Закона е отменен .... от 1 март 2011

От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Всеки работи работата си!
Аз съм на 100% съгласен с теб. Само, че сме до тук защото малко хора си я работят както трябва. 5 пари не давам за журналисти на БТВ и другите, то и в предните им материали - репортажи видяхме, как от буксто сайтове се правят добри пари...и какви ли още не. Няма независими, това за жалост е така. И ще си е така. ;)

Въпроса е, че говорим за нещо, което цял свят го прави - продажби през интернет на продутки, за които той е само в частта маркетинг, не продажби. Защото когато по телевизяита кажат, че човека продава (както се изрази) продукти през интернет, обществото веднага си мисли, че ги бърка в мазето и ги праща по DHL и др. Възприятия бате. :)

А когато започнеш с: Българин предлага продутки на фирмата Х от сайта си е друго. Нали? Има разлика! Така, че на тях им дават новината, ама ако и редакторите им дремат, кофти. А това, че ще сменят тези, така е. Просто не виждам да са направили репортаж, който да е помогнал на обществото с нещо.....имаме тук общество с нас 5000 души, които обучават други как да правят пари онлайн. Не искам реклама на форума, ама и ако това не е добра новина в тази скапана държава, заклевам се, не знам какво е. Особедно при тези ниски заплати и огромни сметки, разходи и неоправдани данъци. :clap:

И аз искам да си сътрудничим със медиите, особедно с големите, на които могат да ни помогнат, както и те на нас. Но трябва всеки да има реално виджане за нещата и по-професионален поглед върху заобикалящата го среда.
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

alexer, прав си че трябва да живее човек и някак си да си изкарва прехраната. Ако например да речем рекламира продукти по интернет той няма как да знае какви са.
Не може да ги пробва всичките, просто ги рекламира и прави пари от това.

Пример с хербалите: Ако да речем една фирма продава хербали които са боклук поне по презумция, тази фирма ще си загуби лиценза и т.н. Има си регулации навсякаде. Аз лично сам си купувал хербали за отслабване и си действаха точно както беше написано.

Ако журналиста вземе всички гледни точки и отражи реално нещата тогава евала. Друг е въпроса ако на 1 журналист му кажат направи репортаж за това, но да бъде такъв и такъв. И те карат да казваш на бялото черно само за да е угодно на някой Всички медии са мразени от хората който могат да видят ясно кое е бялото, а поне аз от както се помня все на бялото викат черно.

Моите уважения към теб, но аз лично няма да мога да издържа на такава работа.
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Момци утре ще се съставя акта. Ще се ходи с адвокат. Като имам инфо ще постна тук как са се развили нещата.

Свързах се с Кешбърнърс и от там естествено казаха че немогат нищо да направат но след настояване от моя страна решиха да го обсъдат. И от там чакам решение.

И така лека от мен и стискайте палци ;)
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Лека и утре трябва бистър ум. Всичко ще се нареди.

Момци утре ще се съставя акта. Ще се ходи с адвокат. Като имам инфо ще постна тук как са се развили нещата.

Свързах се с Кешбърнърс и от там естествено казаха че немогат нищо да направат но след настояване от моя страна решиха да го обсъдат. И от там чакам решение.

И така лека от мен и стискайте палци ;)
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Цеци, стискм ти палци! Успех!

п.п. - ся се сетих за нещо.
Бльон ТВ ги продадоха оня ден.
Купи ги медийната група, дето притежава пробг и рингбг. И познайте сега какво - изглежда, че ще има сливане на компаниите, което означава, че ще има много УВОЛНЕНИ в Бльон ТВ!
Нека им на бльоновете!
Всичко на тоя свят се връща, ха-ха-ха! :twisted:
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Момци утре ще се съставя акта. Ще се ходи с адвокат. Като имам инфо ще постна тук как са се развили нещата.

Свързах се с Кешбърнърс и от там естествено казаха че немогат нищо да направат но след настояване от моя страна решиха да го обсъдат. И от там чакам решение.

