Започна се

От: Започна се

Чета ви постовете и направо се хващам за главата. Млади умни хора , а разсъждавате като стадо овце. Кибритчето било на Герб , жената изгоряла и Бойко виновен ? Ама чакай де , то вчера минаха изборите дето се вика , кога седна Бойко на стола , кога направи живота на тая женица толкова тежък, че да си драсне клечката ? Ако живота и наистина е доведен до тотална нищета - това не става от днес за утре , нека погледнем кои управляваха през последната година и половина? Кои вкараха олигарсите в властта ? Кои банкрутираха една банка , окрадоха 4 милиарда и съсипаха енергетиката (като оставиха огромна дупка след себе си) ?
Но истината е , че темата с изгорялата жена не е политическа. Няма как нормален човек да се запали - тук вече говорим за психическо разстройство, тоест за луд човек. По времето на БСП имаше скочил от мост , щото му бил тежък живота .... еми не е виновно БСП - човека просто не е бил наред. Нормален човек няма как да вземе такова решение.
А клипчето дето тиражираха с кадъра кибритчето на Герб , направо навява предизборна кампания на БСП/ДПС ... та мислете с тия глави и не се подвеждайте от манипулации или действия на хора с психични проблеми.

Близнашки е маша на Бойко, да не мислиш, че е независим. Още от 1 ден на Орешарски всички ревнаха протести не спряха 1 година парламента не работи както трябва защото Бойко се правеше на сърдит. КТБ е проблемна от 2010, за което не е виновно само ДПС и БСП, а и ГЕРБ, Рашидов най много рева за 2-та милиона сега му обещаха да ми изкупят влога и млъкна. Усещам, че Бойко ще е 2 път предсрочно свален министър председател.
 
От: Започна се

Въпроса е защо се търси причината в действията на психично болна жена ? Защо се обвинява Герб ? И главното доказателство е кибритчето ? Бензина от коя бензиностанция е - може и те да са виновни ... Автора на темата има ли гънки в черепната кутия или само разбъркани опорни точки ?
 
От: Започна се

Пичове,помнете ми думите,ако се задържат в тази конфигурация до Януари-Февруари,очаквам сваляне на правителството в стил 1997ма,ама за жалост този път ще се ле кръв...:(
 
От: Започна се

Близнашки е маша на Бойко, да не мислиш, че е независим. Още от 1 ден на Орешарски всички ревнаха протести не спряха 1 година парламента не работи както трябва защото Бойко се правеше на сърдит. КТБ е проблемна от 2010, за което не е виновно само ДПС и БСП, а и ГЕРБ, Рашидов най много рева за 2-та милиона сега му обещаха да ми изкупят влога и млъкна. Усещам, че Бойко ще е 2 път предсрочно свален министър председател.
Бойко не беше свален - сам си хвърли оставката , никой не му я искаше , камо ли пък няколко месеца преди да изтече управлението му. Протестите за Оглушарски почнаха с назначаването на едно дебело прасе - Пеевски. След това се стигна да оградят парламента с ограда - да се пазят от народната любов. За проблемната банка - защо винаги по-време на управление на БСП - банки банкрутират ? 97 , 2014 ? Случайности няма!
 
От: Започна се

Пичове,помнете ми думите,ако се задържат в тази конфигурация до Януари-Февруари,очаквам сваляне на правителството в стил 1997ма,ама за жалост този път ще се ле кръв...:(
Ще се лее да , ей ги идват тълпи от разгневени бабички и Мишо Шамара ги води ....
 
От: Започна се

Бойко не беше свален - сам си хвърли оставката , никой не му я искаше , камо ли пък няколко месеца преди да изтече управлението му. Протестите за Оглушарски почнаха с назначаването на едно дебело прасе - Пеевски. След това се стигна да оградят парламента с ограда - да се пазят от народната любов. За проблемната банка - защо винаги по-време на управление на БСП - банки банкрутират ? 97 , 2014 ? Случайности няма!

Така го посъветваха ПРите му,точно оставката му искаха хората,а прасето бе назначено по настояване на противоконституционната партия,която бе партньор на правителството Орешарски,по същия начин,по който реформаторите натискат Боко сега.Въобще не си дават сметка,че след още едно увеличение цената на тока,щр ядат бой,ама голям бой,повярвайте ми,и тези които пращат да висят по оградите и да ги пазят,и те ще ги бият,и на тях малко им трябва вече.
 
