Заплашват ме със съд от един онлайн магазин

Статус
Not open for further replies.
От: Заплашват ме със съд от един онлайн магазин

В Русия хората конкурси провеждат за тестване на сигурността,
дори и награди по 500 лири дават - линка от СТАН,
пък ние в Българията се заплашваме със съд.
Хубава работа, ама българска, както е лафа:)

Темата даже ми стана много весела, откакто Петко Войводата ме успокои,
че хакери не останали в БГ-то ни.:lol:

Нека да се разберат главните герои, ама не по български ми е пожеланието.:beer:
 
От: Заплашват ме със съд от един онлайн магазин

Един приятел казваше "Детска му работа - пикня в ушички" :D И до ден днешен незнам какво точно означава, и въпреки, че мога да дам къде по-готини коментари по този повод, този определено ми харесва :p

Алоооо обществотоооо как е хавата с куци теми като тази, където най-ярко и отчетливо може да покажете завидните си пози, кълчотения и гъзоврътняци :lol:
 
От: Заплашват ме със съд от един онлайн магазин

И освен това, кой го е карал да се рови в чуждият код, че чак да му бъдат благодарни :D За какво да му благодарят, че ги изкара некви мушеници ли???
Аз за това ви споменах що за общество сте - надувки, комплексари, позьори...

Но определено възникна нова мода - ровене по чуждите сайтове/волове в търсене на дупки, ровове и най-вече телета :lol:
 
От: Заплашват ме със съд от един онлайн магазин

Аз ако съм на ъпчо, ще заведа 1 дело и ще се оплача, че ме тормозят, че ми плюят форума, че ме заплашват, че ми се вдига кръвната захар, притеснявам се, не мога да спя и така нататък. Ай да видим до къде ще се стигне. 5 години точене на дела и накрая и двамата се отказват като ще са се набутали с пари за адвокати...
 
От: Заплашват ме със съд от един онлайн магазин

Абе кой луд пари за адвокати да дава?
по съдилища да се разправя?
кой от двамата му се занимава?
Що говорите глюпасти..
Нито упхеро ще се занимава с дела нито оня с маймуната.
За да се занимаваш да съдиш трябва да си мнооооооого силно афектиран и тромоза да продължава с месеци за имаш желание да продължиш.
или трябва да си презадоволен и да ти е скучно.
Кой от двамат отговаря на профила?
Никой, дело няма да има, дайте да договорим фантата и кебапа стига сте с еправили на ламави...
 
От: Заплашват ме със съд от един онлайн магазин

То нема далавера от дела естествено...обаче кой в крайна сметка остава прецаканият в сегашната ситуация? Този дето е вложил кинти в разработката на даден сайт и услуга или този дето е вложил хейт в разработката на форумен ник :D
 
От: Заплашват ме със съд от един онлайн магазин

Пичове да питам като потребител какво стана с bultarfet.com че нещо не можах да си похарча парите. Ако и тук е така.
 
От: Заплашват ме със съд от един онлайн магазин

Странно и дори смешно ми е, че някой в България може да се плаши от съд?! :lol: Вие изобщо имали ли сте досег със съдебната система? :D
Аз лично по едно време имах идея да пиша хумористична пиеса и търсех подходящо проточило се с години дело, но възложителя на проекта внезапно почина (лека му пръст) и останах без нужната връзка и стабилно финансиране. :cry:
 
От: Заплашват ме със съд от един онлайн магазин

Пичове да питам като потребител какво стана с bultarfet.com че нещо не можах да си похарча парите. Ако и тук е така.
Отдавна бяхме писали, че който не е успял да си изхарчи парите - да ни пише да му ги върнем... Писаха само двама.... Ние не сме се скрили - защо не си ни писал до сега... Или беше по-удобно да изчакаш такава тема....
Колкото до магазина - какъв развой искате - писах на г-н Костов да премахне поста, след като оправихме проблема, той каза, че няма да го премахне, а ще го редактира, съгласих се, пожелах му приятен ден.... и баааам, след 2 дни виждам темата във форума, а поста е непокътнат. Е? Как да постъпим - опитахме да се разберем, не пожела... Ами в такъв случай е логично да си потърсим правата.
И нещо, което не е по темата - момчета и момичета, това не е първата тема, в която доказвате, че присъствието ви във форума не носи нищо градивно - не за останалите - за вас самите, ако бяхте използвали времето, в което хейтвате за някой ваш проект, щяхте да постигнете много. Но това дали ще градите нещо, или ще предпочетете да рушите нещо създадено е лично ваш избор...
 
От: Заплашват ме със съд от един онлайн магазин

Баце, продължавам да се опитвам добронамерено да пиша, ама никак не ме улесняваш с таквиз изказвания "от високо, за тия там нейде в низкото". Нека да не чекнем що е то градеж, че тогава ще излезе извън контрол работата.

