Залагащи на футболни мачове..

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Здравейте момчета,

ако някой от вас залага на футболни мачове, има парички в някой от букмейкърите, за днес има слухове че в Русия 1 дивизия има уреден мач, останаха само 2 от 18:00 ч. Бг. вр. някой от тези два мача ще има обрат, точно какъв и кой не мога да ви кажа.

коеф. за 2/1 е 34, 1/2 е 41.00 коеф. слагайте по 2 лв. което е общо е 8 лв. срещу 68 лв. гарантирани.. на 99% от мен.

Shinnik Yaroslavl - FK Ufa
Torpedo Moscow - Salyut Belgorod

надявам се , наистина да позная и да донеса успех на някой. аз лично съм заложиш по 3 лв. на обрат.. което е 100 лв :)

П.П обрат значи, първо полувреме краен изход или казано :

пример: първото полувреме да спечели ФК УФА , а второто Шиник Йарослав да направи обрат..
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Съжелявам , но явно не е било истина, не излезнаха хахах, АКо някой е заложил и е загубил , съжелявам.
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Не знам, тази информация винаги е не вярна. Някой някъде е платил за такъв "нагласен" мач и се разпространява, главоломно....
Някой ако знае за мач със сигурен коефициент 2 едва ли ще го сподели, пък какво остава за 30 ..... Не се лъжете това си е измама.
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Кажи си сега балъче с колко изгоря? :)

0:0 са и двата първото полувреме, не знам за какви обрати и "сигурна информация" говориш.

Недей тия кинти с просия си ги изкарал, да ги наливаш така на букитата....
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Макар че "Здравейте, момчета!" не се отнася към мен, и аз залагам онлайн на футболни мачове, по-специално Английската висша лига :) Така ти се вдига още повече адреналинът, а победата става още по-сладка. :)
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Залагащи на футболни мачове..

Някой ако има телефона на Вальо Михов направо да звъни и ако му каже мачове да споделя :D . Обществена тайна е, че познава доста мачове, явно е разбирач :)
А относно за такива информации за уредени мачове, доста fake има в последно време, та не се връзвам.
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Наистина стана обрат, но беше днес, а не вчера :p Еnisey - Khimki 0:1 2:1 и то мазничко в 94 мин. :clap: братушките и те знаят как да нареждат мачове, май нашите "машини" са го научили от тях :twisted:
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Абе информацията ми е била грешна , сега очаквам друга, но няма да споделя за да не се окаже пак лъжа. Ще видя първо дали ще излезни..
 
От: Залагащи на футболни мачове..

aз досега никога не съм залагал
вчера викам дай да те послушам и реших да го направя, но ми казаха, че не може да направя такъв залог защото мача бил на живо...
но вече бях изтеглил пари от картата и си викам да сложа на някое мачле
избрах няколко и заложих общо 5 лв за няколко срещи

останаха ми 5.01 лв
сега влизам и гледам, че имам 14.51 лв. :D

ако някой може да ми каже как да видя кое съм улучил
ползвам бет365
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Ами мисля че беше някъде горе в десният ъгъл. Трябва да имаш история на залозите или моята сметка, нещо от този род и там можеш да разцъкаш и да видиш :) бухай всичко на Байерн Мюнхен, казваш на жена ти да направи салата, вземаш 1 бутилка ракия и почваш да се потиш и да псуваш пред телевизора :beer:
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Залагащи на футболни мачове..

Meрси Славчев!

ето какво съм заложил

6113210O.jpg


заложих на последните двама за прoба
с тях от съпорта ме упътваха докато разбера какъв е този вид залог, описан от @devilx като "обрат"
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Обрат значи

първо полувреме / краен изход, има коефициенти от порядъка, 30-40 коеф.
Но ти си играл по-добре грешно , че си спечелил.. защото иначе нямаше да спечелиш.

Обрат значи първото полувреме единия отбор да вкара 1 гол, а второто полувреме другия отбор да вкара 2 гола и да победи , незнам дали ще ме разбереш..

Meрси Славчев!

ето какво съм заложил

6113210O.jpg


заложих на последните двама за прoба
с тях от съпорта ме упътваха докато разбера какъв е този вид залог, описан от @devilx като "обрат"
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Извадил си късмет с този коефициент 9.50 :) с 2 червени картона и бият 0:1 :) това е то - късмета на начинаещите. Залагай докато ти върви и после си изтрий акаунта щот може да съжаляваш :rolleyes:
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Nortrant, браво щом сега започваш да залагаш, съветвам те , да не правиш големи залози , и да си подбираш мачовете със статистики. Добре си пази банката, и ако не познаеш някой мач , недей да се опитваш веднага да се избиеш.

Обрат значи

първо полувреме / краен изход, има коефициенти от порядъка, 30-40 коеф.
Но ти си играл по-добре грешно , че си спечелил.. защото иначе нямаше да спечелиш.

Обрат значи първото полувреме единия отбор да вкара 1 гол, а второто полувреме другия отбор да вкара 2 гола и да победи , незнам дали ще ме разбереш..
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Обрат значи

първо полувреме / краен изход, има коефициенти от порядъка, 30-40 коеф.
Но ти си играл по-добре грешно , че си спечелил.. защото иначе нямаше да спечелиш.

Обрат значи първото полувреме единия отбор да вкара 1 гол, а второто полувреме другия отбор да вкара 2 гола и да победи , незнам дали ще ме разбереш..

Вече знам какво значи
и от съпорта ме разбраха с моите аборигенски въпроси :D

Извадил си късмет с този коефициент 9.50 :) с 2 червени картона и бият 0:1 :) това е то - късмета на начинаещите. Залагай докато ти върви и после си изтрий акаунта щот може да съжаляваш :rolleyes:

:mrgreen:
aкаунта в bet365.com го имам от много време заради affiliate програмата им
 
От: Залагащи на футболни мачове..

Ми така де, отначало всичко върви супер и като си повярваш може да се набуташ яко. Залозите са добър вариант за допълнителен доход, но трябва да имаш ясно изградена стратегия, която да следваш и да не се лакомиш. Ако смяташ, че на ден ти стигат 10-15 лв. цъкаш си на 2 мача с по 1.5 коефициент, залагаш 10 лв. и шанса да спечелиш е доста голям, но почнеш ли с по 3-4 мача комбинация, почват и нервите. От опит го знам :( на седмица като си изкарам 60-70 лв. си ми е перфектно
 

Горе