Запитване за гоогле ад сенс

От: Запитване за гоогле ад сенс

При малки дупенца няма да се покажат реклами за форекс в 99% от случаийте ... явно не си запознат как работи сенса от известно време ...

Кажи ми сега, че не хвана, че това е само пример?
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Я един страничен въпрос. Защо като разгледам репортите и ми показва изкарани 17 евро за вчера, а в действителност в акаунта са отчетени 21?

Часова разлика, приходи от импресии и от кликване, бавно обновяване на инфото? Може да има доста причини, случвало се е и на мен подобни разлики когато гледам по дни прихода и общо в акаунта. След известно време се уравновесяват нещата.
Също така недей забравя разликата от прогнозни и реални приходи - забелязал съм, че понякога правят изравняването веднага, а не чакат края на седмицата/месеца.
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Кажи ми сега, че не хвана, че това е само пример?

Ясно, че е само пример, но и ти сам знаеш, че не е толкова лесно :)
Сега ако пуснат един редирект на форума към форекс МФА да не би на всички ни да се покажат форекс реклами по $10 клика ... еми няма, а ще се покажат на кой каквото е търсил в гугъл :)
Я хотели, я сео инструменти, я друга плява ...
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Тука спор няма, на MFA сайт няма начин да се покажат каквито и да е скъпи реклами. Точно ти всъщност знаеш за какво говоря, обаче Симеон ти се измазни по-горе и реши да напишеш нещо... Може би и аз така щях да направя в подобна ситуация:)

Айде кажи си сега и ти мнението по създалата се дилема - 100% трафик от фейсбук на MFA сайт адсенс сейф ли е? Аз казвам че не е!


Ясно, че е само пример, но и ти сам знаеш, че не е толкова лесно :)
Сега ако пуснат един редирект на форума към форекс МФА да не би на всички ни да се покажат форекс реклами по $10 клика ... еми няма, а ще се покажат на кой каквото е търсил в гугъл :)
Я хотели, я сео инструменти, я друга плява ...
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Аз казвам, че е и говоря на базата на опит. Нормално е да не можеш да закараш масов трафик към форекс сайт, но към сайт за смешни картинки или видео клипове - не виждам и съм нямал проблем. Имайки предвид, че единият ми сайт дори беше баннат и му махнаха бана след ревизия, говори достатъчно. Дори наскоро ми пратиха мейл какво да променя в рекламите, за да съм печелил повече. :) Натуралният му трафик в момента е под 10%, всичко друго е фейсбук и това е сайт на над 1 година, т.е. в началото въобще е нямал натурален трафик.

Да не говорим какъв кеф е да набараш трафик от някоя голяма американска социална мрежа. Случвало ми се е и мога да ти кажа, че няма по-добро от това - стоиш и гледаш как за един ден някой пост прави 100к посещения от раз :)
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Ясно, че е само пример, но и ти сам знаеш, че не е толкова лесно :)
Сега ако пуснат един редирект на форума към форекс МФА да не би на всички ни да се покажат форекс реклами по $10 клика ... еми няма, а ще се покажат на кой каквото е търсил в гугъл :)
Я хотели, я сео инструменти, я друга плява ...

Това не е ли като опция, сам да си избереш дали да показва сродни на последните търсения в гоогле или такива които са свързани с контента?
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

При малки дупенца няма да се покажат реклами за форекс в 99% от случаийте ... явно не си запознат как работи сенса от известно време ...
Именно.. :)
Google имат RETARGET..
Нали уж взимат бисквитите от браузерите, и ти показват точно какво си търсил..
 
От: От: Запитване за гоогле ад сенс

Случвало ми се е и мога да ти кажа, че няма по-добро от това - стоиш и гледаш как за един ден някой пост прави 100к посещения от раз :)

Интересно ми е. Дай да видим един такъв твой пост.
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Тука спор няма, на MFA сайт няма начин да се покажат каквито и да е скъпи реклами. Точно ти всъщност знаеш за какво говоря, обаче Симеон ти се измазни по-горе и реши да напишеш нещо... Може би и аз така щях да направя в подобна ситуация:)

Айде кажи си сега и ти мнението по създалата се дилема - 100% трафик от фейсбук на MFA сайт адсенс сейф ли е? Аз казвам че не е!
Е как съм се измазнил и на кой да съм се измазнил?
Дадох ти пример netsurfer, защото, неговите уеб сайтове са такива с огромно цтр, и съм почти сигурен, че нямат Google трафик..(не съм убеден за това), ама то реално не му трябва, защо му е Google трафик, при положение, че има фейс страници..
И аз имам няколко, и си събирам добри посещения.. и са добри горе долу печалбите..(е добри, колко добри.. като се турни 1 данък и.. става сложно, ама пак, по-добре е от която и да е друга рекламна мрежа)

Имам ад сенс на 2 сайта, само с фейс трафик.. чакам си пина.. дано му го пуснат скоро, да може да пусна превод да видим..

Според мен, няма никакъв проблем фейс трафик и гоогле ад сенсе..
Поне според това което виждам, не давам само пример Netsurfer, и редрум има сайтове с фейс трафик :)
Доста хора в същност имат такива сайтове, които се хранят само от фейс трафик..
 
От: От: Запитване за гоогле ад сенс

Интересно ми е. Дай да видим един такъв твой пост.
Сори брат, няма вариант в който да ти покажа такъв пост. Регни се в stumbleupon и разгледай, там се виждат постове и с по над 1 милион посещения. А не забравяй, че освен тая има и много други социални мрежи, като reddit, digg и т.н. от които може да се добара трафик, но темата не е за това :)
 
От: От: Запитване за гоогле ад сенс

Сори брат, няма вариант в който да ти покажа такъв пост. Регни се в stumbleupon и разгледай, там се виждат постове и с по над 1 милион посещения. А не забравяй, че освен тая има и много други социални мрежи, като reddit, digg и т.н. от които може да се добара трафик, но темата не е за това :)


Дай бре, няма от какво да се притесняваш, нали всичко е по правилата:)

Сакън, не давай нищо, че много мизерници има. Шегувам се!
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Е как съм се измазнил и на кой да съм се измазнил?
Дадох ти пример netsurfer, защото, неговите уеб сайтове са такива с огромно цтр, и съм почти сигурен, че нямат Google трафик..(не съм убеден за това), ама то реално не му трябва, защо му е Google трафик, при положение, че има фейс страници..
И аз имам няколко, и си събирам добри посещения.. и са добри горе долу печалбите..(е добри, колко добри.. като се турни 1 данък и.. става сложно, ама пак, по-добре е от която и да е друга рекламна мрежа)

Имам ад сенс на 2 сайта, само с фейс трафик.. чакам си пина.. дано му го пуснат скоро, да може да пусна превод да видим..

Според мен, няма никакъв проблем фейс трафик и гоогле ад сенсе..
Поне според това което виждам, не давам само пример Netsurfer, и редрум има сайтове с фейс трафик :)
Доста хора в същност имат такива сайтове, които се хранят само от фейс трафик..
Мен много лошо ме удари пандата миналата година. Иначе имах 2 бг сайта правещи по над 30 000 уникални на ден от гугъл и тогава въобще не съм се занимавал с фейса.
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

То пандата нали уж тогава не е виряла в бг, да не е било ръчно пренареждане нещо.
 
От: От: Запитване за гоогле ад сенс

То пандата нали уж тогава не е виряла в бг, да не е било ръчно пренареждане нещо.

Е ръчно де, ама му викаме панда. То и все още си е ръчно и няма панда ...
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Някой може ли да ми каже какво значи " скрипт на плаващо каре" ?
 

Горе