Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

От: От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкър

ми дай да накараме Мерцедес и БМВ да направят тука фабрики, че да плащат данъци.

Ми в с. Мусачево се шият салони за БМВ, няма какво да ги каним. :D

Аз съм малко резервиран на тема хазарт, това чудо според мен трябва да се забрани напълно.
Толкова семейства и живота е съсипало, че няма как да ми е кофти. Кофтито е, че българския играч си остава
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Супер тъпо е това дет го правят. Защо телевизиите си мълчат, всичко пак е уговорено :twisted: със сигурност мн хора са изгорели, ама е по-добре да дават по новините как на дядо Дончо му откраднали бурканите от мазето или как на баба Злата шурея варил незаконно ракия :cry: между другото вече почнаха да се измислят нови варианти. Сайта на betin.com e betin7.com, така че ще се измислят варианти, само не знам какво става с тези, които са имали пари по сметките :evil:
 
Парите си стоят, на никой няма да изгорят. Влизаш през новите сайтове или прокси, играеш или теглиш и се местиш в ЕФУ!
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Има ли начин да направя така към моя домейн да ползвам някакво прокси и така да имат достъп.. просто през моя домейн да влезнат...
 
От: Re: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкър

БТК май не филтрират още, ама те там са такава тежка машина, че да свършат каквото и да е, е нужна поне седмица.
Да, за тях реално са отпуснали малко повече време, предполагам. Няма да ги гонят, защото не е лека тяхната инфраструктура. ;)

@lastsentinel, за това реално аз леко първо препрочитам тук и после, ако имам време минавам към другите сайтове. Не искам да прозвучи нескромно, но последно време големите медии (споменавам тях, защото имат ресурса) избирателно публикуват каквото им скимне. Това малко или много е кофти. Не че последно време са много убав източник на информация, но реално ако ще отразяваш нещо, нека бъде повече и да касае хората. А не някой колко си бил уголемил еди си какво или на некви други тъпотии, които нон стоп се срещат по авторитетни онлайн издание. Аз лично пасувах още преди години да зачитам подобно нещо като медиен сайт. И да ме прощават рекламните агенции, които нон стоп говорят кой какъв сайт е и защо реално продават тяхна реклама, да си видят сега рожбите. :) Искам да дам едно голямо ЕВАЛАТА на Sportal, че първи го отразиха, да не кажа и единствени. Но и тях това ги касае, гледайки банерите им по спортния сайт Sportal, който е и име на медията им вече.

Да, доста ще заболи след махането. Както казаха, големите спортни портали. То какво да рекламираш реално на не премиум позициите си? Или на свободните премиум? Не ги мислете Sportal, те ще се оправят. Не че е приятно да загубиш някакви доходи, но реално като голяма медия ще успят да компенсират загубата с нещо друго, предполагам. Сега ще видим как ще се включи техния криетив директор. ;) Ходи сега рекламирай Еврофубол или Спортния тотализатор, които не дават пари за такъв тип реклама. :) Тотализаторът съм го виждал на manager.bg, но там е може би договорка от време уно, за Еврофутбол, честно казано - от години, да не кажа почти никога не съм виждал тяхна реклама в интернет пространството. И защо, то като си вече единствения, за какво ти е реклама. Все едно да се рекламира топлофикация, ЧЕЗ и подобни. :)
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Този бастун Орешарски е вярно и послушно момче на Черепа :mad: така че отърване няма.
Как хитро замазаха нещата с дебелия Пеевски... никой не се усети освен пряко засегнатите :!:
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Ми всички имате сайтове, всички имате посетители, сега поствайте по една новина, с новите имена на сайтовете.
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Ние ще публикуваме новите сайтове, само дето файда няма ;) Оборотът си върви :lol: Хората вече знаят за какво става дума :) Аз още от снощи (след като се успокоих и помислих малко) разправям, че за кратко една от най-търсените фрази е станала "Как да залагам онлайн в блокиран сайт?" или нещо такова :lol:
Глупав е НАЧИНЪТ, по който действат нашите лайнари - плющят яко през ръцете, а нямат изготвен списък с критерии, които букитата трябва да покриват, за да придобият лицензия. Ето това е меко казано глупаво :) А Олигофренски искал "няколко месеца, за да може да закрепи положението, предприемайки някои спешни мерки" :lol:
Всеки ден протести, докато не си тръгнат и това е ;)) И после няма ГЕРБ, няма БСП, няма ДПС, няма Атака!!!!! Без платени партии като НФСБ , РЗС и пръдлата Кунева!!!
Дали ще успеем да съберем 500 000 гласа за един референдум за свикване на ВНС и промяна в конституцията?? Смятам, че моментът е подходящ :)
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Ще съберем и повече от 1 милион гласа, ние сме интернет общноста, можем да правим такъв сайт, такава оптимизация , че да съберем и повече гласове... Стига да има желание.. Ще информираме хората както трябва.

