Е за такива хора сърцето ми се къса :(

Ivo94

Well-Known Member
Попаднах случайно преди малко на новина за самотна майка с детенце което е осиновила. Решила жената и го направила. Лошото е, че в момента и двамата живеят с 35 лева на месец :shock: . Дали можем да и помогнем, доста хора тук могат да заделят кой 5, кой 10 лева, все са нещо ... Не знам как могат да съществуват хора с подобен доход :confused: линк към новината тук http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1747765 ...
 
Последно редактирано:
От: Е за такива хора сърцето ми се къса :(

Ако някой има време да се ангажира, или види някакви данни на он-лайн разплащателни платформи , да сподели.
Моля
 
От: Е за такива хора сърцето ми се къса :(

Аз бих и помогнал на драго сърце, но не мисля, че е правилно да виниш България за това. Нима съществува държава, в която няма бедстващи хора? Знаеш ли колко милиона бездомници бродят по улиците на САЩ? Ако те е срам, че си българин, значи имаш някакъв сериозен комплекс.
 
От: Е за такива хора сърцето ми се къса :(

Аз бих и помогнал на драго сърце, но не мисля, че е правилно да виниш България за това. Нима съществува държава, в която няма бедстващи хора? Знаеш ли колко милиона бездомници бродят по улиците на САЩ? Ако те е срам, че си българин, значи имаш някакъв сериозен комплекс.
Промених си поста защото изглеждаше по друг начин от това, което съм искал да кажа. Държавата не виня, но все пак някой трябва да осигури някаква подкрепа нали?
 
От: Е за такива хора сърцето ми се къса :(

Дайте някакви банкови данни да направя дарение, някой има ли ? има ли сметка?
 
От: Е за такива хора сърцето ми се къса :(

Ами освен да се обърнем към 24 часа и да намерим телефони и сметки, друг вариант не виждам
 
От: Е за такива хора сърцето ми се къса :(

Изпратил съм им един мейл, да ми изпратят данните, ще ги пастна тук, когато получа отговор
 
От: Е за такива хора сърцето ми се къса :(

И аз, дано се получи :) може и други да пратят, така ще се види че сме сериозни
 
От: Е за такива хора сърцето ми се къса :(

Шапка и свалям на жената, че е осиновила болнаво дете, но факт е, че съществуват бюрократични куриози от сорта на 35лв детски, а ако искаш да станеш приемен родител държавата плаща заплата. Съществуват и противоречия свързани със съвестни родители, които са решили да гледат детето си без значение, че има здравословен проблем - те не получават никаква помощ.

Хубаво е да се помогне, и аз с удоволствие ще ударя едно рамо, но за съжаление еднократната помощ рано или късно ще свърши и съответно това не е никакво решение на проблема.

На жената и трябват постоянни доходи. На първо време и трябва почасова работа - с популяризиране в медиите това може да стане. После постепенно да научи "занаят". Интернет предлага хиляди възможности, а както знаем информацията е много ценна. Например може да се научи на шев и кройка на курсове или от интернет, и с малко помощ може да си отвори ателие за шивашки услуги или корекции на облекла. По този начин няма да забогатее, но ще бъде независима няма да разчита някой да я вземе на работа и ще може да се грижи за дететото си. Няма да е богата, но храна няма да им липсва и ще се чуства много по-добре.

Давам само пример, могат да се измислят много неща благодарение на безплатната информация в интернет, помощите са временно решение и не предлагат адекватно решение на проблема.
 
От: Е за такива хора сърцето ми се къса :(

Бойко Тиквата - пратете му мейл на него, докара такава мизерия, че не знам, най-лошото правителство, няма такъв боклук.



Аз дарения не правя, трябва и постоянна работа, пък за работа - трябва да сменяме правителството, че тея са такива универсални идиоти, че няма накъде.
 
От: Е за такива хора сърцето ми се къса :(

аз се чудя защо го е осиновила като няма пари? :rolleyes:
 
От: Е за такива хора сърцето ми се къса :(

аз се чудя защо го е осиновила като няма пари? :rolleyes:

Това донякъде отговаря на въпроса ;):

През първите месеци, след като осиновява детето, Татяна нямала финансови затруднения. Дълги години е работила като болногледачка в Италия и от спестените пари дори успява да закупи жилище за нея и сина си. По-късно обаче нещата се променят.
 
От: Е за такива хора сърцето ми се къса :(

Тоест нещата се променят като идва мутрата на власт.
 
От: Е за такива хора сърцето ми се къса :(

Защо "ос*раш" всички теми бе шизофреник такъв, НЕ ни е нужен наклон на ония работи за да си виждаме.
Амън от Агитатори, Вие сте виновни един друг се вините за живота на хора които не смятате за хора...
Хайде марш, виртуален Ганьо, безделник.
Една Благословия, друго не заслужаваш.
 
От: Е за такива хора сърцето ми се къса :(

Защо "ос*раш" всички теми бе шизофреник такъв, НЕ ни е нужен наклон на ония работи за да си виждаме.
Амън от Агитатори, Вие сте виновни един друг се вините за живота на хора които не смятате за хора...
Хайде марш, виртуален Ганьо, безделник.
Една Благословия, друго не заслужаваш.

Путьо мизерски, на теб ти писах 1 пост в темата за тебе, ама ти нещо не щеш да отговаряш, нали нямаше да пишеш тука, МАРШ В АНГЛИЯ
 
От: Е за такива хора сърцето ми се къса :(

"Кабаят" да си пилея времето около Теб нямам, затова извини ме че не ти отговарям.
Просто изчезни от темите по които нямаш какво да кажеш, както правят всички нормално мозъци.

И продължаваш?
Какъвто му е речника и държанието на човек, такъв е и той. Та замисли се кое е пу...то.

Ще си изядеш главата с тия обиди, ама не реализираш. Пази си дупарата, научи се да я пазиш за да не бъдеш приятно избенадан НЕ за първи път.

Не желая да чета за политика и интересите в нея във всички теми в която НЕ фигурира тя!
Стига офтопик и спам, шизофреник фанатизиран. Лекувай се, не си виновен, нито някой от форума би трябвало да ти е. ( а за теб всеки е враг за умъртвяване, който не проповядва твоите глупости, не ти лиже с френски ласки задника, и не е фад като теб.)

Разбери че има различни хора, и Ти не си центъра на вселената, нищожество като всеки си. Излизай в реалноя свят, защото ще я окъсаш и в двата.

Пожелавам ти здраве
 
От: Е за такива хора сърцето ми се къса :(

Хубаво е ти да изчезнеш от тоя форум, не само да не пишеш в темите, пак ли се напи бе ганьо?
 
От: Е за такива хора сърцето ми се къса :(

Темата не е за партии, президенти, министър-председатели и който и да е до тях. Нека изчакаме да видим дали ще ни дадат отговор и ако получим данните ще ги пусна за да може, който иска да помогне
 
От: Е за такива хора сърцето ми се къса :(

Темата не е за партии, президенти, министър-председатели и който и да е до тях. Нека изчакаме да видим дали ще ни дадат отговор и ако получим данните ще ги пусна за да може, който иска да помогне

Как да не е? Точно за управление е, всичко е политика, това че ти не си наясно, че това е точно за ГЕРБ и Бойко е друг въпрос.
 

Горе