Еф Бет Affiliate некоректни масово ощетяват партньорите си!

Не, говохме по телефона. След което, пак по телефона ми каза: ми изпълнил си ги ама... можеш пак да се регистрираш като афилейт. :D :D :D Не знам при вас как е било, но на мен на имейла от месеци не ми отговарят.
Не си записал разговора? Ако някой реши да звънне от там и да даде обяснение, не е зле да се запише. И е странно, че не използват мейл, защото все пак това оставя някакъв тракинг за проблема и какви решения се взимат.
 
Не си записал разговора? Ако някой реши да звънне от там и да даде обяснение, не е зле да се запише. И е странно, че не използват мейл, защото все пак това оставя някакъв тракинг за проблема и какви решения се взимат.
Този запис на първа истанция пада веднага. Спри да им даваш такива съвети, че ще вкараш някой в беля.
 
Не си записал разговора? Ако някой реши да звънне от там и да даде обяснение, не е зле да се запише. И е странно, че не използват мейл, защото все пак това оставя някакъв тракинг за проблема и какви решения се взимат.
Ами то явно това е целта, да няма много тракинг :)
 
Какво значение има някакъв запис, в случая те са нарушили условията като години след като си им привличал клиенти изведнъж по странен начин ти прекратяват плащанията. Най малкото което е и може да се докаже е да плащат за привлечените до тук клиенти без да каниш нови , това е редно да стане.
 
Какво значение има някакъв запис, в случая те са нарушили условията като години след като си им привличал клиенти изведнъж по странен начин ти прекратяват плащанията. Най малкото което е и може да се докаже е да плащат за привлечените до тук клиенти без да каниш нови , това е редно да стане.
Да, това е правилния подход, доколкото можем да определим като правилно случващото се, но ме съмнява :(
 
То и един запис би могло да докаже. Но кой да се сети. То това какво, да записваш всеки разговор. Защото предполагам нямате телефона на човека. :)
Ами то явно това е целта, да няма много тракинг :)
 
Щом си в тяхната паница, значи се съгласяваш с техните правила, които могат да бъдат променяни постоянно, това е всичко, никой за нищо не може да ги пипне. Ефбет смениха политиката и като цяло рекламата, след закриването на ЕФУ. Защо ли? Защото има доста възрастни хора, 40-50-60+ годишни, които си седяха и играеха в ЕФУ пунктовете и сега няма къде... а да видят и разберат за ефбет би било много по-лесно това да се случи на рекламен билборд или по телевизията, от колкото в интернет сайтове.
 
Последно редактирано:
Здравейте явно не съм само аз опарения от въпросната ситуация. Виждам че темата е от одавна и има и други хора. Накратко - ефбет прекратиха и моята сметка за афф през март поради същата причина неизпълнение на хората , но аз ги бях изпълнил. Както и да е. След това в края на месеца изплатиха комисионната за месец Февруари, края на Април ми изплатиха комисионна за месец Март, независимо че от март месец нямам достъп до профила ми. Сега обаче за този месец нищо не съм получавал, а по пътя на логиката следва да изплатят комисионна за месец Април. Има ли и други в такова положение и какво предлагате да направим?
 
Здравейте явно не съм само аз опарения от въпросната ситуация. Виждам че темата е от одавна и има и други хора. Накратко - ефбет прекратиха и моята сметка за афф през март поради същата причина неизпълнение на хората , но аз ги бях изпълнил. Както и да е. След това в края на месеца изплатиха комисионната за месец Февруари, края на Април ми изплатиха комисионна за месец Март, независимо че от март месец нямам достъп до профила ми. Сега обаче за този месец нищо не съм получавал, а по пътя на логиката следва да изплатят комисионна за месец Април. Има ли и други в такова положение и какво предлагате да направим?
Още едно шаранче.. какво предлагате да направим...? Премести хората си в друг сайт ако можеш или наемай адвокат и почвай да ги съдиш.
 
Здравейте явно не съм само аз опарения от въпросната ситуация. Виждам че темата е от одавна и има и други хора. Накратко - ефбет прекратиха и моята сметка за афф през март поради същата причина неизпълнение на хората , но аз ги бях изпълнил. Както и да е. След това в края на месеца изплатиха комисионната за месец Февруари, края на Април ми изплатиха комисионна за месец Март, независимо че от март месец нямам достъп до профила ми. Сега обаче за този месец нищо не съм получавал, а по пътя на логиката следва да изплатят комисионна за месец Април. Има ли и други в такова положение и какво предлагате да направим?
Да не би да си на минус този месец и за това да не са ти превели
 
Аз да попитам, не че много се интересувам от самата фирма, по-скоро от модела и на водене на бизнес и кризисен такъв, нямат ли някакъв аф. мениджър, който да отговаря за афовете? Дори и маректинг отдела им, защото към това може да се причисли най-логично аффа. Странно ми е как обявяваш, че имаш аф. програма, плеснаш някакви банери, казваш какви са ти правилата и насреща няма човек, с който да проведеш комуникация. Поправете ме, и наистина се надявам да бъркам.
 
