Започна ли голямото сваляне на пиратски сайтове? Filmisub, kinofen, filmi7 са down.

и аз така си записвам музика за колата , има толкова много сайтове които конвертират видеоклипове в мп3 .... за 1 минута работа на песен е. Последно качих на сд карта за колата 32 Гб музика
Да, моите хора са си намерили аддони към браузърите. :) Но и онлайн тулове има много. ;)
 
Не съм го виждал. Сещам се в един лайф как го нагласи Емо Къртицата. Те са последните дето някой им сваля творчеството....след Напстер стана ясно, че има много голяма промяна на модела с печелене от музика, но явно някои още не са го повярвали.
Ами аз торенти наистина не съм в час отдавна, но какъвто ми е опита - торенти музика свалят някакви чалги, тия модерни венци-та се преполага, че по друг начин им стигат песните до публиката.
Или е за известност тая история или за измисляне на основание.
 
Аз съм виждал хората да си правят дискове / флашки / листи от тубата, а не от замунда или датата.
Е, как бре? :) Ако искам цялата дискография на Dead Can Dance например дали ще ми се занимава да ги конвертирам песен след песен. Стари игри, стари яки филми т.н. мястот им точно в торентите и то напълно достъпни за всеки.

Ако българските продуценти и музиканти можеха да правят парите си от това което са създали и съответните права нямаше да киснат по риалитите на арменеца и Слави.
 
Е, как бре? :) Ако искам цялата дискография на Dead Can Dance например дали ще ми се занимава да ги конвертирам песен след песен. Стари игри, стари яки филми т.н. мястот им точно в торентите и то напълно достъпни за всеки.
Хах, тия ми ги бяха подарили на пиратска касета. Между другото защо залите изчезнаха почти напълно? Доколкото знам, вече няма и по една пукната зала и в най-големите градове. Има една в Бургас и честно казано не знам дали някъде другаде са останали.
Обективните причини са ясни, но не са достатъчни, според мен.

Blinky каза:
Аз съм виждал хората да си правят дискове / флашки / листи от тубата, а не от замунда или датата.
И аз това казвам, кой ще тръгне да им сваля песните от торенти.
 
Хах, тия ми ги бяха подарили на пиратска касета. Между другото защо залите изчезнаха почти напълно? Доколкото знам, вече няма и по една пукната зала и в най-големите градове. Има една в Бургас и честно казано не знам дали някъде другаде са останали.
Обективните причини са ясни, но не са достатъчни, според мен.


И аз това казвам, кой ще тръгне да им сваля песните от торенти.
липсват концерти ли???? Я погледни страницата на Ивентим и ще се хванеш за главата. Това , че ти не си чул не означава , че графика на залите не е пълен . https://telegraph.bg/svetski/novini...pa-brena-i-dragana-mirkovich-v-arenata-378368
 

Тук има две групи, на които бих отишъл, но пак не са от моите: Соулфлай и Холивуд вампаирс.

И една Пантера имаше, която мина. Като цяло доста бедно тук, но и не само тук, гледах и други сайтове. Като цяло следя рок концертите, защото си ходи. Далеч съм от мисълта, че ще дойдат насам, за това и оглеждам в близки държави.
 

Тук има две групи, на които бих отишъл, но пак не са от моите: Соулфлай и Холивуд вампаирс.

И една Пантера имаше, която мина. Като цяло доста бедно тук, но и не само тук, гледах и други сайтове. Като цяло следя рок концертите, защото си ходи. Далеч съм от мисълта, че ще дойдат насам, за това и оглеждам в близки държави.
:)
Не мога да ги трая тия дрънчащите жици, някои мео метъл и по меки песни стават. Имах една тениска на Сепултура, но от възможно най-първите и един не спря да ме врънка да му я дам.
 
:)
Не мога да ги трая тия дрънчащите жици, някои мео метъл и по меки песни стават. Имах една тениска на Сепултура, но от възможно най-първите и един не спря да ме врънка да му я дам.
Всеки както го усеща, това ми в любимия стил музика. Друга също слушам, но метъла е моя стил.
 