Ние ще публикуваме новите сайтове, само дето файда няма ;) Оборотът си върви :lol: Хората вече знаят за какво става дума :) Аз още от снощи (след като се успокоих и помислих малко) разправям, че за кратко една от най-търсените фрази е станала "Как да залагам онлайн в блокиран сайт?" или нещо такова :lol:
Глупав е НАЧИНЪТ, по който действат нашите лайнари - плющят яко през ръцете, а нямат изготвен списък с критерии, които букитата трябва да покриват, за да придобият лицензия. Ето това е меко казано глупаво :) А Олигофренски искал "няколко месеца, за да може да закрепи положението, предприемайки някои спешни мерки" :lol:
Всеки ден протести, докато не си тръгнат и това е ;)) И после няма ГЕРБ, няма БСП, няма ДПС, няма Атака!!!!! Без платени партии като НФСБ , РЗС и пръдлата Кунева!!!
Дали ще успеем да съберем 500 000 гласа за един референдум за свикване на ВНС и промяна в конституцията?? Смятам, че моментът е подходящ :)
 
  • Like
Реакции: Moko
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Мога ли да съдя държавата в европейския съюз ,че ми налагат цензура на свободата и ми казват къде да харча парите.. нали бет-а са с лиценз в европа и не трябва да има проблеми.. мога ли да ги съдя?
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Вълкът козината си мени, но нрава никога...

линк

Прочетете само какво беше мнението на БСП за тази забрана преди една година и ще ви стане ясно защо такива не трябва да припарват до власт. Невероятно нагли хора.
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

ВАЖНО: ИНФОРМАЦИЯ ЗА НЕАКТИВНА СМЕТКА – МОЛИМ ПРОЧЕТЕТЕ


Sportingbet


Здравейте,

Желаем да Ви информираме, че ако срещате технически затруднения с достъпа до сайта на Sportingbet, можете да използвате следния адрес за вход в системата:

http://bg.sportingbeteurope.com/

Това е огледална страница, на която вие можете да поставяте своите залози и участвате в нашите игри, както до сега. Вашата сигурност е първа грижа за нас и ние сме ви подсигурили защитена игрална среда през цялото време, докато ползвате нашите услуги. Информацията, която сте ни предоставили за съхранение, също е достъпна на новата страница.

Позволете да напомним, че Sportingbet e един от пионерите в областта на онлайн залозите и понастоящем оперира и приема залози в световен мащаб с лиценз издаден от Alderney Gambling Control Commission. Компанията ни е публична, с акции, листвани на Лондонската борса, оперираща глобално, и като такава спазва най-високите възможни стандарти в онлайн игралната сфера.

В този смисъл, предлагането на услугите ни продължава както обичайно, съобразно и посоченото в правилата ни на адрес http://bg.sportingbetpoker.com/t/info/rules/rules_hsc.html

Ако имате допълнителни въпроси винаги можете и да се свържете с нашия отдел клиенти, на телефони:

00800 1151 003 - Безплатен номер само за абонати на БТК.
00353 1629 7332 - За обаждане от мобилен телефон, на цени за стандартно обаждане до Ирландия.

За повече информация: https://bg.sportingbetpoker.com/help/contactUs?statsEntry=contactUs&statsModule=

Благодарим Ви, че сте наш клиент!

С уважение,

Екипът на Sportingbet
Отделно единия интернет вкъщи ми е ДСС и няма филтрация до днес. За разлика от Лангейм, който филтрира от 1 седмица горе долу и няма достъп до сайтовете.
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Betin.com направиха същото, като новият сайт е Betin7.com :) само ми е интересно как стои въпроса с афилейт програмите, дали и те са забранени със закон :?:
 
От: От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкър

А бе гледам, че и Efbet са забранени, там не участва ли и Божков? До колкото помня са български сайт, нещо не ми се връзва :oops:
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Е как да не се връзва, нали се сещаш кой първи ще вземе лиценз, а може би и единствен...8):mad:
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Абе букмейкърите, които нямат явно лиценз са се чатнали леко. :)Няма да се дадат без бой. :) Хахха, просто са си преместили новите домейни на БГ IP или събдомейни, както видях някъде и това е. Ходи дай нареждане за по още един домейн и IP на всички интернет доставчици, като при някои нещата се случват с време. И така ще се годят много лошо. Само силно се надявам да не изгърмят потребителите или търговците (афовете) на тези сайтове. Велико просто. :) Да видим как реално ще пуснат нов играч на пазара. :) Все едно да влезе още някой при нелегалните неща. :) Малко ми е странно това.
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Интересно ми е дали ще има затруднения при изплащане на печалби по сметки в български банки и дали получателят ще носи някаква финансова или наказателна отговорност за това. Щото, ако е така, ще трябва да се ползват MoneyBookers, WebMoney и подобни.
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Чак пък и наказания да има за това, което си спечелил ще е много крайна мярка, но знае ли човек, то нашите данъчни нямат насита :twisted:
 
От: Забранено, но не за всички спрян достъпът до най-популярните онлайн букмейкъри

Не съм запознат с новия закон. Но ако в него е забранено залагането на български граждани при нелицензирани букмейкъри, то предполагам, че ще създадат спънки дори на самите банки.
 

Горе