И така лека от мен и стискайте палци ;)
Успехи бате и съм сигурен, че всеки тук стиска палци. Никой не харесва тиранията, особедно към слабите. ;) Много успехи и адвокатчето да си управдае написаното на дипломата!!!

От Кешбърнърс вече са забранили България, щото тук са готини. :clap: Умрели са за скапаната ни държавица, а реално оплакването е дошло от САЩ където все още си продава програмат - само където на нашите им го начикаха от цялата история - хахаха, каква изненада. :)

Мисля си, че поемат на сериозно проблема, защото си държат на афилиейтите. Ето още един тъжен факт - Кешбърнърс ги ебе повече за афилиейтите си, отколкото нашата страна за гражданите си. :mad:
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Всичко на тоя свят се връща, ха-ха-ха! :twisted:
Опредлено, само чакаме и гледаме с усмивка. И комисията ще го няма да мине тънката лайсна. :) Нарича се баланса във Вселената. ;)

Вецков, бате. Много късмет, човек. ;) Искрено.....
 
От: От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

От Кешбърнърс вече са забранили България, щото тук са готини. :clap:

Забранили са продажбата за България така ли?

Аз само да вметна, че подобни безобразия от държавни институции са ежедневие, просто не сте се сблъсквали с тях. Изнудват всичко живо най-безобразно и ако не им дадеш пари под масата ти пишат акт на основание "ланшния сняг" и върви се разправяй. Даже имаше преди няколко дена хванати корумпирани служители на НАП. :)
 
Последно редактирано:
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Това с FTC (Федералната комисия по търговия на САЩ) и FDA май ще излезе въздух под налягане... Изглежда, че цензурата им е леко нелегална и има сайтове, в които се казва директно "swine flu cure" (т.е. лекарство против свински грип), които си работят от доста време (и пак рекламират същия продукт на същата фирма, но с леко променено наименование).

Потърсете с Google с тези ключови думи и ще видите какво имам предвид ;)

Докато при думата "remedy" може да се спори дали означава "лекува" или "помага", за думата "cure" е трудно да се докаже, че значи нещо различно от "лекува".

Май не им се иска да разбъркват л*йн*та, защото някой може да докаже, че тези продукти наистина лекуват свински грип и тогава ще стане много лошо за фармацевтичните производители (при производството на хранителни добавки трудно може да се изиска плащане за патенти)... А така като пускат дезинформация по телевизията им е много удобно - хората не подплашват да не купуват хранителни добавки и ще си дават парите за ваксини и лекарства (друг въпрос е дали тези лекарства като онова, което рекламират по телевизията без да казват, че е реклама, наистина лекува свински грип - май даже по едно време бяха изтървали информацията, че се ползвало в комбинация с други лекарства и самостоятелно не лекувало).

Всички тези проблеми произтичат от патентите - ако нямаше патентни нямаше как да се финансира "лобирането" за рестриктивни закони за цензура върху информацията в областта на медицината.
 
Последно редактирано:
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Интересното е че ако този сайт нарушаваше някаква регулация, то щеше да бъде спрян 100 пъти до сега. В щатите 1 сайт може да бъде бутнат с репорт от обикновен гражданин. Бутат го пишат до собственика и тои да се оправя и да доказва че е прав.

Въпроса е че ако излъжеш че е нелегален или нарушава това и онова може да бъдеш съден от собственика за доун тим-а и т.н Затова никоя офицялна институция или адвокат в САЩ няма да посмее да си сложи името под невярна информация.
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Тук има ли някой преводач, който може да потвърди какво точно значи думата "remedy" и дали както си мисля не е задължително да значи "лекува" (в контекста на "swine flu remedy")?
 
Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Тук си ги знаем, от копумпета нагоре са всички. НАП, НОЙ, абе навсякъде. Ще се учудя ако дойде правителство, което да защитава интересите на народа, а не собствените си. За това и думата бг политик стана нарицателно и се използва с лошо. Скоро ще се обиждаме с това, "бг политик си, брато"....нещо такова. А каквито горе, такива и долу - по долните нива.

