Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Дойдохме си на думата, така съм по-съгласна, а не с глупостите да ме образовате, да науча повече неща, защото едва ли на някой му пука. Разбирам, че има правила, просто останах разочарована, защото планирах нещата да минат по-гладко и бързо. Логично е измамниците да не си губят времето да ''изграждат'' репутация тук при положение, че рано или късно ще се разбере що за стока са. Моята цел не е такава, но като гледам колко бавно се трупат мнения.. е трябвало да се регна преди 1-2 години, за да мога да я продам сега :D
И имам въпрос, писала съм повече мнения, но брояча отчита само 2?
Също така ми направи впечатление как някои от вас смениха подхода си към мен, май не сте очаквали кифлата да отговори

Щом са глупости, ОК, ние даваме помощ, който иска я взима, който не - намира начини други. И само за протокола, пука ни, защото когато ти започнеш да ставаш добра е нещо, продължаваш да се развиваш и не ти пречи да помагаш на други, това е и в основата на всяко успяващо общество. Нали виждаш как е в действителност навън, ще е така, ако се мисли така. Лично аз, другите админи и всички доказали се потребители, да не споменавам имена, защото са много, са помагали и продължават да помагат. С това си нещо те спечелват в в бъдеще, защото човека, на който са помогнали им връща услугата под една или друга форума. Тук е така, ако си била в Бг мама, не очкавам да си го забелязала това. ;)

Аз не знам дали си кифла, но знам, че ще си добро попадение тук. И с каквото мога ще ти бъда полезен. А постовете където ги имаш са сигурно в офтопика и политиката, което за жалост не сме дали да се броят, защото са много големи дрънкалници. :) Като минеш 5те поста, ще можеш да пращаш лични, свържи се и може да дам някой друг полезен съвет за това как може да постигнеш целите си тук. ;)
 
Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Благодаря за просветлението, братко! :))

Мацка, не е имало случай някой да се е задържал тук и да не почнал да се занимава успешно с онлайн. :) Вече е въпрос на желание и амбиция. Ако липсват, кофти. Ако имаш, определено си оцелила форума. Не съм виждал такъв, дори в световен мащаб, който да е толкова полезен, отзивчив и най-вече добронамерен към хора, започващи от АБВ в онлайна. ;) Вече твой избор. Успехи и продажбата на страница и търсенето на място за това те е довело тук, но замисли се, това някаква подсказка на съдбата ли е, или просто си попаднала случайно. Бих заложил на първото. ;)
 
От: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

И имам въпрос, писала съм повече мнения, но брояча отчита само 2?
Също така ми направи впечатление как някои от вас смениха подхода си към мен, май не сте очаквали кифлата да отговори

Видях, че взимаш участие на места, дето мненията не се броят. Но понеже не бяха чист спам от типа "Леле, колко е хубаво!", а с доза смисленост, те оставих да се попържиш малко в собствения си сос. Понеже влезе остро, което подсказваше, че не си прочела правилата.
От устати (в положителния смисъл) хора всеки форум има нужда. ;)

Ето ти една китка за добре дошла:

Pchela_bodil_Gradina_Viskyar.png


Мисля, че си пасваш и с китката, и с пчеличката.
 
От: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Каква китйа бе Вискяр? Това е магарешки бодил :D
Видях, че взимаш участие на места, дето мненията не се броят. Но понеже не бяха чист спам от типа "Леле, колко е хубаво!", а с доза смисленост, те оставих да се попържиш малко в собствения си сос. Понеже влезе остро, което подсказваше, че не си прочела правилата.
От устати (в положителния смисъл) хора всеки форум има нужда. ;)

Ето ти една китка за добре дошла:

Pchela_bodil_Gradina_Viskyar.png


Мисля, че си пасваш и с китката, и с пчеличката.
 
От: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Каква китйа бе Вискяр? Това е магарешки бодил :D

Хахахах! :D

"Кифло", аз не съм мислил, че си кифла. Кифли тук няма, няма и как да има. Понеже те няма да се седнат да се занимават с интернет бизнес, по-лесно ще им е да отидат при някое ново татенце и той да им даде парите ;) Така че, 100% те уверявам, че нито един(включително аз) от форума не те е мислил за кифла.

Ако има нужда от помощ може да ми пишеш, винаги съм готов да помогна, когато имам време :)
Успех :)
 
От: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Също така ми направи впечатление как някои от вас смениха подхода си към мен, май не сте очаквали кифлата да отговори
Още по стила на писане и ника ти си личi, че имаш нещо в главата
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Хм, казах кифла тълкувайки думите ''трябват й пари за червилце и руж''... А писах в ''политиката'' не само за да натрупам мнения, а и защото д/г разгледах някаква част от форума и това ми допадна най-много като сцена за изява:D btw, учила съм програмиране в гимназията, така че не съм съвсем в ''мъглата''. И благодаря за картинката, приемам го като комплимент
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Политиката тук е малко за разпускане, а не основна част и замисъл на форума.
Там обикновено пишат 3/4 олигофрена и още 100 им се връзват. Там по-добре не припарвай, всичко е платени и заблудени писачи.
Хм, казах кифла тълкувайки думите ''трябват й пари за червилце и руж''... А писах в ''политиката'' не само за да натрупам мнения, а и защото д/г разгледах някаква част от форума и това ми допадна най-много като сцена за изява:D btw, учила съм програмиране в гимназията, така че не съм съвсем в ''мъглата''. И благодаря за картинката, приемам го като комплимент
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

