ЗапоЧАНти теми

tonib

Member
Не, че е нещо кой знае какво, ама дразни. :D Ако може да бъде оправено. :)
12345678890qr3.jpg

Това е в профила на някой (като се цъкне върху името) и Статистика (Statistic).
 
От: ЗапоЧАНти теми

Не, че е нещо кой знае какво, ама дразни. :d Ако може да бъде оправено. :)
12345678890qr3.jpg

Това е в профила на някой (като се цъкне върху името) и Статистика (statistic).
Мерси за информаратено, ще се оправи скоро. ;) Ако има още такива неща за оправяне, пишете ни тук. Ще се радвам да се изчисти форума от такива грешки и неволни издънки. ;)
 
От: ЗапоЧАНти теми

Ако цъкнеш на невалиден линк - No Тема specified. If you followed a valid link, please notify the administrator

Може да му направите един бърз превод :)

П.С. В това отношение тая форумна платформа няма равна.Много ме радва тая функция Search Phrases ... :eek:
 
От: ЗапоЧАНти теми

Защо не постнете тук lang файла а ние потребителите ще го оправим, а вие само ще трябва да го реъплоуднете?
 
От: ЗапоЧАНти теми

и мързела мори
мързела не мори , а мъчи :)

това няма да го оправите скоро но все пак има нещо ново или аз сега го виждам там където беше само списък с членовете сега е community с по вече функции ...можем да си качваме албуми и снимки в профилите ли ?
 
Последно редактирано:
От: ЗапоЧАНти теми

Защо не постнете тук lang файла а ние потребителите ще го оправим, а вие само ще трябва да го реъплоуднете?

Идеята е добра, но проблема е, че ако са много неща (в което не се съмнявам), трябва човек да е видял от коя страница е съобщението, т.е. в какъв контекст, за да го преведе правилно :)
 
От: ЗапоЧАНти теми

Специално Vbulletin както споменах горе има супер удобната функция Search Phrases.Намира ти необходимия файл за превод,променяш фразата --> Save Changes и всичко заспива.Работата не е за повече от 2 минути.От личен опит го знам,но пък е вярно,че мързела мори :) Няма особенно значение това нещо,но все пак си е бъзикня,ако има някой на който да му се занимава,аз лично винаги гледам да доизпипам нещата,защото отвътре ме човърка после :)
 

Горе