Започна ли голямото сваляне на пиратски сайтове? Filmisub, kinofen, filmi7 са down.

Четейки написаното от @Vbb и @deffnews се чувствам, като в курс по Обща клинична психиатрия .... тъжно е, че форумът се напълни с малоумни шизофреници.
Амин, братко.
Трябва да ги четеш в други теми, но за там трябват силни розови апове.
Форумът винаги е бил магнит за такива субекти, и едно време беше така, но сега сякаш си вярват, което ги прави опасни. :D
 
Значи си по белото/скъпото.

И за протокола, когато реших да го гледам, да - изпиратствал съм си го съвсем честно и почтено! :D
 
Последно редактирано:
Значи си по белото/скъпото.
Щом е богаташче, трябва да е на червено.
Не пуши Арда пакет, щото от там няма как да си направи ролче.
Майтап, бе @partytime
 
Цялата ни работа е такава. Налагат чужди модели, за които държавата и хората не са готови.
Наскоро правих разследване за матурите. Излиза така, че който е карал матура в мътните времена, когато е можело доста лесно да изкараш висока оценка по втория начин, и отделно сме наясно, че по принцип можрше, а и сега може да имаш висока оценка в дипломата за който си искаш предмет. Дет се вика и да се примолиш на даскала пак може да стане.

И какво излиза? Излиза за тези държали матури и учили в края на 90-те и началото на този век могат да влязат само по дoкументи в повечето български университети.
Давам пример за тежки специалности, примерно информатика - математика+информатика+ матурата по 3 и си готов. Даже няма да плащаш такси за изпит и други разходи.
Пълна идиощтина е да се приравнят така нещата.
Пълен та.ак е образованието след демокрацията.
По живково време всеки караше матура по математика и бг.език /имаше конспект на материала по литература/.
Плюс държавни изпити по специалността.
И някои предмети, които МО е определило за въпросното даскало.
Така се образуваше бала ти в дипломата.
И след това , ако искаш кандидатстваш висше с дипломата плюс приемен изпит, а не с измислената оценка от даскалото по документи.Тогава имахме лаф за висшето -
"Трудно се влиза - Лесно се изкарва"
В Германия кандидатстват по документи също, но желещи са само с 20% от завършилите средно , защото там рефрена е
"Лесно се влиза-Трудно се изкарва"
Повечето, дори се отказват.Сега се сетих за нещо.
В Германия има образование
средно с диплома и средно без диплома.
Учиш до 10 клас брои се средно без диплома.После си в редовете на работливата рабска класа.
Продължиш ли до 12 клас е средно с диплома.
Много обяви пишат търсим еди какво си със средно с диплома.
На немците им трябват роби, а не мислещи, начетени и висшисти.
 
Последно редактирано:
Явно падането на тези сайтове съвпада с вкарването ни отново в черния списък. Истината е, че авторското право трябва да се плаща и кражбата си е кражба било то на музика, филми или софтуер. На никой няма да му е приятно да му изкопират сайта ....
 
Явно падането на тези сайтове съвпада с вкарването ни отново в черния списък. Истината е, че авторското право трябва да се плаща и кражбата си е кражба било то на музика, филми или софтуер. На никой няма да му е приятно да му изкопират сайта ....

На мен са ми правили прокси сайт, крали са ми статии, а и все още ми ги крадат, и то авторитетни сайтове, обаче нищо не мога да направя по въпроса, просто заебах..
 
На мен са ми правили прокси сайт, крали са ми статии, а и все още ми ги крадат, и то авторитетни сайтове, обаче нищо не мога да направя по въпроса, просто заебах..
За жалост е така, но това не е оправдание да го правим. На всеки са му взимали контент, картинка, и друго, но да го правиш същото не оправя нещата грам. Колкото до това да крадеш нещо от някой, това значи само едно - че си изостанал много. Крадат от тези, които имат какво да предложат и е добро, а не от другите люзъри, които крадат и дори не си правят труда да сложат малко от себе си, за да не изглежда 1:1. Целият интернет е пълен с тях и си личат, и то по един много грозен и аматьорски начин.
 
.
 
Последно редактирано:
Пълен та.ак е образованието след демокрацията.
По живково време всеки караше матура по математика и бг.език /имаше конспект на материала по литература/.
Плюс държавни изпити по специалността.
И някои предмети, които МО е определило за въпросното даскало.
Така се образуваше бала ти в дипломата.
И след това , ако искаш кандидатстваш висше с дипломата плюс приемен изпит, а не с измислената оценка от даскалото по документи.Тогава имахме лаф за висшето -
"Трудно се влиза - Лесно се изкарва"
В Германия кандидатстват по документи също, но желещи са само с 20% от завършилите средно , защото там рефрена е
"Лесно се влиза-Трудно се изкарва"
Повечето, дори се отказват.Сега се сетих за нещо.
В Германия има образование
средно с диплома и средно без диплома.
Учиш до 10 клас брои се средно без диплома.После си в редовете на работливата рабска класа.
Продължиш ли до 12 клас е средно с диплома.
Много обяви пишат търсим еди какво си със средно с диплома.
На немците им трябват роби, а не мислещи, начетени и висшисти.
Това е някакво безумие.
По-назад през "комунизъма" е имало матури. След това в зората на "демокрацията" изобщо не е имало дори възможност. След това не са били задължителни, и сега са задължителни.
Не знам този казус към кое "учреждение" може да се отнесе. Не знам дали КЗП имат право да вземат някакво отношение. Щото гледай колко много варианти станаха - кои точно са репресираните от образувателната система - тези, които не са имали възможност да се явят на матура, или тези които са задължени да се явят на матура?

Въобще не знам да има някъде разписано дали можеш да се явиш на матура след като вече си завършил. Струва ми се, че никъде не е разписано.

Нашите закони са като едни "магистрали" в гората, които имат дупки, има мантинели където не трябва и няма там където трябва, платната са правени от цимент, вар, кал, камъни и съшивани с асфалт за разнообразие, знаците си противоречат един на друг. То не е ясно кое реално е закон, коо е наредба, кое е правилник, кое е предписание, нещата се движат по усмотрение.

Някой ден, ще ви запозная и с най-малоумния закон (а може и да съм го писал), на който съм попадал, а сигурно има и много други още по-откачени.
 
 
  • Haha
Реакции: Vbb
решението е толкова просто за разблокиране , че няма накъде повече :) Бръкваш в hosts.sam и добавяш 2 реда текст и даваш SAVE .
 
Тоя kaldata сайт е тъй насран от реклами че няма четене.
 
А кои са ф.1 н.1 и т.б.к?
 
Иронията е, че от години дърпам по някой торент, на месец/и. И като личен интерес ме засяга косвено.
 
И какво ?
Ще се свалят на дискове и ще тръгне да се продават по кварталите :D
 
  • Haha
Реакции: Vbb

Горе