Запитване за гоогле ад сенс

От: Запитване за гоогле ад сенс

Гледаш 9gag, но забравяш, че те не са обикновени потребители, а партньори на гугъл. Точно как се става такъв - чел съм, че като минеш 20 милиона импресии на месец получаваш покана. Иначе, ако обикновен потребител го направи, директно получава бан.
Ох 20 милиона импресии.. кога ли ще видя такова чудо..
Тука в бг изобщо има ли някой с толкова? май не..
М/у кой е сайта, който прави най-много $ от ад сенс за БГ, някой знае ли?
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Ох 20 милиона импресии.. кога ли ще видя такова чудо..
Тука в бг изобщо има ли някой с толкова? май не..
М/у кой е сайта, който прави най-много $ от ад сенс за БГ, някой знае ли?
Всички големи групи ги минават тези 20 милиона с мноооого, ама повечето имат собствени мрежи и пускат сенса да запълва.
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Вземи например групата от сайотве на failblog. Там бях чел, че само примерно verydemotivational прави по 20 милиона уникални (или някаква подобна цифра) на месец.
 
Re: От: Запитване за гоогле ад сенс

М/у кой е сайта, който прави най-много $ от ад сенс за БГ, някой знае ли?

По такива въпроси се обръщай към НАП :)

Колкото до импресиите, като махнем групите, аз виждам 3 сайта, които ги правят - аха, гепиме и мобиле.бг Друг май, май, няма. Цифрата е адски голяма. Това са по около 670 000 импресии дневно.
 
А пък аз да се таковам в глупака, още преди да изникнат и да наберат популярност тези демотивации, 9гаг и т.н., абе преди 6-7 години да кажем, мислех да правя блог за точно това - как се пребиват разни, правят гафове и т.н. И си викам за кво да се трепа? Кой ще го гледа това, че да ми носи пари... Ама на, населението просто, дай му хляб и зрелища. Пък и аз прост, да не се възползвам.
 
От: Re: Запитване за гоогле ад сенс

Недей съжалява за пропуснати възможности, защото ще се побъркаш. Аз имам няколко такива, за които още ме гризе съвета. Най-гадната обаче е свързана с жена ми:) Идва един ден милата и ми вика - айде да ме финансираш, имам супер идея за бизнес, смятам да ставам бизнес дама. Аз естествено и отговарям следното - Вземи тес пари, бегаи у мола да разпуснеш и не ме занимавай с глупости! От нямане какво да правиш съвсем се побърка. Какво разбираш ти пък от бизнес:) След това мъжа на една нейна приятелка и помогна да развие същата идея и ... уби рибата. Още ми го натяква това, а аз клепам с разбиране и ясно изразено чувство за вина...


А пък аз да се таковам в глупака, още преди да изникнат и да наберат популярност тези демотивации, 9гаг и т.н., абе преди 6-7 години да кажем, мислех да правя блог за точно това - как се пребиват разни, правят гафове и т.н. И си викам за кво да се трепа? Кой ще го гледа това, че да ми носи пари... Ама на, населението просто, дай му хляб и зрелища. Пък и аз прост, да не се възползвам.
 
От: Re: От: Запитване за гоогле ад сенс

По такива въпроси се обръщай към НАП :)

Колкото до импресиите, като махнем групите, аз виждам 3 сайта, които ги правят - аха, гепиме и мобиле.бг Друг май, май, няма. Цифрата е адски голяма. Това са по около 670 000 импресии дневно.
Е те тези всичките дето ги написа са част от групи :)
А Vbox? АБВ? те правят доста повече от тези които даде за пример :)
Отваряш тиксо и ти дава ясна представа, гледам, че vbox i abv вече нямат тиксо, но те са ясни :)
A mobile.bg ги правят тия 20 мил за 3-4 дни :)))
 
От: Re: От: Запитване за гоогле ад сенс

Е те тези всичките дето ги написа са част от групи :)
А Vbox? АБВ? те правят доста повече от тези които даде за пример :)
Отваряш тиксо и ти дава ясна представа, гледам, че vbox i abv вече нямат тиксо, но те са ясни :)
A mobile.bg ги правят тия 20 мил за 3-4 дни :)))
Абв и вбокс не съм виждал реклами там от доста време.. хмм.. да не би да са баннати от гоогле?
 
Re: От: Re: От: Запитване за гоогле ад сенс

Абв и вбокс не съм виждал реклами там от доста време.. хмм.. да не би да са баннати от гоогле?

Те си имат собствена мрежа, за какво са им стотинките на Гугъл?
 
От: Re: От: Re: От: Запитване за гоогле ад сенс

Те си имат собствена мрежа, за какво са им стотинките на Гугъл?
Ей са отворих гбг.бг и си има реклами ...
vesti.bg ... edna.bg ... sinoptik.bg ... не е като да нямат адсенс ...
Бокса явно е баннат ...
 
Re: От: Re: От: Re: От: Запитване за гоогле ад сенс

Ей са отворих гбг.бг и си има реклами ...
vesti.bg ... edna.bg ... sinoptik.bg ... не е като да нямат адсенс ...
Бокса явно е баннат ...

Пускат, ама рядко. Само когато нямат рекламодатели. То сега в кризата, все повече опират до сенс-а, защото няма много кой да рекламира. Както е по телевизията, рекламира се само Нестле и хапчета...
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Писмото с ПИН-а от Гугъл наистина ли пристига за 3-5дни?
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

По-скоро 1-2 месеца.
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Получих го Ноември май беше, не бяха повече от 10 работни дни, от както получих съобщение, че са го пратили.
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

До колко време трябва да дойде този пин бе.. баси работата...
Аз го чакам в Англия... уж там тряя да идват бързо ?
Всичко съм потвърдил само пинчето нещо ме бави..

П.С. Ако съм махнал текстовиднит реклами, това няма проблем нали?
Защото, не вървят хич тея реклами..
примерно на фона на 400 клика на банерни реклами, текстовите ми бяха 77... и ги смених..
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

ХАХАХА, не спряха твоите мъки с тоя адсенс. Имаше в условията някъде, потърси, последно на мен ми дойде за месец и половина. Ама май понякога може да се добави до 2-3 месеца.
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

При MNS-тата пък текствотите вървят много повече от графичните, при тебе явно е обратно.
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

При MNS-тата пък текствотите вървят много повече от графичните, при тебе явно е обратно.

Е то банерите се сливат с игирите, докато при МНС си е повече търсене на линк с още инфо :)
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Аз не ги ползвам в игрите.. в други сайтове ги ползвам..
Повече с фейсбук трафик.. явно хората обичат повече банери, не текстове :lol:

@redrum.. прав си човече, наистина не спряха :lol:
Дано ми го пратят скоро тва пинче... да хвана априлската пара :lol:
 
От: Запитване за гоогле ад сенс

Ако разчиташ само на фейсбук трафик може да хванеш априлския банан:) Гогле им харесва поне 50% от трафика да е органик. При тебе явно не е така ... и нов акаунт ... не съм оптимист.

Аз не ги ползвам в игрите.. в други сайтове ги ползвам..
Повече с фейсбук трафик.. явно хората обичат повече банери, не текстове :lol:

@redrum.. прав си човече, наистина не спряха :lol:
Дано ми го пратят скоро тва пинче... да хвана априлската пара :lol:
 

Горе