Задържан Бойко по пижама в полицията!

dalasweb

Well-Known Member
Жалък политически пиар с цел отклоняване на вниманието от много по-настоящи проблеми в момента.
Да, а то не е като да няма от какво. Не искам да съм лош пророк, но първо няма да има осъдени, и второ опозицията ще засили усилията си срещу правителството, да не говорим, че това правителство върви само да се наиграе с ред решения, които постоянно бъркат пряко в живота на българина, и то негативно. Ако не се вземат в ръце, скоро и на тях ще помахаме за довиждане.
 
276163913_5092753267509836_498077258707012116_n.jpg
 
Иначе добре им се получава на хората в партията:


Не знам колко е реално написаното, но съм склонен да го вярвам, имайки предвид, че повечето в тази партия са нямали нищо и са готови на всичко да се задавят в алчността си.
 
Ето и хората още на хранилка там. Не, че знам в какво конкретно е обвинен, но щом Европата му е скочила отгоре, явно нещо много е сгафил. Но ние си ги видяхме през годините всичките му евро-проекта как минаваха.

276163567_2055736754577982_8850508744548114484_n.jpg
Да не би да следваме Румънския сценарии? Бивши топ политици в затвора и на чисто с правната система. :)
 
Ето и хората още на хранилка там. Не, че знам в какво конкретно е обвинен, но щом Европата му е скочила отгоре, явно нещо много е сгафил. Но ние си ги видяхме през годините всичките му евро-проекта как минаваха.

Виж файлът 23134
Да не би да следваме Румънския сценарии? Бивши топ политици в затвора и на чисто с правната система. :)
Как разбра, че Европата е скочила? Те го викат редовно на разпит през 2-3 месеца, сега просто го направиха малко по-показно и то в най-големия трафик на вечерните пародии за предавания.
 
Как разбра, че Европата е скочила? Те го викат редовно на разпит през 2-3 месеца, сега просто го направиха малко по-показно и то в най-големия трафик на вечерните пародии за предавания.
Става дума за евро средства, ако не си следял новините. А ти Гешев ли мислиш, че го е привикал? :)
 
Става дума за евро средства, ако не си следял новините. А ти Гешев ли мислиш, че го е привикал? :)
До колкото чух става въпрос за 500 и няколко милиона, не са ли тези от Божков за данъците?
 
До колкото чух става въпрос за 500 и няколко милиона, не са ли тези от Божков за данъците?
Божков е пускал сигнали от много време насам, но някак действията на МВР се случват в деня, в който вътрешният министър Бойко Рашков се срещна с европейския главен прокурор Лаура Кьовеши. Малко съвпъдък идва. :)

А че Божков пирува в Дубай, това е повече от сигурно. Европейската прокуратура е започнала работа по над 120 сигнала за злоупотреби в България. Васил Божков написа във Фейсбук, че е дал показания пред европейската прокуратура и "днес най-накрая арестуваха Бойко Борисов, Владислав Горанов и Менда Стоянова. Истината винаги излиза наяве".
 
Ако този арест е заради сигнали на БОЖКОВ тогава нека той се върне в България и той да си доказва невинноста в съда.. Докато и той е избягал от БГ и има въпроси с неговите пари , няма как да се доверим на сигналите му.. :)
 
Ако този арест е заради сигнали на БОЖКОВ тогава нека той се върне в България и той да си доказва невинноста в съда.. Докато и той е избягал от БГ и има въпроси с неговите пари , няма как да се доверим на сигналите му.. :)
Предполагам говориш от името на прокуратурата?
 
Предполагам говориш от името на прокуратурата?
Говоря чрез вътрешния си глас ахахха докато знаем че този който не е в страната и може да говори каквото си иска и да пуска сигнали нека се върне и той да си понесе последствията и ако е невинен да стане свидетел и готово :)
 

Горе