Залагащи на футболни мачове..

От: Залагащи на футболни мачове..

Хмм възможно е, в Австрия стават доста наредби, но по-скоро съм склнонен да е първото полувреме 1-ца, а второто 2-ка. Така като гледам Алтах нямат шанс за промоция, но Лустенау могат да се напънат малко и изостават на 8 точки от лидера Грьодиг. Но както вече казах, няма нищо сигурно във футбола :shock:
 
От: Залагащи на футболни мачове..

жалко че никой букмейкър работещ с българи не предлага депозиране с пейпал
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Същност имаше няколко такива където може с пейпал.

аз поне не знам, ако някой знае да драсне, иначе много го предлагат но след регистрация като ти барнат локацията и ти отказват
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Няма такъв, поне от големите риби никой не предлага депозит от пейпал за българи и не само. :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

moneybookers е много по-добрият вариант и се приема от почти всички букита

естествено, но почти никой не ти плаща чрез монейбукърс
 
От: Залагащи на футболни мачове..

beroe - slavia

точен резултат 1:1 - 6.5

после ще ми благодарите.
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Изпреварил съм те с тази прогноза, но не залагам на родните таланти. Ако информацията ти е сигурна това е друго нещо :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Докато го напишете това вече заложих на Берое - Славия над 2,5 гола :D Иначе @slavchev заложих и за ИФК Гьотеборг :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Май си избързал :) нещо съмнително се покачва коефициента за Гьотеборг и сигурно е нареден мача. При тия скандинавци все стават подобни измами. Преди няколко години, местният им гранд Хелзинборг всеки мач правеше шашми, като вратаря си правеше вратата по-малка и местеше гредите. Как е възможно това без някой да забележи нямам идея, но го хванаха чак към края на сезона :lol: смятайте за какво става въпрос :p иначе дано да излезне, че и аз съм го играл
 
От: Залагащи на футболни мачове..

при някои може да анулираш до 10 минути преди мача
 
От: Залагащи на футболни мачове..

тука имало много залагащи бе...

може и незалагащи но знаещи
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Между другото какво мислите за Фенербахче и Бенфика. Аз смятам ако ми излезе Гьотеборг да ударя 10 кинта на Фенерите. Нещо много нереално висок ми се струва коефициента, а пък турците имат много добри играчи
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Последните 5-6 срещи фенербахче играха без фенове, виж да нямат забрана , ако стадиона е пълен 1-цата е гарантирана, ако не е всичко може да се случи..

Между другото какво мислите за Фенербахче и Бенфика. Аз смятам ако ми излезе Гьотеборг да ударя 10 кинта на Фенерите. Нещо много нереално висок ми се струва коефициента, а пък турците имат много добри играчи
 

Горе