Залагащи на футболни мачове..

От: Залагащи на футболни мачове..

Ще видим :) последните 2 седмици съм в супер серийка. Между другото усещам как Viko ще черпи. Сейнт Етиен е на 66 % готов :) 23-а минута, резултата е 1:1
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Ами Сейнт Етиен се борят за Шампионска лига, Аячо пък, за да не изпаднат, предполагам че все някой ще се напъне да вкара още 1 гол :) по принцип второто полувреме падат повечко голове. Ако излезе може да пробваш с 5 кинта за Реал Мадрид. В Дортмунд стават някакви скандали, а Специалния видя какво стана с Барса и със сигурност ще играе за победа днес и няма да рискува. Мача си е труден, но и коефициента си заслужава :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Мачле подарък :) който ме е послушал е изкарал доволно. Аз също съм доволен и смятам да ударя няколко ракийки и да загрея за Шампионска лига :p:beer:
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Аз бих ви посъветвал да не скачате много на двойката на Реал. Феновете на Борусия правят страшна обстановката в домакинските си срещи.

П.С. Супер, можем да използваме тази тема да си коментираме мачовете. Уж главно мъже в този форум, пък никой не говори за спорт, ебати.. :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Така е, май само в тази тема коментираме спорт и то футбол. Дортмунд имат най-верните фенове и стадиона винаги се пръска по шевовете, а е над 80 000 места, но Реал са много амбицирани. Отдавна не са печелили Шампионска лига, а в първенството нямат никав шанс. Реално погледнато с такива играчи нямат право на грешка и мисля, че ще бият, но мача си е троен, всичко е възможно. Немците никога не се предават без бой, въпреки съперника
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Над 2.5 @ 2.05
1,00 BGN Сингъл

заложих 1 лв

:D

Браво на @slavchev
 
От: Залагащи на футболни мачове..

От мен имаш St. Etienne - над 2.5 гола, Cracovia Krakow - 1 и Grimsby-1. Трите мача правят 7 коефициент, но ако ги пуснеш в Еврофутбол ще е доста по-малко :). Аз лично това съм играл за днес пък ще видим какво ще излезе :wink:

Излезнаха ли ? Иначе късно видях мнението ти... Ще следя темата по късно днес :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

От години се занимавам с хазарт и тази тема ме забавлява истински. Ако има уреден мач някъде по света никога няма да има информация за това в нашия форум. Пожелавам успех на всички залагащи :beer:
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Не излезнаха :( иначе за уредените мачове и до България стигат новините, но прекалено късно и или коефициента е паднал много или направо мача е блокиран :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

От години се занимавам с хазарт и тази тема ме забавлява истински. Ако има уреден мач някъде по света никога няма да има информация за това в нашия форум. Пожелавам успех на всички залагащи :beer:

Изобщо не съм съгласен с теб. Информация изтича, а вече дали тя ще стигне до нас е въпрос на късмет. Аз лично съм залагал на уредени мачове с високи коефициенти и много често са ми излизали. Разбира се, имало е и случаи, когато уж уредени мачове не завършват по очаквания начин.

Но имай предвид, че не си говорим за 1-2 мача седмично, които се уреждат. Вярвай ми, всяка седмица се уреждат десетки, дори стотици мачове и е нормално поне за част от тях да изтича информация.
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Нюпорт издухаха Гримсби както и предположих :D
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Мда пепо, тоя го позна :) Моето предложение за днес е ИФК Гьотеборг срещу Малмьо - 1-ца. Коефициента е много добър, но все пак играят първия срещу втория и са с изравнени точки :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Аз държа на БГ и ще дам за Берое - Славия над 2,5 :D
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Според мен за Берое - Славия е по-сигурно гол/гол. Струва ми се, че мача ще е 1:1, което устройва Славия, но нищо сигурно няма във футбола
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Е ти пък, 1лв. само, луд си :lol: иначе немците смазаха Реал :confused:

biggrin.gif
 
От: Залагащи на футболни мачове..

За петък пак има информация, но този път най-добре е да не играете, аз пробвах с 1.50 лв. последните си пари в сметката :Д

1 Аустрия Лустенау - Алтах Алтах v Аустрия Лустенау
(Първо Полувреме/Краен Резултат) 26/04/2013 Никой 23.00 Текущ

Играх първо полувреме да е 2-ка , второто 1-ца.. уж е пак уред мача, но ще се разбере като свърши. Мача е от Австрия 1 лига.
 

Горе