Дайте да видим сега малко конкретика кой и на кого, какво е казал, щото мазнята стана пълна. Няма как мухлизина да е казал че иска махане, ъпхеро да се е навил на редакция и да изкочи с писък, че го плашат със съд. Не се връзва.

Мухлизине, верно ли така или оттървахте нервата в комуникацията?
Ъпхеро, дай да видим те със съд заплашиха ли те изначално? Това ли беше причината за темата или после пусна тука тая тема и ни прати за гъби тука всичките?
 
От: Заплашват ме със съд от един онлайн магазин

Не прочетох всички мнения, обаче не разбрах какъв е проблема с този JavaScript.

След като се цъкне Preferences -> Privacy -> Show Cookies не се ли виждат същите бисквитки? Защо трябва с JavaScript да се извеждат като може просто да се надникне "под капака" на браузъра?
 
От: Заплашват ме със съд от един онлайн магазин

Проблема е че някой трябваше да се направи на мъж :mad:
 
От: Заплашват ме със съд от един онлайн магазин

Проблема е че някой трябваше да се направи на мъж :mad:
Кой по-точно?:)
 
От: От: Заплашват ме със съд от един онлайн магазин

А принт скрийна за проблема? Що да го няма.
20 срещу твоите 20, че ситуацията още е въздух под налягане.

Скрийншота не е доказателство в съда.
Няма доказателство за този проблем. Както и всичко изписано няма да се сметне за доказателство. Факт е че се клевети някъде, където също не може да се докаже че е собственост на другия пък/ :shock:
В този случай решението ще е съдебно за спиране на блога от хостинг-а..
В случая пести 1000 лева ама губи блога ако се опита да измие ръцете че не е негов.

Ясно ми е че има методи как да се докаже чий е и кое как е, но в този случай няма да бъдат използвани. В крайна сметка че се е изплюл на нечий магазин не е Държавна измяна :)

Полза никаква и за двамата.
 
От: Заплашват ме със съд от един онлайн магазин

Не прочетох всички мнения, обаче не разбрах какъв е проблема с този JavaScript.

След като се цъкне Preferences -> Privacy -> Show Cookies не се ли виждат същите бисквитки? Защо трябва с JavaScript да се извеждат като може просто да се надникне "под капака" на браузъра?

Точно чрез конкретния javascript показва cookies обаче има други js-та чрез които можеш да видиш cookies на човека който браузва в страницата и чрез тези cookies можеш да извършиш някакви золуми.
 
От: От: Заплашват ме със съд от един онлайн магазин

Кой по-точно?:)

Всички без изключения. След Нова година следя през пръсти форума, но ми се набиват само теми с екзотични заглавия, а вътре е като в мъжката баня - мъгла от гъста пара около темата и целта й, но също така много влажно и горещо.......и много извадени, уж за мерене органи, но като фокусираш по-добре се оказват задници. :lol::D
 
От: Заплашват ме със съд от един онлайн магазин

Кой е "този, който браузва"? Нали това е посетителя на сайта, който няма администраторски достъп? И ще се видят неговите бисквитки, а не бисквитките на администратора?
 
От: От: От: Заплашват ме със съд от един онлайн магазин

Скрийншота не е доказателство в съда.


Ако се завери при нотариус е доказателство мисля?
 
От: От: Заплашват ме със съд от един онлайн магазин

Кой по-точно?:)

Е кой според теб се бута да чеква кодовете на чуждите сайтове, след това да дава ултиматуми за да си ОПРАВЕЛИ ПРОБЛЕМА (все едно е негов), после па в геройски блогове да се КЛЕЕЕПА ЛИ КЛЕПААА, после па да се търси състраданието на целият форум, после па да риве как го заплашвали със съд (не че не са го заплашвали специално него 10 пъти поне десет човека :D )

Кой бе бате кой кой :)

А и не виждам за къв ОГРАН се има да се разпорежда кой кво имал по сайтовете, нещо специално назначен от форумните хейтърокомплексароклошари ли е а? кой кой :lol:

А ти например ГОТ ЛИ ТИ Е така аз шано да ти пусна блог некъде, че продаваш ментета стоки, уж оригинали, ама леко минали покрай тях а? кой кой :lol: Пооосле иди доказвай, че нямаш сестра...всъщност имаш ли :p


Иначе сте задружно общество, СПОДЕЛЯТЕ си аахахахахахха :lol: :lol: :lol:
 
От: Заплашват ме със съд от един онлайн магазин

Кой е "този, който браузва"? Нали това е посетителя на сайта, който няма администраторски достъп? И ще се видят неговите бисквитки, а не бисквитките на администратора?
Да и като му видят бисквитите могат да се логнат в акаунта му и от там да си правят каквото искат. Могат да му видят данните изобщо ако има някакви още по зле ако видят бисквитите на някой администратор
 
Статус
Not open for further replies.

Горе