Ей, Тулупи, протестирате ли?

Ехеее тук мисля, че преджаса здраво, това не е мислене на здравомислещ човек, това е мислене на психопат или си на некви силни наркотици от рода на кокаина:).
Що? Поетът го е казал "силно любя и мразя". В конкретния случай всички трябва да изпитваме подобна омраза, но има и мазохисти. Явно сте от тях. :)
 
Този отдавна си има чекмедже. Въпроса е КОЙ му държи ключа. От нищото президент не се става...

Не си схванал нещата бе човек. Това за което се говори във видеото е бездънното чекмедже на БСП, а не на оня... Е, вече и оня си има лично богатства, като Sky е намерил изобличаващия го компромат.

добре, че форума предлага опция за блокиране
Горкичкият... Толкова ми е жал, като виждам какво душевно терзание ти причиних.
 
Не си схванал нещата бе човек. Това за което се говори във видеото е бездънното чекмедже на БСП, а не на оня... Е, вече и оня си има лично богатства, като Sky е намерил изобличаващия го компромат.

Дали аз не съм схванал? Значи БСП вадят от черни каси за ОНЯ 500 к без да очакват нищо в замяна? Ти да видиш...
 
Дали аз не съм схванал? Значи БСП вадят от черни каси за ОНЯ 500 к без да очакват нищо в замяна? Ти да видиш...
Добре ще бъда по-подробен. Нещата започват от Sky, който пусна една безвкусна шега, на която аз се подиграх. Ти контрираш моята подигравка, като не схващаш, че тя няма някаква декларативна стойност. Затова и твоят пост го възприемам като продължение на теми от вида на шеги и подигравки и не го приех на сериозно.

Иначе това което казваш по-горе в цитираното - това си е така. Никой на дава нещо срещу нищо, освен ако не е изкудкудякал...
 
Стига сте яли задника на президента. Докато не станем президентска република, това е безпредметно

Я да покоментираме това:



Според мен Славчо е знаел за воаяжа, но се почувства принуден от широката публика да махне тая мома от поста. Аз лично за поредния чалгар в политиката няма да гласувам, така че ми е все едно. :)
 
Стига сте яли задника на президента. Докато не станем президентска република, това е безпредметно

Я да покоментираме това:



Според мен Славчо е знаел за воаяжа, но се почувства принуден от широката публика да махне тая мома от поста. Аз лично за поредния чалгар в политиката няма да гласувам, така че ми е все едно. :)
За кого смяташ да гласуваш? (Ако изобщо имаш намерение спрямо избора, който имаме...)
 
За кого смяташ да гласуваш? (Ако изобщо имаш намерение спрямо избора, който имаме...)
Досега, с изключение на европарламентарните и едни кметски, не съм пропускала избори. Със сигурност няма да пропусна и следващия вот, но преди да знам играчите, няма как да реша твърдо на кого да заложа. Като цяло вотът ми ще е към политическата сила, за която има най-малка вероятност да се коалира с гроб и да ги вкара отново в управлението. По правило никога не си разпилявам вота за някакви измислени, дето я влязат, я не в парламента.

След оставката нещата ще са малко по-ясни на политическата карта, та нека изчакаме до утре. ;)
 
Къде са сега троловете? Нещо се загубиха след този клип
Та ти си ни сложил в игнора, къде ни търсиш сега? :)

Относно клипа - днес четох в една крайно жълта медия за заговор между баце и шиши да започнат черна кампания срещу Радев. Явно и жълтите чат -пат казват истината. Не очаквах да използват Генка, обаче.
 
Досега, с изключение на европарламентарните и едни кметски, не съм пропускала избори. Със сигурност няма да пропусна и следващия вот, но преди да знам играчите, няма как да реша твърдо на кого да заложа. Като цяло вотът ми ще е към политическата сила, за която има най-малка вероятност да се коалира с гроб и да ги вкара отново в управлението. По правило никога не си разпилявам вота за някакви измислени, дето я влязат, я не в парламента.

След оставката нещата ще са малко по-ясни на политическата карта, та нека изчакаме до утре. ;)
Добре, има логика, но до сега за кого си гласувала? Интересно ми е просто...
 
Добре, има логика, но до сега за кого си гласувала? Интересно ми е просто...
Винаги за десните, докато не пристигна баце и промени представите за дясно, та се наложи да направя рязък завой. Левицата се оказа по-дясна партия. Всъщност за тях съм гласувала само веднъж на парламентарни и два пъти на президентски избори. Последно се излъгах с ДСБ, докато те не пристанаха на баце в кабинет №2. Вече не правя такива грешки. По-добре крадливи комунисти, отколкото безпринципни бояджии, агенти на ДС.
 
По-добре крадливи комунисти, отколкото безпринципни бояджии, агенти на ДС.
Не по врат, а по шия.
И ти ръсиш бисери де, може спокойно да ти направим едно табло:)
 
Последно редактирано:
Винаги за десните, докато не пристигна баце и промени представите за дясно, та се наложи да направя рязък завой. Левицата се оказа по-дясна партия. Всъщност за тях съм гласувала само веднъж на парламентарни и два пъти на президентски избори. Последно се излъгах с ДСБ, докато те не пристанаха на баце в кабинет №2. Вече не правя такива грешки. По-добре крадливи комунисти, отколкото безпринципни бояджии, агенти на ДС.
Първо бях от Левски, после ме изкефиха Лудогорец, а накрая съм от ЦСКА... Човек с твърда позиция в живота!
 
Първо бях от Левски, после ме изкефиха Лудогорец, а накрая съм от ЦСКА... Човек с твърда позиция в живота!
Именно! Принципният човек държи на принципа, а не на личностите. Аналогията с футбола е погрешна. Винаги съм била от ЦСКА. :)

може спокойно да ти направим едно табло
Ми айде де. :)
 
И от БКП...
Тцъ! Не схващащ логиката. Може би затова твърдиш, че си анти-комунист и гербераст едновременно. ;)
 
Айде малко да подгреем за утре:

 

Горе