Закона е отменен .... от 1 март 2011

От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Какъв е резултата? Според последните постове всичко си е наред (до колкото може да бъде)?!
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Имам чувството , че сагата продължава .
Някой веднага да ми каже какво се е случило.
Не може тази тема да свърши така .
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Може би за да свърши всичко ОК се изисква малко конфиденциалност...

Глупостите по новините може да са написани от репортери, които случайно са попаднали в тази тема и не са разбрали за какво става въпрос...
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

По принцип имаме ифно и развитие по въпроса, но нека Цеци сам да реши кога да каже какво става. Другите причини, поради които не се пише тук, предполагам са ясни на всеки. Въздържам се от по-нататъшни коментари по темата.
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Има движение по случая но ще пиша когато нещата са официални за да няма недоразумения по медиите и т.н.
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Има движение по случая но ще пиша когато нещата са официални за да няма недоразумения по медиите и т.н.

Дано е в твоя полза. Друго би било неприемливо.
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Има движение по случая но ще пиша когато нещата са официални за да няма недоразумения по медиите и т.н.
Бате, искам да знаеш, че сме постоянно с теб, независимо какво ще решат и какво ще кажат. Ние си знаем, и това е най-малкото при тим уъркинга. Те в тези комисии и други държавни учреждения излизат с мисълта за "пробивния индивидуалист". А да си го кажем направо -такова животно няма. Това са промити мозъци и без съвместна работа не става. Това е най-малкото, което изгражда една общност.

Ще очакваме официално да ни предоставиш инфо, за да знаем какво релано се случва, че много полицейщина напоследък. ;)
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

последното ми мнение по темата е един цитат от песен на Maino & Swizz Beatz :

"Where I'm from, crime is commited before the "criminal" even thinks about it..."

Нека остане като тема за размисъл...
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Не им се давай баце заложил са за 1:0 за теб. :)

Щом се стигне до разправия с БГ институции е много тегава работата. :( Единственото което респектира институциите е картинката по-долу комбинира с масивен ланец и дебел врат:mrgreen:

 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

какво стана оттърва ли се ?

оня ден по телевизора даваха точно сайта за свинския грип на CB, аз все си мисля че нищо немогат да ти направят...

какво правим ако имаме сайтче на бг, в който имаме лично пройзводство стоки, втора ръка и т.н. + някоя фитнес добавка, отслабване и т.н. ? пак би трябвало да ни правят проблем ако им се набием на очи нали ?

в крайна сметка някой досега осъдили ли са заради тези афф програми, в последно време доста мизерии правят ?
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Прочетете постовете в предишната страница!
 
Re: От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Тема по въпроса в Lex.bg
Тема по въпроса във Ведомост.инфо

Втората тема в момента се чете от Преслав Недев - може и да даде някакъв отговор (в сайта му пише, че прави и правни консултации).
Леле тоя Преслав Недев... :evil::twisted:
Така ми омаза счетоводството на една от фирмите само за 3 месеца, че 1 година след това ни пращаха разни писма от данъчното и не можехме да се оправим. Сайтответе му са добре направени и подлъгват, но реалността е малко по-различна.
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Какво стана с Вецков не се вижда напоследък, да не е станал сомалиец?:)

Имали някакво раздвижване по случая?
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Имали някакво раздвижване по случая?

Казва ли ти някой ...
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

в затвора е сигурно вече....
Може, ама определено не е в Централен Софийски...
Тук храната е супер, всичко е безплатно, а интернета е с доволна скорост!
Бачкаме на 8 часова смяна като има места за стругари, мебелисти, уеб дизайнери и афилиейт маркетинг :)
 
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Искрени благодарности на всички братски племена!!!
 
Последно редактирано:
От: Искат да ми сложат акт от минимум 5000 лева заради CashBurners

Амм, нещо не схващам какво общо имат ваксините на министъра с нашия Цеци?
 

Горе