Всеки както го усеща, това ми в любимия стил музика. Друга също слушам, но метъла е моя стил.
и моят е съшия стил , но не понасям говедата от WeRock обществото ако може да се нарече такова.... по големи тъпаци от тях няма в България. Интриганти и овце! По случая @Blinky те поздравявам


 
Последно редактирано:
Всеки както го усеща, това ми в любимия стил музика. Друга също слушам, но метъла е моя стил.
Аз съм слушал много. Едната ми компания слушаше много нео метъл, а покрай тях по периферията е имало и хард металяги, но като цяло и те по-скоро към баладите, примерно ако, ще е Металика - балади.
Мегадет имат една много добра балада, като музика, обаче текста е от гадните.
И други имат, те всъщност повечето от най-тежките групи имат най-меките балади.
Слипнот и Мерилин Менсън не мога да понасям, както и всички в стила на Фънки.

Толкова много са минали, че трябва да си ги спомням по 1 по 2 групи.
В един период слушах много Лимп Бизкит и Гуано Ейпс, особено като ми пуснаха вторитя албум на Лимп Бизкит залепнах, но като цяло първия ми харесва май повече, след това и третия биваше, но след това много зле.
 
Аз съм слушал много. Едната ми компания слушаше много нео метъл, а покрай тях по периферията е имало и хард металяги, но като цяло и те по-скоро към баладите, примерно ако, ще е Металика - балади.
Мегадет имат една много добра балада, като музика, обаче текста е от гадните.
И други имат, те всъщност повечето от най-тежките групи имат най-меките балади.
Слипнот и Мерилин Менсън не мога да понасям, както и всички в стила на Фънки.

Толкова много са минали, че трябва да си ги спомням по 1 по 2 групи.
В един период слушах много Лимп Бизкит и Гуано Ейпс, особено като ми пуснаха вторитя албум на Лимп Бизкит залепнах, но като цяло първия ми харесва май повече, след това и третия биваше, но след това много зле.
кой набор си?
 
Ще ти кажа, ако дойде време за нещо.
ти обаче си голям филмар..... от сянката си се криеш. Тръгваш да казваш нещо и винаги е недоизказано. Все едно говориш за Зона 51 - строго секретно! Питах те на колко си години за да преценя имаш ли умствен капацитет или не.
 
ти обаче си голям филмар..... от сянката си се криеш. Тръгваш да казваш нещо и винаги е недоизказано. Все едно говориш за Зона 51 - строго секретно! Питах те на колко си години за да преценя имаш ли умствен капацитет или не.
Има нотка на... суеверие и фатализъм при мен. Избягвам предварително да казвам...неща, въпреки че понякога ги казвам предварително.
В миналото съм имал много DEJA VU-та (в буквален смисъл), което не го харесвам. Понякога, особено в миналото са ставали завихряния, завъртания, които също по-скоро не ги харесвам.

Имам много голям опит по форуми и знам, че много често хора се дразнят и приемат неща не каквито са.
Затова и имах колебания да споделя следното: Ако официални тестове на МЕНСА означават нещо за капацитет (за мен не означават кой знае колко, има някакъв показател, но да си умен, интелигентен, или глупав, прост, хитър са ми различни понятия, човек може да е прост и хитър, умен и глупав) аз съм в диапазона 125-130.
 
Има нотка на... суеверие и фатализъм при мен. Избягвам предварително да казвам...неща, въпреки че понякога ги казвам предварително.
В миналото съм имал много DEJA VU-та (в буквален смисъл), което не го харесвам. Понякога, особено в миналото са ставали завихряния, завъртания, които също по-скоро не ги харесвам.

Имам много голям опит по форуми и знам, че много често хора се дразнят и приемат неща не каквито са.
Затова и имах колебания да споделя следното: Ако официални тестове на МЕНСА означават нещо за капацитет (за мен не означават кой знае колко, има някакъв показател, но да си умен, интелигентен, или глупав, прост, хитър са ми различни понятия, човек може да е прост и хитър, умен и глупав) аз съм в диапазона 125-130.
сега остава да кажеш жена ли си мъж ли си? Или и това е тайна ? :)
 
сега остава да кажеш жена ли си мъж ли си? Или и това е тайна ? :)
И това е тайна. Но човека прескача между двата, както прескача постоянно мисълта му между двете полукълба. Важното е да тече нещо.

Време да ги ометат тия сайтове. Но сигурно и на внуците ми ще разправям как по мое време също са се опитвали да спрат замундата и арената. А тогава сигурно нашите служби ще са синоним на клоунски истории.
 
И това е тайна. Но човека прескача между двата, както прескача постоянно мисълта му между двете полукълба. Важното е да тече нещо.
При теб само половинката ли се ползва
 

Горе