Не знам защо толкова наивно вярвах, че управляващите ще направят всичко, което им е по силите, за да засилят IT сферата. И това не защото трябва да се прави нещо, а защото преди години ни казаха, че ние ще бъдем IT центъра тук на Балканския полуостров. Тогава ни нарочиха за нялко отрасала, като силни наши черти: IT сферата, Туризма, Селскостопанството и Логистика.

Ако трябва да направим анализ до къде сме, ще трябва яко да се депресираме.

А сега конкретно - не само бъркат в това си решение, но и започват да затварят врати пред себе си, което пак ще повлияе на нас. :mad:
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Не сте прави вие да храните горките чиновници, знаете ли колко бедно живеят:

Хаос цари в заплащането на държавните чиновници. Средните заплати в едни ведомства са 4 пъти по-високи от възнагражденията в други, без да има логично обяснение за това.
Служител в Комисията за защита на конкуренцията взема средно 2416 лева, докато чиновник от Агенцията за социално подпомагане - само 578 лева.
Източник

Те горките с 3к на месец за кое понапред да им стигна, трябва и глоби да налагат и по 25% от тях да вземат иначе ще умрат от глад милите. :lol:
Понеже са на бюджения принцип ако няма работа - няма пари, не са учудвайте ако тръгна девически манастир за проституция да гонят. :lol:

PS: Така и никой не каза ще доставят ли КБ до БГ или официално сме в черният списък?
 
Последно редактирано:
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Цеци, бате, кво стана? Какво пише в акта и "декласифицираха" ли т.нар. "оплакване от САЩ"?
 
Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Те горките с 3к на месец за кое понапред да им стигна, трябва и глоби да налагат и по 25% от тях да вземат иначе ще умрат от глад милите. :lol:
Понеже са на бюджения принцип ако няма работа - няма пари, не са учудвайте ако тръгна девически манастир за проституция да гонят. :lol:

Чакай да видя дали съм разбрал правилно? Хората, които помагат (от социалното) взимат по-малко от хората, които ни цакат. Знаех си, че тази държава се е*ала отзад, ама не знаех, че толкова много. :)

Като не могат да вържат бщджета си чиновниците от Комисиите, да вземат да спрат да си купуват скъпи неща. Извинявам се много, но съм свидетел как едно домакинство живее добре и с 2000 лева на месец, по-скоро скромно де. Тия алчни хиени нали знаят колко взимат учителите? Ако не знаят да попитат децата си.
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Как се развива ситуацията някой има ли информация да сподели :)
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Изразявам благодарността си на всички които подкрепиха Вецков!!!
На достойните противници - почит и уважение!!!

YouTube - Gladiator trailer
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Тук има ли някой преводач, който може да потвърди какво точно значи думата "remedy" и дали както си мисля не е задължително да значи "лекува" (в контекста на "swine flu remedy")?
В този контекст няма какво друго да е. Remedy има и юридическо значение, което не вярвам да се ползва в случая.
 
От: От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Изразявам благодарността си на всички които подкрепиха Вецков!!!
Аз също искам да ви благодаря. Това значи много за мен. Нямата идея колко съм щастлив да видя хора, които работят в екип и защитават интересите си. Нещо, което напоследък не се наблщдава при българите. ... достойно е за уважение. Супер сте хора. ;)
 
От: От: От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Аз също искам да ви благодаря. Това значи много за мен. Нямата идея колко съм щастлив да видя хора, които работят в екип и защитават интересите си. Нещо, което напоследък не се наблщдава при българите. ... достойно е за уважение. Супер сте хора. ;)

Еми няма да оставим Вецков на лешоядите я, ако трябва помощ ще помагаме щом каже. Не може разни смешни институции да си оправдават бюджета като гонят неправомерно хората. Не може БГ институция да глобява сайт, който не е под нейна юрисдикция. Цялата работа е скалъпена според мен.

То вече не знаеш от къде и за какво ще те глобят за да си напълнят гушите и вкарат пари в бюджета за да може да замажат това, че са се издънили.
 

Горе