Ето защо човек трябва да следи кога му изтича домейна

От: Ето защо човек трябва да следи кога му изтича домейна

Това същият Пламен Русев ли е? Доста интересно ако именно той е взел домейна...
Същият е, едва ли го е взел без да има ясен план, какво ще го прави.
 
От: Ето защо човек трябва да следи кога му изтича домейна

Може пък на Станишев повече да не му трябва домейн. И без това малка част бабичките, които гласуват за БСП, имат интернет.
 
От: Ето защо човек трябва да следи кога му изтича домейна

И без това малка част бабичките, които гласуват за БСП, имат интернет.

Eццц..... Ей ся ще дойде мантаман да ти нашока репата :)
 
От: Ето защо човек трябва да следи кога му изтича домейна

Най-вероятно е това. Или е закъсал за пари и не му се дават.
 
От: Ето защо човек трябва да следи кога му изтича домейна

Те за интернет се сещат само преди изборите... (и дабе не всички)
а това е толкова удобно средство за комуникация със всички независимо от коя точка на БГ...
 
От: Ето защо човек трябва да следи кога му изтича домейна

Същият е, едва ли го е взел без да има ясен план, какво ще го прави.

:) Повечето мъже правят нещата спонтанно без ясен план...

та не вярвам тоя да е счетоводител за да е свикнал на планировки :)

много ми е интересно как си планират хората отпуската 5-6 месеца и повече напред?
 
От: Ето защо човек трябва да следи кога му изтича домейна

Гледах темата и чак днес усетих, че ми е изтекъл един домейн ... Поднових го веднага, обаче сега не показва сайта ? Трябва да мине просто време или трябва да направя и нещо друго ?
 
От: Ето защо човек трябва да следи кога му изтича домейна

По интересно в цялата работа е какво ще прави Пламен Русев с домейна :D
 
От: Ето защо човек трябва да следи кога му изтича домейна

едит: не знаех, че е .бг
 
Последно редактирано:
От: Ето защо човек трябва да следи кога му изтича домейна

Гледах темата и чак днес усетих, че ми е изтекъл един домейн ... Поднових го веднага, обаче сега не показва сайта ? Трябва да мине просто време или трябва да направя и нещо друго ?

.бг ли? Аз така изтървах оня ден срока за един, та се наложи да го регистрирам наново, добре че нямаше никой в опашката.
И има бъг в регистъра, че ако пробваш да го платиш сега само ще ти вземе парите и трябва да им звъниш. С нова заявка трябва.
 
От: Ето защо човек трябва да следи кога му изтича домейна

.бг ли? Аз така изтървах оня ден срока за един, та се наложи да го регистрирам наново, добре че нямаше никой в опашката.
И има бъг в регистъра, че ако пробваш да го платиш сега само ще ти вземе парите и трябва да им звъниш. С нова заявка трябва.

.com. То се оправи вече.
 
От: Ето защо човек трябва да следи кога му изтича домейна

По интересно в цялата работа е какво ще прави Пламен Русев с домейна :D

На мен много ми хареса едно тълкуване "Стани Шеф", само че тук завършва на v, иначе звучи много готино :)
 
От: Ето защо човек трябва да следи кога му изтича домейна

Ако не се беше дигнал толкова шум, вестници, сайтове за новини и т.н Станишев сигурно нямаше и да разбере :D
 
От: Ето защо човек трябва да следи кога му изтича домейна

Явно тия дето е трябвало да отговарят за сайта са отишли и те на ски :)

Относно арбитрирането ще е малко трудно, понеже трябва да се регистрира с основание - Едва ли г-н Станишев си е регистрирал ЗДДС или фирма "Станишев", а вписването на име като основание е строго регламентирано - трябва да съдържа инициали+фамилно име или само инициали, тоест номера с името нема да мине :) Щеше, ако домейна му беше sdstanishev.bg или sds.bg :) .. виж може да се пробва с арбитраж за вторият вариант :)

Относно покупката. Мисля, че Пламен Русев е доста наясно с нещата и едва ли би рискувал да си навлече неприятности :)
 
Абе само аз ли проверих whois информацията за домейна? Той хубаво е поръчан от Иво, ама не се ли води, че докато регистер.бг не го активират, може да се случи всичко с него? Попадал съм и преди на подобни случаи, в които някой е "запазил" домейна обаче той не е бил активиран, а в последствие след 40 (45 дни не помня точно), домейна отново става със статус - свободен закупуване.
Така като гледам от регистъра не са тръгнали да го активират и ако Станишев си го поиска ще измислят някаква клауза да му го предоставят.

Код:
DOMAIN NAME: stanishev.bg

requested on: 02/03/2012
processed from: 02/03/2012
activated on: 
expires at: 01/05/2012
registration status: Requested for 30 days, registrant identified

Това на мен не ми прилича на регистриран домейн.

Добавка: Отделно на всичко изписано по-горе, всички твърдите, че му трябва марка. Е не му трябва. Прочетете пак общите условия на регистъра за да видите колко опции има при евентуално арбитриране.

По-специално тази точка:
5.5.1.9. Име на коалиция, инициативен комитет или име, използвано от кандидат, за участие в кампания за парламентарни, президентски или местни избори.
А защо да не се ползва и тази 5.5.1.14. Име на плавателен съд.? Сигурни ли сте, че червения няма закотвена яхтичка с името Станишев на нея?
Тази тема се раздухва повече от колкото трябва и на края всички ще останат с палци в устата.
 
Последно редактирано:
От: Ето защо човек трябва да следи кога му изтича домейна

Аз пък имам един домейн на Костов от изборите 2009-та :))
 
От: Ето защо човек трябва да следи кога му изтича домейна

Аз го имам отдавна, не е този с .eu :)

Имах предвид дали е регистрирал този с .eu след като е загубил .bg
 

Горе