Започна се

ReminD

Well-Known Member
Докато се опитват да ни обясняват колко трудно било да се състави кабинет - една жена се самозапали миналият ден
Медиите пак лъжат, че била психично болна, за да не се политизира, сега в часа на Милен Цветков има разговор с познати, никой не казва такова нещо, точно обратното.


пс: кибрита е бил на ГЕРБ лого

БРАВО .... започва се пак
 
От: Започна се

Сега и доброто американско правителство ( послушно ) , ще ви увеличи тока, ще намали доходите, ще правят мизерии - но те са добри, те са номер едно... за медиите и промитите мозъци
 
От: Започна се

Нормален човек не може да се самозапали. Само пълен олигофрен би го направил. Като е искала да си отнеме живота да беше направила нещо смислено.
 
От: Започна се

Когaто БСП сa нa влaст и никой не се сaмозaпaлвa, въпреки че и тогaвa живеем зле. Сaми си прaвете изводите.
 
От: Започна се

Е нищо, сега нали ще дойде доброто правителство, ще ти увеличава с 10 процента тока всяка година, ще замрази доходите, ще намали потреблението, ще почнат пак полицейските акции. Ще цъфнеш и вържеш.
 
От: Започна се

Да, га комонистити управляваха, от чешмите течеше мед и масло. Дойди ли бат Бойко, хората почнаха да се палят. :oops:

Просто хората са болни от либерализъм. Решила, че не и се живее, иска да протестира. Ми вземи някой от душманите със себе си бе госпожа, боли го уя някой властимащ, че си решила да се запалиш. След 10 години, никой няма да си те спомни. Хубаво, че нашите революционери едно време не са мислели така. Примерно, Ботев и четата му да извършват масово самоубийство в знак на протест срещу Османската империя. Или Апостола сам да си метне примката. За мен това е олигофрения, либерална олигофрения. Или лудост.
 
Последно редактирано:
От: Започна се

Тоя промит мозък, пак почна с пропагандите...

Казвал съм ти 100 пъти - като не те кефи, емигрирай в Русия. Там няма бойковци да ти пречат.
Като беше твоя бивш идол на власт, кво стана? Рай на земята ли беше тука?

Добре, че сегашния ти идол никога няма да дойде на власт, щото тогава и ти ще трябва да се самозапалиш.
 
От: Започна се

Много ясно, че трябва да си психически лабилен за да се самозапалиш?! Ако това е някакъв вид начин на протест или саможертва, то тя е напълно безсмислена...
Бойко си го преместил от единия в другия крачол и утре или другиден ще спре да се говори за тая жена. Вместо да запали някой със себе си в тоя парламент, тя си изгоря като факел насред улицата. ПРОСТ НАРОД СМЕ СИ!
 
Re: От: Започна се

Когaто БСП сa нa влaст и никой не се сaмозaпaлвa, въпреки че и тогaвa живеем зле. Сaми си прaвете изводите.

Да, така е. Може да са всякакви БСП, но там няма страх и неяснота за бъдещето.

Много лошо за жената, не мога дори да повярвам, че това може да се случва. Аз ако бях на тяхно място бих се замисли за напускане на тези позиции завинаги. Това е ясен сигнал, че не само не се справят с това, за което са там, но и влошават нещата в пъти. Дано това не се повтори, защото е гадно. А медиите, мани ги тях, те за това са там - за да втълпяват техни си версии или версии на тези, които са с тях. ;)
 
От: Re: От: Започна се

..но там няма страх и неяснота за бъдещето.

Прав си, бъдещето ни идва като гръм от ясно небе. Я някой договор за милиарди, я някоя банка ще даде фира, я някой дълг се появил...
 
Re: От: Re: От: Започна се

Прав си, бъдещето ни идва като гръм от ясно небе. Я някой договор за милиарди, я някоя банка ще даде фира, я някой дълг се появил...

Като цяло бате всички са там за това, да правят мизерии. И да сме честни - те не управляват...някой друг управлява, те са просто звеното между нас и тези над тях. :)

Всичко, което ни се случва е по една проста причина - няма независими партии и политици. ;)
 
От: Re: От: Започна се

Да, така е. Може да са всякакви БСП, но там няма страх и неяснота за бъдещето.

Хахах как може да пишеш такива глупости, ако го прочете това някой дето изгоря с бизнес заради КТБ не знам...
 
Re: От: Re: От: Започна се

Хахах как може да пишеш такива глупости, ако го прочете това някой дето изгоря с бизнес заради КТБ не знам...

Ти през миналото правителство колко наказателни акции към блогъри и разчистване на сметки знаеш? Защото аз лично не се сещам за някоя. При ГЕРБ си викаха всеки, който малко се направи на мъж. Потребители от тук са били по не знам колко пъти привиквани. Глупости, не глупости, гледам какво беше и сравнявам. Ако нещо си измислям, нека ме поправят хората. А това с КТБ - това е поредната кражда, и знаем кои фигури седят зад нея. Тази кражба не е от днес за утре, а от доста време се е мислила. Не мисли, че това, че се е случила по тяхно време означава, че точно те седят зад нея. ;)
 
От: Re: От: Re: От: Започна се

Ти през миналото правителство колко наказателни акции към блогъри и разчистване на сметки знаеш? Защото аз лично не се сещам за някоя. При ГЕРБ си викаха всеки, който малко се направи на мъж. Потребители от тук са били по не знам колко пъти привиквани. Глупости, не глупости, гледам какво беше и сравнявам. Ако нещо си измислям, нека ме поправят хората. А това с КТБ - това е поредната кражда, и знаем кои фигури седят зад нея. Тази кражба не е от днес за утре, а от доста време се е мислила. Не мисли, че това, че се е случила по тяхно време означава, че точно те седят зад нея. ;)

И през миналото и по миналото не знам за наказателни акции, ти ако знаеш бъди конкретен. Колкото до КТБ, не може да си толкова наивен, че да мислиш, че това може да го направи човек който не управлява...
 
Re: От: Re: От: Re: От: Започна се

И през миналото и по миналото не знам за наказателни акции, ти ако знаеш бъди конкретен. Колкото до КТБ, не може да си толкова наивен, че да мислиш, че това може да го направи човек който не управлява...

Не знам кой точно управлява, но нещата се развоняха много рано, за да се каже, че само един е дърпал конците. :)
 
От: Започна се

Блинки, стига бе брат. Толкова много свинщини направиха дружките на Орешарски, верно различни, ама равносилни на предните. Няма разлика между тях. Да видим сега, на мен надеждата ми е в ПФ. Онзи ден гледах със задоволство Джамбазки как нареди еврокомисарчето, което дойде тук да се разпорежда за правителството. До сега не съм чувал политик да говори така, направо шапка му свалям на момчето :)
 
Аз бате, нямам по-малко и повече. :) Всичките не стават, и кретенията им по принцип е с една амплитуда - никаква.

Лично не намирам кой е по-лош, кой не, но трудно ми е да повярвам, че някой класира някой като "по-зле" , като всичките са зле и по-зле едва ли има. :)
 

Горе