Залагащи на футболни мачове..

От: Залагащи на футболни мачове..

Честно да ти кажа си залагам, а също съм и печеля. Брат ми играе английските над 2.5 гола. Освен това и с бизнес се занимавам, ама е е по - трудно в бизнеса, отколкото с комара. :) (Не, че се издържам от комар) играя за кеф. Както съм споменавал, съм фалирал вече няколко пъти и кретам още едно две проектчета. Бизнеса и комара нямат, ама нищо общо. Освен това имам приятели дето залагат 6 цифрени суми, пък имат и бизнес ... даже май повечето комарджии дето познавам са и бизнес. Относно печеленото на някой допълнителен лев... не знам. принципно букмейкърите печелят и черноборсаджиите..

Относно комбинациите също съм в час, но ги спрях - нямах много късмет, а се иска много знания, следене и четене ... И аз играех като теб. 1, или два твърди мача и 2 от 3, или 2 от 4 в система...:beer:

П.П . Тоя големия ми син донесе 3-4 кила охлюви. Жената не ще да ги прави така, че отивам да ги варя :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

П.П . Тоя големия ми син донесе 3-4 кила охлюви. Жената не ще да ги прави така, че отивам да ги варя :)
Сигурно не е искала да ги вари живи?
 
От: От: Залагащи на футболни мачове..

Аз играя от 4 години с една стратегия от рулетката, но я прилагам при мачовете. Системата се казва Мартингейл. Играе се на резон в геометрична прогресия. Аз съм я приспособил за себе си като играя само по 1 мач, Х и удвоявам докато не го позная. След това сменям отбора.


Стратегията ти не е лоша, но само в случай че:

- Имаш достатъчно пари да направиш поне 7 залога. Това означава, че ако започнеш с 5 лв., седмият ти залог ще бъде 320 лв. Ако нямаш пари за 7 залога, изобщо не трябва да се занимаваш с Мартингейл, рано или късно ще загубиш всичко

- Наистина имаш достатъчно здрави нерви. Не знам дали си стигал до последния залог, но тогава вече става доста тегаво.

- Винаги спазваш правилото да избираш отбори, които вече са в серия от поне 5 мача без равенство. Колкото по- дълга е тази серия, толкова по- добре. При пет мача без равенство, отборът трябва да направи общо 12 срещи без Х, за да загуби парите ти, което се случва сравително рядко (но все пак се случва).


Ако спазваш тези условия, използването на Мартингейл е сравнително безопасно, но според мен няма смисъл да я използваш по една много проста причина. Залагаш по само един мач на кръг или по около 30-40 на сезон. Е, колко можеш да спечелиш за една година? Не вярвам дори и да удвояваш парите си, а не забравяй възмажността да ги загубиш. Толкова бавно си развива всичко в твоята стратегия, че не мога да повярвам, че вече не ти е станало скучно и не си се отказал. :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

От 16:00 часа днес Парма - Аталанта уреден е Х , коефициента е паднал на 1.72 за равенството, аз ги хванах на 1.85 , като играх и 1/Х на 9 коеф и 2/Х на 8.50 хаха дано да излезне.
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Аз изгорях и спирам вече :evil: 2:4 за Славия

Е, то беше ясно, че Славия ще бие, как си могъл да заложиш на Миньор?
 
От: От: Залагащи на футболни мачове..

Стратегията ти не е лоша, но само в случай че:



- Винаги спазваш правилото да избираш отбори, които вече са в серия от поне 5 мача без равенство. Колкото по- дълга е тази серия, толкова по- добре. При пет мача без равенство, отборът трябва да направи общо 12 срещи без Х, за да загуби парите ти, което се случва сравително рядко (но все пак се случва).


Е, колко можеш да спечелиш за една година? Не вярвам дори и да удвояваш парите си, а не забравяй възмажността да ги загубиш. Толкова бавно си развива всичко в твоята стратегия, че не мога да повярвам, че вече не ти е станало скучно и не си се отказал. :)

Това не го спазвам. :) Играя за удоволствие, а не за да спечеля. Просто споделям. Печалбата е около 1.5 от залога Ако за една година заложиш 1000 лв. печелиш 500 (чисто), така че можеш да спечелиш много. Ако искаш да залагаш често си избираш отбори от различни първенства, които играят в различни дни (аз не го правя, защото ме ангажира прекалено и нямам време, за това) ... досега не ми се е случвало да загубя (по тази система) иначе съм губил много пъти :-o като пускам прави колонки с по три мача :), или системи 2 от 4 с един два твърди ... общо взето всеки има право да играе както счита за добре. Важното е да е за удоволствие. А това, че рано или късно мога да изгубя всичко е факт. Когато играеш комар достатъчно дълго все някога идва моментът в който губиш всичко... дано нямам много в този момент :) :beer:

П. П Гранада победи Малага ... с 1:0 в мач, който доста "Разбирачи" прогнозираха със знак - 2. .. не , че аз го хванах де :)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

От 16:00 часа днес Парма - Аталанта уреден е Х , коефициента е паднал на 1.72 за равенството, аз ги хванах на 1.85 , като играх и 1/Х на 9 коеф и 2/Х на 8.50 хаха дано да излезне.

Не се ли наиграхте вече на уредени мачове :lol: аз си го играх 1-чка на 3 коефициент. Явно "Коза Ностра" са решили да припечелят малко пари :twisted:
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Ето за днес някои мои предвиждания:

1. Уигън - Суoнзи : 1

2. Манчестър Сити - УБА : 1

3. Рома - Киево : 1

4. Троа - Бордо : 2
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Приятелска среща Бъртън Албиън - Дарби Каунти 8:8 :lol: епичен резултат, подобно нещо не бях виждал
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Мачовете,които ще играя днес:

1. Челси - Тотнъм : 1/X 11.99
2. Пескара - Милан : 2/2 1.47
3. Болоня - Наполи : 2/Х 12.18
4. Реал Мадрид - Малага : 1/1 под 2.5 - 2.61
5. Аталанта - Ювентус Торино : 1/2 24.29
---------------
Система 3 от 5
Г/д ги смятам макс. печалба - 665.18 с залог 1лв.
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Я имаме си и фенка тука :| съвет от мен - Ювентус вече са шампиони и едва ли ще си дават зор, Наполи задължително трябва да бият, а и са в добра форма, Милан не си заслужава да се играе 2/2 защото коефициента е много нисък. Дано да ти излезнат мачовете, че да почерпиш :beer:
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Моите предложения за днес са Волеренга - Хьонефос 1, Де Граафшаап - Фортуна Ситард 1 и Киасо - Белинзона над 2.5 гола 8)
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Литекс ако се изложи ще е много кофти, защото съм го писала твърда 1ца :(
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Днешните, които съм пуснала са:

Сток Сити - Тотнъм - Х/2
Евертън - Уест Хям - 1/Х
Фулъм - Ливерпул - 2/1
Рейнджърс - Нюкасъл - Х/2
Атлетико - Барса - 1/Х
Надеждате умира последна :D
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Колеги и колежки, нещо темата позамря, я се събудете и кажете някой мач за утре, че съм в кофти серия и нищо не познавам :(
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Еее как бе, мачовете от Швеция, Норвегия, Исландия и Ирландия сега започват. Те са най-сладки, цъкаш на голове и чакаш пред компа :D
 

Горе