Ми нормално, то всичко живо се занимава с крипто, само будалите останаха да бетват на мачове. Качеството и пада, като съпорта половината ги изкупиха и отидоха в crypto . com , какво да очакваш, нормално да няма кой да ти върне мейл
 
@ReminD , крипто търговията по-скоро може да се отнесе и е за хора, занимаващи или в сферата на Форекс търговията. Бетингът си е по-скоро към хазарта или по-общо категоризиране - Геймс, ентъртейнмънт. За второто малко ми е под въпрос, защото повечето залагат, за да спечелят, малцина са тези, които го правят за забавление. За едно обаче ще се съглася - бетинга и крипто търговията са с еднакъв риск, няма много голям технически анализ, а и да има, не е много ориентировачен. :)

Малко трудно да изместиш фокуса на гледащите и залагащите на спортни събития към криптото. :)

Имам приятели, които си пускат мачове от години. Няяммма сила на света, които да ги откаже. Там са малко смесени чувства, парите и разбира се любовта към спорта. :)
 
Ми нормално, то всичко живо се занимава с крипто, само будалите останаха да бетват на мачове. Качеството и пада, като съпорта половината ги изкупиха и отидоха в crypto . com , какво да очакваш, нормално да няма кой да ти върне мейл
По тъп коментар наскоро не бях чел
 
Здравейте явно не съм само аз опарения от въпросната ситуация. Виждам че темата е от одавна и има и други хора. Накратко - ефбет прекратиха и моята сметка за афф през март поради същата причина неизпълнение на хората , но аз ги бях изпълнил. Както и да е. След това в края на месеца изплатиха комисионната за месец Февруари, края на Април ми изплатиха комисионна за месец Март, независимо че от март месец нямам достъп до профила ми. Сега обаче за този месец нищо не съм получавал, а по пътя на логиката следва да изплатят комисионна за месец Април. Има ли и други в такова положение и какво предлагате да направим?
По пътя на логиката щом са плащали и при закрита сметка, трябва пак да ти заплатят. Иначе подлежат на санкции, ти си им направил едни пари които те продължават да печелят , а твоя дял си го прибират....доста хитро ама плитко като замисъл, претенцията с помощта на адвоката в такъв случай е ясна. Нямат ли телефон на който да ти дадат разяснения относно ситуацията ти?
 
Едва ли пак ще платят. Според мен щом е закрит акаунта март месец, плащат си за февруари и колкото си изкарал март ти го плащат в април, след това край. Няма да платят и цент повече.
 
@nikolai.mt тогава къде отиват тези пари, неправомерно е меко казано да ги задържат след като са спечелени косвено в следствие от свършена работа от партньора им.
 
Могат да правят квото си искат. Вие сте будалите дето им развивате бизнеса за жълти стотинки в замяна. Афилиейт програмите са огромна кирия единствено за собствениците на бизнесите. Останалите изпълнители сте там до момента, в който не решат да ви изритат.
Има меко изритване - така наречения shaving, почват просто да ви режат от комисионните (вие няма как да следите дали сумата, която ви се плаща, реално отговаря на загубеното от играчите). Вече като съвсем им писне от вас - директно ви махат от програмата. И накрая какво - ефбет е с развит бизнес, благодарение на вас - будалите, а вие сте "на улицата".

Следващият път се замислете как да създадете някакъв собствен бизнес, вместо да развивате чуждия.
 
Демек да не ги съди , а да ги псува така ли е по-добре да постъпят хората. Много интересно мислене имате. Според мен всяко нещо си има последствия и е редно да се заведе едно дело независимо че в общите условия са писали че могат по всяко време да затворят сметката?!?! неправомерно ми се струва , те могат там да напишат каквото си пожелаят но има някакви етични норми които просто не виждам как съда ще отсъди "довлечете им 500 човека за 5 години, докарвайте им по 100к на месец благодарение на вашия труд, но е позволено те да ви бият шута по всяко време и вместо 50 за вас , 50 за тях , да останат 100 за тях." Незнам какви пари се изкарват от това начинание но самите общи условия които са написали са абсурдни.
 

Горе