Залагащи на футболни мачове..

От: Залагащи на футболни мачове..

Пускайте днес Розенборг да бият с голяма разлика. Аз съм го пуснал на АХ -4.0 на 2 коефициент.

Успех! :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

За днес аз лично измислих и играх ..
Челси 1-ца 1.50
Левски 2-ка 1.53
на един фиш лекичко :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Вчера Розенборг си биха 5-0 :)

За днес:

Миньор @2.5
Гоце Делчев @2.3
Левски 2/2 @2.3
И по- рисковано - Фенербахче @8.5
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Пичове Миньор - Славия верно си е уреден. Токо що се рових в Спортингбет и са го махнали от залозите. Там гадовете знаят всичко, някой ако може да го играе да действа на момента :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Това е моят фиш за днес.

Бенфика - Фенербахче - 1 (1.40)
Челси - Базел - над 2.5 (1.61)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Пичове Миньор - Славия верно си е уреден. Токо що се рових в Спортингбет и са го махнали от залозите. Там гадовете знаят всичко, някой ако може да го играе да действа на момента :)

Аз изгорях и спирам вече :evil: 2:4 за Славия
 
От: Залагащи на футболни мачове..

И аз поизгорях, явно не е бил толкова уреден. : D
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Момчета и момичета специално за днес отделих няколко часа и измислих няколко хубави фиша...

#фиш 1
1. 17:00 QPR - Arsenal 2 ( 1,50 )
2.17:00 Fulham - Reading 1 ( 1,75 )
3.16:30 Bremen - Hoffenheim 1 ( 1,95 )
общт коефциент@ 5.11 - залог 15 лв лекичко

#фиш 2
1. 17:00 West Ham - Newcastle 2 ( 3,40 )
Тук един мач само, като давам 2-ка според статистиката , лекичко и тях с 15 лв.

#Фиш 3 - супер изненадата
1. Monaco - Caen - X
може да се пробва 2/Х също , но като цяло съм на Х на 99% за този мач.

П.П лично съм ги измислил тези мачове.
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Аз играя от 4 години с една стратегия от рулетката, но я прилагам при мачовете. Системата се казва Мартингейл. Играе се на резон в геометрична прогресия. Аз съм я приспособил за себе си като играя само по 1 мач, Х и удвоявам докато не го позная. След това сменям отбора. Има много тънкости обаче и трябва и много здрава психика. Налагало ми се е да залагам големи (за мен) суми. Също важно условие е отбора, който играете да е средняшки (по- голяма вероятност да направи Х отбора)... Има и други системи по - хуманни прегледайте ако искате тук (Предупреждавам, че към статията всички линкове са реф. и афф.)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Това вече съм го обяснявал в тази тема :) но не го препоръчвам. Трябва много време и търпение, а понякога не си заслужава да чакаш 10 мача за един Х
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Казвам как аз играя. :) Финансово винаги си заслужава, смятал съм го хиляди пъти. Друг е въпроса дали можеш да играеш за удоволствие подобна схема. Проблемът с това дали можеш да издържиш финансово докрай. Аз лично съм доволен от резултатите за себе си. Пак казвам играя само един отбор например : Катания, Болония, Парма, Аталанта (само примерно) и търсиш Х.... със залог 1, 2 , 4, 8, 16 , 32 и тн.. лв., в който и момент да излезе въпросния Х избиваш всичко и имаш печалба в зависимост от коефициента. Друг е въпроса, че аз италианци не играя... но казвам примерно.. идеята е да се хване средняшки отбор, който прави Х - сове... и пак казвам така играя аз и не казвам, че е правилно, или че на може да загуби човек, който играе по нея..
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Сметнах го и аз ако започваш с 5 лв. при средно 3.00 коеф.. след 8 кръга ще трябва да си направил залог за 3500 лв, като печалбата ще ти е 3800 лв.. заслужава ли си толкова време за едни 300 лв?

На практика. Днес започвам с един лв. на Гранада - Малага :) за Х и ще търся Х на Малага в резон. Като излезе ще го сменя :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

По принцип когато ти излезе Х-а винаги си на печалба, но се искат железни нерви. Аз лично мразя Х-овете, а най-много си ме кефи над 2.5 гола. Букмейкърите вече дават големи коефициенти и като си избереш 2 мача за оувърче ти правят около 3-4 коефициент, което си е супер. А когато ми излезе до полувремето е още по-добре :) всеки само си решава, но се иска и голяма доза късмет :(
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Сметнах го и аз ако започваш с 5 лв. при средно 3.00 коеф.. след 8 кръга ще трябва да си направил залог за 3500 лв, като печалбата ще ти е 3800 лв.. заслужава ли си толкова време за едни 300 лв?
5, 10, 20, 40, 80, 160, 320, 640 = 1275 лв. си дал до 8 - ми я залог общо. Печалба: 640 Х 3 = 1920
Чисто: 645 лв. което % е 1.5 коефициент, но не ми се спори... просто казвам
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Нали се сещаш, че ако имаш на разположение 1275 лв. можеш да ги направиш 5000 лв. за около седмица като всеки ден играш по 1 мач със среден коефициент от 1.50, което е много по-сигурно. Цъкаш си за грандовете, които почти нямат издънки и е много по-лесно да излежеш на печалба. Въпроса е, че ако имаш пари едва ли ще търсиш печалби от мачове :p по-скоро ще се ориентираш към някакъв бизнес, а не хазарт. Мачовете са, за да изкараш някой допълнителен лев, а и малко адреналин (ако си фен). Лично моята стратегия е да не залагам големи суми, а да разигравам в 3-4 фиша едни и същи мачове. Печалбата е малко, но с 20 лв. за около седмица си ги правя 100, което си ми е идеалка :beer:
 

Горе