Започна Четвърта Власт по БНТ ( сериал )

От: Започна Четвърта Власт по БНТ ( сериал )

Толкова чакаме този велик сериал, с който реално ни се изсмяват в лицата че си търпим такава свинщина. И то точно тази телевизия, на властта. Нямам думи.

Сериалът е нищо особено. Актьорите са готини и уважавани от мен, но да ми обясняват какви лайна се случват всеки ден в родната ни държава, не мисля, че чак толкова свободно време имам да разбирам нещо по два пъти. ;)

Да не се излагат и да си ни пуснат Под прикритие 4. :)
 
От: Започна Четвърта Власт по БНТ ( сериал )

Много добри актьори са събрали, за съжаление няма да мога да го гледам, но ще се радвам на джаро в под прикритие от 25 ноември :)
 
От: Започна Четвърта Власт по БНТ ( сериал )

Пак ли сапунки с моите пари?
така и не разбрах колко съм изкарал с "Под прикритие" :oops:
 
От: Re: Започна Четвърта Власт по БНТ ( сериал )

Да, да ни го набият в главите какво реално се случва. На мен ми е малко смотан, но карай. Все едно ми разказват как минава всеки ден тук. :)

Да се забавляваш ли или да се гръмне. :)

.............. :D
 
От: Започна Четвърта Власт по БНТ ( сериал )

Толкова чакаме този велик сериал, с който реално ни се изсмяват в лицата че си търпим такава свинщина. И то точно тази телевизия, на властта. Нямам думи.

Сериалът е нищо особено. Актьорите са готини и уважавани от мен, но да ми обясняват какви лайна се случват всеки ден в родната ни държава, не мисля, че чак толкова свободно време имам да разбирам нещо по два пъти. ;)

Да не се излагат и да си ни пуснат Под прикритие 4. :)

............... :D
 
От: Започна Четвърта Власт по БНТ ( сериал )

Каква е причината да пуснеш 4 поредни мнения, две от които празни?
 
  • Like
Реакции: fifi
От: Започна Четвърта Власт по БНТ ( сериал )

Да не се излагат и да си ни пуснат Под прикритие 4. :)
++ Единственият стойностен сериал, другото е пълен талаш:)
 
От: Започна Четвърта Власт по БНТ ( сериал )

Изгледах двете серии, честно казано сериала ми харесва, и се радвам, че си позволяват да покажат действителността в България наяве така, че да може и най-слепите да я видят. :)
 
Re: От: Започна Четвърта Власт по БНТ ( сериал )

Изгледах двете серии, честно казано сериала ми харесва, и се радвам, че си позволяват да покажат действителността в България наяве така, че да може и най-слепите да я видят. :)
Именно за това съм много анти сериала. Направо ни се подиграват с този сериал, да му имам и изкуството.... :D :D :D

Това, че направиха един стойностен не означава, че всеки следващ ще е такъв. И този е идеален пример на написаното от мен. ;)
 
От: Re: От: Започна Четвърта Власт по БНТ ( сериал )

Ммммммм. не мисли, че всичко живо е в нета и е просветено за всички простотии които се правят. Мога да ти визирам майка ми, за която режима на Бай-Тошо е най-хубавото нещо случвало се някога, а сега всички които говорят са или фашисти или болни мозъци.
Обаче, да не ме разбереш погрешно този същият режим бе наложен от Б.Б. близо 4 години и за това мисля, че сериала ще е полезен за заспалите да си отворят очите.

Именно за това съм много анти сериала. Направо ни се подиграват с този сериал, да му имам и изкуството.... :D :D :D

Това, че направиха един стойностен не означава, че всеки следващ ще е такъв. И този е идеален пример на написаното от мен. ;)
 
От: Започна Четвърта Власт по БНТ ( сериал )

В България единствения сериал е "Под прикритие", останалото са сапунки
 
Re: От: Започна Четвърта Власт по БНТ ( сериал )

В България единствения сериал е "Под прикритие", останалото са сапунки
Да, напълно съгласен съм. Да е чул някой да им искат на БТВ глупавите сериали в чужбина? Аз лично не съм. :) Не мисля, че и този ще пожъне успех. Но това пак е лично мнение. Доста от моите приятели не са го харесали, а това да си отделиш неделя вечер, и то 1 час, за него, то реално много голям фен трябва да си му. :)
 
От: Започна Четвърта Власт по БНТ ( сериал )

И за какво даваме над 100 млн. годишно (мисля, че са толкова) за БНТ
след като не могат да бъдат обективни?
опитаха се, спор няма! Но Гея им разказа играта за няколко седмици
 
От: Започна Четвърта Власт по БНТ ( сериал )

94 млн. май им е бюджета :) отделно няма да ти казвам какви пари вземат от тези уж хитови продукции. Максим Генчев нали направи филм за Васил Левски, според него бюджета на филма е 300 000, а БНТ му искали 1.3 млн. Познай къде отива това милионче, за тяхната "велика" работа. Пълна скръб е цялата ни държава, как телевизиите да са читави...
 
От: Започна Четвърта Власт по БНТ ( сериал )

Специално за феновете на под прикритие вижте какво видях.

6749407d.jpg


33:56 - от епизод 8




Спойлерче :D
Интересното е, че вестника се чете в епизода от Михаил Билалов ( Джаро в под прикритие ).
 

Горе