И колко мнения натрупа от политиката? Ако не става може да пробваш в Кофа :D Всъщност успех, но прочети правилата и повече актуални бизнес теми. Тук в този форум държиме на добрия тон, така че бъди учтива.
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Омг, а с кое по-точно бях груба? май някой не вижда себе си...а и вече научих, че не се трупат мнения, не е нужно да повтаряш като...айде ще спестя сравнение, хохо
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Омг, а с кое по-точно бях груба? май някой не вижда себе си...а и вече научих, че не се трупат мнения, не е нужно да повтаряш като...айде ще спестя сравнение, хохо
Пенке, използваш изрази, присъщи на някой гейм форум, в което няма нищо лошо:)
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

И колко мнения натрупа от политиката? Ако не става може да пробваш в Кофа :D.
забравих да добавя, че попринцип ми харесва сравнението на политика с кофа, но в случая ти се заяждаш и обиждаш.. накара ме да прочета наново правилата на форума, прегледах и наръчника за нови потребители, където не е указано, че в раздел ''политика'' не се трупат мнения и за пръв път срещам подобно правило... И ние много държимЕ на добрия тон, ама нердеее
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

забравих да добавя, че попринцип ми харесва сравнението на политика с кофа, но в случая ти се заяждаш и обиждаш.. накара ме да прочета наново правилата на форума, прегледах и наръчника за нови потребители, където не е указано, че в раздел ''политика'' не се трупат мнения и за пръв път срещам подобно правило... И ние много държимЕ на добрия тон, ама нердеее

Ти защо му отговаряш? Потребителя не съм го виждал да се заяжда с други хора, така че не знам и говоря принципно, но тук има всякакви хора. Ще срещнеш най-различни типове, така че не трябва да обръщаш внимание, когато нещо не ти отърва, просто го подминаваш. :)
 
От: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 100 поста – Банове за всички

напълно си прав.понеже със социалки се занимавам и птц сайтове по 20 часа на ден и от личен опит зная че колкото е по дълъг даден текст грам не го чета понеже отнема време,плаща ми за да го прочета 1 цент но ще го чета 1 мин а за това време мога да кликна на няколко харесвания .всяка секунда е пари и един текст е досаден а една снимка ти влиза във главата без да се напрягаш
 
От: Re: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Чета си,според правилата на форума и се чудя.От измамници се опасявате а продаването на страници не е ли измама.Ето един цитат от друг форум за тези страници,създават се страници от самите измамници със цел измама и фалшива активност .

1.Взимаш някоя "българска" с 10 000 събрани незнайно как за около 40 лв.(или по-голяма, зависи от парите които имаш), когато я купиш, "с радост" откриваш е повечето харесали са от Индия, Бангладеш и т.н. и около 20% от нея са българи mhihi. После се заглеждаш в постовете, и виждаш че последните са "пресни" от около месец, пускани са често, преди това не е публикувано нищо от половин година, просто сега са решили да я продават. След това намираш кой да пуска реклами в нея (това пак е забранено), пускаш, хората кликат безразборно, харесват, коментират, ..абе има движение, но не и постигнати цели(рекламодателя иска да си докара хора, които да купуват от неговия рекламиран сайт).
Резултат: Рекламодателя на втория път спира да пуска реклами, на втория а не веднага, защото го убеждаваш че "по принцип не е така, има много повече харесвания и ползи" , след което рекламиращия сам вижда че няма смисъл.
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Нали затова се дават статистики, на които пише колко % са българи, индианци и т.н.
А на друга пише колко % са жени и колко мъже.
И на трета пише какъв е reach-а, както и хората, които 'говорят затова' (хора, които харесват, коментират, споделят или кликат в/у твои публикации) ... В крайна сметка накрая ако си съгласен купуваш, никой не те кара :D :)
 
Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Нали затова се дават статистики, на които пише колко % са българи, индианци и т.н.
А на друга пише колко % са жени и колко мъже.
И на трета пише какъв е reach-а, както и хората, които 'говорят затова' (хора, които харесват, коментират, споделят или кликат в/у твои публикации) ... В крайна сметка накрая ако си съгласен купуваш, никой не те кара :D :)

Общо взето ще е малко глупаво, ако някой купи страница без да погледне основите и статистики като националност, talk about, like, рич, т.н. Не знам точно кои хора купуват без да погледнат всичко това. Така се прави и за сайтовете - трафик, от къде е, какъв е, има ли проходи сайта, на колко години е сайта, колко контент има, какво върви с него (соц. канали, хостинг, база с клиент....и др.).

Не знам от къде е този цитат (всъщност знам), ама явно там не са много наясно с материята. Имам един въпрос....Ти на голфаджия ще се довериш ли как се купува / продава фейсбук страница? :) Дано си отговориш сам... :)
 
Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Нали затова се дават статистики, на които пише колко % са българи, индианци и т.н.
А на друга пише колко % са жени и колко мъже.
И на трета пише какъв е reach-а, както и хората, които 'говорят затова' (хора, които харесват, коментират, споделят или кликат в/у твои публикации) ... В крайна сметка накрая ако си съгласен купуваш, никой не те кара :D :)

Нищо лично пич, но това е казано от някой много голям аматьор. И за негово добро е никога да не се занимава с търговия на дигитални ресурси. :)
 
От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Човека се занимавал с това по 20 часа на ден, а ми прозвуча доста странно изказване или да е яко ирония, която аз не съм схванала, знам ли :D :|
 
Re: От: Забранява се търговията със Фейсбук Страници под 200 поста – Банове за всички

Човека се занимавал с това по 20 часа на ден, а ми прозвуча доста странно изказване или да е яко ирония, която аз не съм схванала, знам ли :D :|

Не знам с какво точно се занимава, но щом се опира на този цитат, явно толкова и разбира. :)

Ето за това има правила, защото ей такива като него изпищяват на умрело като ги прецакат, а уж разбирали. :)
 

Горе