Залагащи на футболни мачове..

От: Залагащи на футболни мачове..

Чакай да звънна на Благо да го питам дали е верно :D

не ми дига, сигурно е при букитата :lol:
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Я кажете некви схеми има ли? :D
Аз се сещам за една стратегия дето върви и в казината. Залагаш 1 или 2 като търсиш коеф. поне 2.00, това става въпрос ако имаш левче да залагаш по-продължително. Слагаш да кажем 10лв. при коеф. 2 и ги губиш, на другия ден слагаш 20лв. и да кажем пак губиш , на третия слагаш 40лв. и ги избиваш, ама пак си е риск не малък и може мн пъти да губиш, докато спечелиш :D
И мисля, че е по-добре от това да сложиш 1000лв. и да чакаш 40 :D
 
От: Залагащи на футболни мачове..

схемата е накрая да ти приберат паричките :D

аз предимно залагам след 15 минута на над 0.5 голове за първото полувреме и на корнери
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Уебстил има схема, но трябва да разполагаш със солидна сума преди да започнеш. Хващат някой отбор от Италия, за препоръчване от Сериа Б и почваш да търсиш Х (тоест равен мач). Трябва обаче стриктно и всеки кръг да залагаш на този отбор, като търсиш единствено Х и както сам каза, можеш да почнеш с 10 лв., после 20, 40, 80 и така. Средно от 40 кръга всеки отбор прави около 15 равни, като има отбори, които имат и по 20-25 Х-а. Въпроса е да имаш здрави нерви, достатъчно пари и търпение, което лично мен не ме кефи :wink:
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Иначе за днес от мен имате Хофенхайм - Нюрнберг 1 Аячо - Монпелие над 2.5 гола и за родните мазохисти Левски - ЦСКА 1 :) айде успех на всички, мен вчера ми беше добър ден и съм 50 кинта напред
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Ето информация от братята руснаци за "уреден" мач. Твърдо не вярвам на тези неща :):)


Футбол. Чемпионат России. Премьер-лига. 26-й тур.
Терек- Амкар П(1)
Победа (ТЕРЕК)
Коэффициент 1.95 СПЕШИТЕ
Время: 16.00 МСК
Дата: 27.04.2013

Източникът е fixedball.ру като цената е 200 000 рубли или 1000 лева за този мач :)

"Уредения" мач излезе Терек водеха на полувремето с 1-0 второто завърши 2-1, коефициентът беше 1.95 !
На спечелилите честито :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Иначе за днес от мен имате Хофенхайм - Нюрнберг 1 Аячо - Монпелие над 2.5 гола и за родните мазохисти Левски - ЦСКА 1 :) айде успех на всички, мен вчера ми беше добър ден и съм 50 кинта напред

Пичове, моите мачове излезнаха, някой ако ме е послушал да черпи :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

За днес подаръците са Ница - Троа 1-ца и Реал Сосиедад - Валенсия над 2.5 гола. Залагайте :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Браво, познаваш ги. :) Другият път може и да попрепиша от тебе. :D
 
От: Залагащи на футболни мачове..

пичове, евала за темата :) преди време доста залагах, но спрях и май за добро. Може би преди година бях изкарал към 200 кинта за седмица постоянни залози, на всичко, не само футбол. Обаче една слънчева събота точно за 2 часа ги върнах на бета. Още помня мачовете, Стоук - Челси, Арсенал Блекбърн, Реал Мадрид - Сарагоса. Всичките ги играх live , като най брутално беше с Реал, които още се бориха за титлата а паднаха :)

За да си напред от залози, трябва да играеш на уредени мачове, или много да ги разбираш и да си играеш със стратегия. Не е за по-емоционалните, изисква се хладнокръвие и нерви. Защото едно грешно решение и си аут от играта
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Само да кажа,че намерих @slavchev вчера в скайпа,даде ми 4 прогнози заложих на тях и излезнаха :shock: Супер си колега! :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Ето тука https://www.facebook.com/ExitTips?fref=ts уж предлагат уредени мачове искат 100 евро за 2 мача, като има и видео доказателство на фишовете, на друго място също видях същите мачове че се предлагат, и след проверка наистина се оказаха , че мачовете са излезнали така. Следващите казват че са за 04.05.13 , като 2 мача с общт коефициеинт 750.. това е супер много, ако искате да проверим дали са измамници .. 10 човека да съберем по 25 лв и да ги изпратим?


P.P. Ако има някой богаташ може да си купи и сам и да сподели тука после мача >>;;;
 
От: Залагащи на футболни мачове..

И аз да обадя един евентуално уговорен мач. :D Става въпрос за срещата между Миньор и Славия в четвъртък. Моята информация е, че Славия ще легнат на Миньор, както Миньор видимо легнаха в мача за купата между двата тима. Още никъде не са излязли коефициентите за този мач, предполагам че ставките за 1-ца няма да са лоши, като излезнат пак ще пиша по въпроса. :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

От такива "уредени" мачове няма смисъл. Аз лично не вярвам на подобни информации, но всеки си има глава на раменете :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

От такива "уредени" мачове няма смисъл. Аз лично не вярвам на подобни информации, но всеки си има глава на раменете :)

Преди няколко дни изгорях с 40 лв на "уреден" мач от БГ. внимавайте със залозите ;)

ПС: и то точно на Славия срещу Берое за купата :D
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Просто казвам какво съм разбрал. Моята информация е вътрешна и определено е по- достоверна от "Един пич в нета ми каза...". Въпреки това и аз няма да залагам апартамента, ще му сложа малка сума за спорта. :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Трудна работа са тия уредени мачове ... много се спекулира. Ако ние знаем знаят и букитата и ако наистина е уреден го блокират и не плащат. Вече от няколко години има взаимна система за постъпления и ако някой буки усети нетрадиционно по големи залози бие барабана на всички да внимават за дадената среща. Парите от такива мачове идват на 80% от азиатски букмейкъри балъците в европа свършиха. Освен ако уредения мач не е някои от нашите младежки отбори или приятелска среща на спортен лагер тогава става дума за малки суми и за уговорка между приятели и братовчеди от махалата :)
Четете повече и ще печелите повече :beer:
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Хора, дори и да има уговорен мач информацията няма как да изтече в нета.Не се подлъгвайте по хора дето имат "вътрешна информация".Ако някой има такава информация реално, дали ще я сподели в някой форум или пък ще я каже на някой случаен, който да разправя наляво надясно.Тези които по форуми казват за уредени мачове просто се правят на интересни или някой е излъгал и тях. Пък и те сигурно не залагат повече от 10 лв.:lol:
 

Горе