Закриване на партньорска сметка/БГ БЕТ

Питай тях, що мене :)

Кажи им,
Във връзка твърдението че "По-точно намалените усилия от Ваша страна за набирането на нови клиенти в определен период от време."
В срок от 6 месеца, след като си се регистрилал като афф/си сключил споразумението си изпълнил условието за минимално 5 препоръчани от теб клиенти, каквото е изискването на цитирания Чл. 10. /1/ от ОУ :D
Да преразгледат решението си, защото така създалата се ситуация въври в посока измама и кражба на не малка сума, а именно 3 хилки

Дали си го изпълнил ти си знаеш..
 
В най-горе.

Питай тях, що мене :)

Кажи им,
Във връзка твърдението че "По-точно намалените усилия от Ваша страна за набирането на нови клиенти в определен период от време."
В срок от 6 месеца, след като си се регистрилал като афф/си сключил споразумението си изпълнил условието за минимално 5 препоръчани от теб клиенти, каквото е изискването на цитирания Чл. 10. /1/ от ОУ :D
Да преразгледат решението си, защото така създалата се ситуация въври в посока измама и кражба на не малка сума, а именно 3 хилки

Дали си го изпълнил ти аз си на
Аз си изпълних всички условия направих не е пет души ами повече 35 и после още 47 те искат всеки шест месеца 5 регистрации и имах 2 изплащане от там и имам редовни залащи в спорта
 
Аз си изпълних всички условия направих не е пет души ами повече 35 и после още 47 те искат всеки шест месеца 5 регистрации и имах 2 изплащане от там
къде го пише това изискване?
 
Аз казах квото имаше да кажа.
 
Аз казах квото имаше да кажа.
Ваша страна за набирането на нови клиенти в определен период от време."
В срок от 6 месеца, след като си се регистрилал като афф/си сключилспоразумението си изпълнил условието за минимално 5 препоръчани от теб клиенти, каквото е изискването на


Това си написал. И аз ти казах всички условия са направени. Аз от това разбирам че от шест месеца нямам пети нови регистрации. 3-ти ще причинят причината е това е Иначе за какво ще ми закрият сметката
 
Иначе за какво ще ми закрият сметката
Явно защото знаят какво ще разбереш. Или пък какво няма да разбереш :D

На мене и да ми казваш файда няма, нито мога да ти върна сметката, нито моем да изпием 3-те хилки заедно.

Както и да е. За тебе темата явно е приключена и остава само да ги оплюем по форумите. Лошо няма.
 
Ваша страна за набирането на нови клиенти в определен период от време."
В срок от 6 месеца, след като си се регистрилал като афф/си сключилспоразумението си изпълнил условието за минимално 5 препоръчани от теб клиенти, каквото е изискването на


Това си написал. И аз ти казах всички условия са направени. Аз от това разбирам че от шест месеца нямам пети нови регистрации. 3-ти ще причинят причината е това е Иначе за какво ще ми закрият сметката
Дори и да са нужни 5 клиента за 6 месеца, това е почти никакво изискване... това е по 1 клиент на месец да намираш... Ако действително си намерил 89 души и си спечелил 3к. би трябвало да изглежда, че напълно спокойно можеш да довеждаш по още 5 за 6 месеца. Другото, което е защо допускаш такъв баланс да ти седи при тях, защо не го теглиш? Както викат старите хора: "не са ли ми под дюшего, я вера им немам"
 
Последно редактирано:
Дори и да са нужни 5 клиента за 6 месеца, това е почти никакво изискване... това е по 1 клиент на месец да намираш... Ако действително си намерил 89 души и си спечелил 3к. би трябвало да изглежда, че напълно спокойно можеш да довеждаш по още 5 за 6 месеца. Другото, което е защо допускаш такъв баланс да ти седи при тях, защо не го теглиш? Както викат старите хора: "не са ли ми под дюшего, я вера им немам"
Така стана имах семейни причини бях болен и ми сайта бъгна няма къде да ги рекламирам Трябваше ми нов сайт да да го направя и иначе за нови регистрации аз нямам проблем на месец мога да правя 3-5 регистрации но защо без причина ми закрият профила да или не трябваше ли да ми предупредят. И техния линк във Фейсбук не работеше от години аз сега работи линка директен и линка сега става рекламата без страница и без сайт Можеш да го публикуваш във Фейсбук групите- и страниците преди го нямаше това не позволяваше
 
Последно редактирано:
Както да е щом те закрият профила че са прави за шест месеца сигурно нямам 5 регистрации за малко време имам сигурно 3-5.МЦ.Не знам не мога да го проверя И това не знаех че е така е било.
 
Така стана имах семейни причини бях болен и ми сайта бъгна няма къде да ги рекламирам Трябваше ми нов сайт да да го направя и иначе за нови регистрации аз нямам проблем на месец мога да правя 3-5 регистрации но защо без причина ми закрият профила да или не трябваше ли да ми предупредят. И техния линк във Фейсбук не работеше от години аз сега работи линка директен и линка сега става рекламата без страница и без сайт Можеш да го публикуваш във Фейсбук групите- и страниците преди го нямаше това не позволяваше
Не ми отговори, защо си държал толкова голяма сума в сайта им, а не си теглил?
 
човека написа, няма банкова сметка, макар че в общите им условия пише, че изплащат и с ипей
 
ePay.bg, не е било за методи начин за изплащане това го каза от мениджъра.

А защо го има в сметката с epay или с банкова сметка това за мостра ли е сложено там ве на опциите.
Щом не е ePay опция метод за изплащане Тогава защо не добавят други скрил neteller и други както и в ефбет
 
Последно редактирано:
Мениджърски отговора от Вайбър

Да разбирам,акаунта Ви не може да бъде възстановен понеже за срок от 6 месеца не рекламирате и нямате нови регистрации.относно и ePay не е метод за изплащане.
 
Мениджърски отговора от Вайбър

Да разбирам,акаунта Ви не може да бъде възстановен понеже за срок от 6 месеца не рекламирате и нямате нови регистрации.относно и ePay не е метод за изплащ

Хаха, тебе сериозно са те взели за мезе. Тоя менижер има ли си име? Ако не са е представил го помоли да го направи.

Чл. 6. /1/ Сумите, представляващи комисионна за препращане се изчисляват и заплащат на Партньора в съответната валутна единица, по един от следните, предварително заявени от Партньора начини:

6.1. По предварително открита ePay.bg сметка;

6.2. Чрез банков превод по посочена от Партньора сметка.

Питай го тва дали го е чел?
Обясни му, че срока от 6 месеца е валиден за след регистрацията ти, оттам нататък ти такова задължение нямаш.

Последен съвет, ако си искаш 3000лв. се консултирай с адвокат.
"безплатни адвокатски консултации" гугле
 
човека написа, няма банкова сметка, макар че в общите им условия пише, че изплащат и с ипей
Ама защо до сега не си ги е изтеглил като са били 500-1000-2000 и т.н.? Защо? Лихва ли ти се трупа като седят?
Както и да е, решението е адвокат, друга опция няма ако иска да си ги получи.
 
в една стара тема беше писал че не иска да му проследят парите затова търси метод като изипей
 

Горе