичко е така, такива са хората трябва да има нещо което да ги запали, някой който да ги организира.

Сигурен съм, че повечето протестиращи не искат отново червените на власт и не са наясно, че са поведени точно в тази посока...не знам може и да греша, но за мен сценария Орешарски се повтаря.

Аз мисля като @Sky, но явно повечето хора са се заблудили или просто са си комунисти;)
 
Пиши поне от единия профил, че така не е комфортно :)

За мен по-малкото зло е бб, така че ще гласувам за първи път на следващите избори и то за него.
Друга алтернатива няма.

Погледнете и напред - мунчо и компания мокрия им съм е да ни извадят от ЕС & НАТО.
 
Не, не, не. Бай ганя седи на дивана, гледа в монитора и вика - всичко е конспирация на комунистите за да се върнат на власт. Бай ганя го няма на площада.
А защо му е на бай ганя да връща комунистите на власт, да ни извадят от ЕС?
 
Викаш тея, който ни вкараха там, сега ще дойдат да ни изкарат? Европейския съюз и НАТО са резултат на последователните усилия на СДС, НДСВ и БСП, точно в този ред, ама Бай Ганя от къде да знае.... то Баце вика друго ...

А защо му е на бай ганя да връща комунистите на власт, да ни извадят от ЕС?
 
Ще повтаряш трети клас... Явно...
Ще го повтаря и пак няма да го завърши. :)

Пичове, вие защо мислите, че тиквун се дърпа толкова да даде оставка? Щото дори на тъпата му кратуна е ясно, че повече НЯМА да управлява. Да, ще се яви на избори. Да, ще има известна преднина пред по-дясната комунистическа партия, но няма да има мнозинство, за да състави кабинет, а няма да има и с кого да се коалира, щото успя да анихилира всички дребни партии, които се раграничават от БСП. При липса на мнозинство в парламента, мандатът се връчва на следващата политическа сила, която е БСП, и която ще се коалира с ДПС, възможно и с партията на Слави, ако влезе. Тиквун отива в историята, нареден до Сам Бота и Аугусто Пиночет. И, те така те!
 
"Комунист" очевидно е някакво абстрактно-събирателно понятие за голяма част от народа. Не са и помирисвали комунизъм, но така са им втълпявали родителите с приказки за Комуниста (вместо Торбалан) за лека нощ.

Комунисти, леви, десни = все етикети от историческото минало, нямащи нищо общо с днешната политическа реалност.

България просто няма необходимата социално-икономическа база, за да говорим за каквото и да било разделение на "леви" и "десни", пък камо ли за "комунисти".
 
А защо му е на бай ганя да връща комунистите на власт, да ни извадят от ЕС?
Тоя па! С колко профила ще пускаш плоските си опорки, бе тъпиро??? :) Ще ни извадят от ЕС - СМЕХ! Щото не могат и те да крадат парите от еврофондовете, та ще се прострелят в крака...
 
Да, точно така и не само това, още по зле е :) При нас местата са точно обратните на това, което се казва. Така наречените комунисти провеждат десни политики, а така наречените десни провеждат леви политики, а либералите са консервативна етническа партия, крайно десните искат крайно леви мерки, крайно левите се договарят влизат в сговор с капиталисти и тн. :D:) За България, нормално....

"Комунист" очевидно е някакво абстрактно-събирателно понятие за голяма част от народа. Не са и помирисвали комунизъм, но така са им втълпявали родителите с приказки за Комуниста (вместо Торбалан) за лека нощ.

Комунисти, леви, десни = все етикети от историческото минало, нямащи нищо общо с днешната политическа реалност.

България просто няма необходимата социално-икономическа база, за да говорим за каквото и да било разделение на "леви" и "десни", пък камо ли за "комунисти".
 
Да верно Бай Ганя е пощурел и аз се питам защо му е, у европата е келепира хаха.
Червените не са щури те от европата няма да ни извадят, оти и те знаят, че от там идва парата, какво ще се усвоява ако не сме там, то затова е и борбъта.
 
Бай Ганя е чул че свалят мутрите и е излезнал на площада да си подигне малко самочувствието с биричка в ръка да си кръкне малко на тиферич и да се види с ора, да повика малко, да изкара лошата енергия насъбрала се от само изолацията като фърли некоя и друга бутилка по парламенту, счупи некое и друго стъкло, препикае партииня дом, некак си така се чувства по-значим по-европеец...
Чул е от некъде, че митинга бил организиран, което го обижда щото той има достатъчно мозък да се активира сам оти му е писнало, но за съжаление той не знае, че нещата никога не стават така от само себе си, винаги има някой който пали искрата, с всичко е така, такива са хората трябва да има нещо което да ги запали, някой който да ги организира.

Сигурен съм, че повечето протестиращи не искат отново червените на власт и не са наясно, че са поведени точно в тази посока...не знам може и да греша, но за мен сценария Орешарски се повтаря.

Аз мисля като @Sky, но явно повечето хора са се заблудили или просто са си комунисти;)
Народът (тълпата) по улиците сега е много по-прост, отколкото преди 20 години, да речем. Причините са ясни - образователната система е в разруха, в комбинация със смартфоните, социалните мрежи и т.н. И все по-зле ще става.

Материалът не е много добър, обаче с това разполага държавата в момента. По-добре да покаже някакви признаци за непримиримост и желание за промяна, отколкото да си блее в кошарката и да си цъка лайкове на телефончето.

Подбутванията са добре дошли в случая. А да се фокусираме къде са препикали или какъв боклук са направили е непроизводително.
 

Горе