Забивали ли сте някоя онлайн?

Забивали ли сте онлайн?

  • Да

    Votes: 22 61.1%
  • Не

    Votes: 14 38.9%

  • Общо гласове
    36
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

Аз не съм.... Не ме кефят и дейтинг сайтовете. Общо взето каквото гледам на улицата, това и по тези сайтове. Пълно е със всякви.

blinky, не разбрах този линк какво общо има с темата
 
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

Еми има, ако си допрял до интернет и дейтинг сайтовете това са симптомите, чрез които разбираш че скоро ще си правиш профили ако удряш на камък офлайн:) Много ми се хвалят че от такива сайтове са намазвали доста и било лесно, въпрос на желание. :)
 
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

Айде да се включа в мъжкия разговор .

Моя коментар би бил / въпреки че никой не ме пита / : не , защото не ми се забива нито онлайн нито офлайн.
Според мен няма голяма разлика и по интернет и на живо може да се прецени с какъв човек се запознаваш.
 
Последно редактирано:
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

В гепиме искат кинти.. :) повечето..
 
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

искат за да си вип за чата там пък то е един смс...
 
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

искат за да си вип за чата там пък то е един смс...
Хората трябва да печелят от нещо все пак. :wink: И пак е малко - големи дейтинг сайтове за такива акаунти имат такси от няколко десетки долара. Разбираемо това че сайта иска да печели от нещо. А както знаеме да си дупе в такъв сайт си е +, повече връзва:)
 
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

точно тва е за 2лв... а като гледам американските $19 е минимума на хубавите сайтове... ама там не ни тряат ;)
 
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

е 19$ ама една кола там струва 6$ :)
 
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

е 19$ ама една кола там струва 6$ :)
Да, ама новия Мустанг е $25 000, а тук ще ти го пуснат на 30 000 евра, ако не и повече. Тук са тънки определени неща, аз за другите ти е 2 по-скъпо. Шибани бечалбари.
 
От: От: Забивали ли сте някоя онлайн?

Да, ама новия Мустанг е $25 000, а тук ще ти го пуснат на 30 000 евра, ако не и повече. Тук са тънки определени неща, аз за другите ти е 2 по-скъпо. Шибани бечалбари.

В америката е по-евтино щото там си го произвеждат, докато тук е по-скъпо щото докато дойде е минало през безброй доставчици, куриери, фирми и т.н., които си искат бая парички, стоката накрая пристига много скъпа и за всичко (естествено) трябва ние да плащаме, въпреки че заплатите и т.н. са на светлинни години от стандартите за ЕС.
сори за офтопика, ама не се сдържах.
 
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

Обаче и мустанга си го бива.. Страшен е бих казал..
 
Re: От: От: Забивали ли сте някоя онлайн?

В америката е по-евтино щото там си го произвеждат, докато тук е по-скъпо щото докато дойде е минало през безброй доставчици, куриери, фирми и т.н., които си искат бая парички, стоката накрая пристига много скъпа и за всичко (естествено) трябва ние да плащаме, въпреки че заплатите и т.н. са на светлинни години от стандартите за ЕС.
сори за офтопика, ама не се сдържах.


не е точно така бг стана много скъпа страна за живот и европеиските коли са много по евтини във сащ отколкото тук и в чигаго има по евтини жилища от колкото са в софия

ето малко линкове за да знаете

www.realtor.com търсите в чикаго илиноис и гледаите цени полсе имот.бг

официалният сайт на фолтсваген чисто нов голф 5 гти струва 22,000 двадест и две хиляди долара или по малко от 30 к за 200 коня

http://www.vw.com/gti/en/us/
http://www.audiusa.com 25 000$ за 200 коня а3 тук е над 70 хиляди лева

auto.dir.bg - тук има за 75 коня за 27 хиляди а 140 коня е 41
newcar.bg - този не му се отварявт вътрешните като тръгна да чеквам но цените са такива

ето и едно бмв 230 коня чисто ново такова няма в бг струва по малко от бмв еденичка 28 000 доларта

http://www.bmwusa.com/Standard/Content/Vehicles/2008/1/128iCoupe/default.aspx

общо взето в бг цените на новите коли в бг са двоини на тези в америка а по принциш европеиските коли се водят скъпи за там.... не са ги виждали в бг тока щяха да разберът какво е скъпо
 
Последно редактирано от модератор:
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

Голяма тема направихте, вместо да забиете някоя в действителност ;)
 
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

75 коня за никав чеп нестава... над 90 коня е истината а предполагам говорите за нови коли.. бмв-то мога да кажа че в америка си е доста скъпа кола имам познати които живеят там и са ми казвали че там да караш бмв си е доста така.. а сега спокойно може да се вземе от германия бавареца защото няма мита ...
 
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

Влизам за темата дали сме забивали онлайн и гледам некви коне, и пак чеквам дали не съм попаднал в някоя друга тема.

@Изида има право,аре по темата. Верно е че с готина кола ще се забие по-лесно ама онлайн няма как, ако не си яднеш в профила.:)
 
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

Izida Дама ли е :) ?
 
От: Забивали ли сте някоя онлайн?

За Мустангите горе да вметна и, че ако потрошите някоя част ще има да я чакате няколко месеца и ще е адски скъпа ;)
Да не говорим и как гори и какви ще са й данъците (заради мощността на перката ;)). Или ще ходите в Германия за да си я регистрирате? :)
 

Горе