Re: От: Започна се

Близнашки е маша на Бойко, да не мислиш, че е независим. Още от 1 ден на Орешарски всички ревнаха протести не спряха 1 година парламента не работи както трябва защото Бойко се правеше на сърдит. КТБ е проблемна от 2010, за което не е виновно само ДПС и БСП, а и ГЕРБ, Рашидов най много рева за 2-та милиона сега му обещаха да ми изкупят влога и млъкна. Усещам, че Бойко ще е 2 път предсрочно свален министър председател.

Как така прецени? :) Все едно да кажеш, че президента и кмета са също хора на Бойко. :D :D :D Абе нищо не става от таз държава. :)
 
От: Re: От: Започна се

Как така прецени? :) Все едно да кажеш, че президента и кмета са също хора на Бойко. :D :D :D Абе нищо не става от таз държава. :)
Хареса ми иронията,разсмя ме :lol:
 
От: Започна се

Бойко не беше свален - сам си хвърли оставката , никой не му я искаше , камо ли пък няколко месеца преди да изтече управлението му. Протестите за Оглушарски почнаха с назначаването на едно дебело прасе - Пеевски. След това се стигна да оградят парламента с ограда - да се пазят от народната любов. За проблемната банка - защо винаги по-време на управление на БСП - банки банкрутират ? 97 , 2014 ? Случайности няма!
Ами аз не съм видял някой до сега сам да не си подаде оставката, той и Жан само си я подаде макар, че го оклепаха човека. Само за Цецо нищо не се чува, ама за него се знае ще си мълчи за да му спрат делата. Чудя се какво толкова е направил Пеевски, че е толкова опасен, има и по големи олигарси от него Прокопиев и Бориславова.
 
От: Започна се

Щом партии като БСП /ДПС имат по 15 процента подкрепа наистина нищо не става от държавата. А за това че Атака мина прага показва какви маймуни са избирателите. Заслужавате по 50 % увеличение на тока. Може да дойде якъла като ви стане студено.
 
От: Започна се

Ами аз не съм видял някой до сега сам да не си подаде оставката, той и Жан само си я подаде макар, че го оклепаха човека. Само за Цецо нищо не се чува, ама за него се знае ще си мълчи за да му спрат делата. Чудя се какво толкова е направил Пеевски, че е толкова опасен, има и по големи олигарси от него Прокопиев и Бориславова.
А за Бисеров чуваш ли нещо ?
 
Re: От: Започна се

Бойко не беше свален - сам си хвърли оставката , никой не му я искаше , камо ли пък няколко месеца преди да изтече управлението му. Протестите за Оглушарски почнаха с назначаването на едно дебело прасе - Пеевски. След това се стигна да оградят парламента с ограда - да се пазят от народната любов. За проблемната банка - защо винаги по-време на управление на БСП - банки банкрутират ? 97 , 2014 ? Случайности няма!

Хахаха, ти си комик, момче. Да знаеш от мен. Бойко не пускаше властта до последно. След това го привикаха в САЩ, и като се връна си подаде оставката. А ти си вярвай на някакви си твои неща. Само не се излагай докато ги дрънкаш. Прасето е криминален тип и от редиците на ДПС, тези, който трябва да изчезнат като партия и като идеология. Хорската любов, както я наричаш (слагай я в кавички, за да ти хранем сърказма) е пак от платени маймуни, някой с по 20 лева на ден, други с по 50 лева. Абе Пашата се раздеде като Коко Динев на фолк концерт. И тези студенти, които протестираха, в момента временното правителство е с техния агитатор - Близнашки. Така е, Бойко връща услугата. За Пашата, ще има сега като вече е. За банката ти обясниха вече, там не ми се обяснява. А и за какво като все едно да обяснявам на стената.
 
От: Започна се

А за Бисеров чуваш ли нещо ?
Не и не трябва да се чува, Доган за разлика от Боко ако някой се компрометира го маха от сцената. Давам примера с Цветанов, за разлика от Бисеров той е с присъда. Яд ме и за Радан свестен ми се виждаше ама се по изложи лъже като дърт циганин и драпа за власт, като невидял. Ще изчакам да видя правителството и тогава ще коментирам ама толкова стари мутри никога не е имало.
 
От: Започна се

Аз се чудя що за идиот от ГЕРБ е решил да прави кибритчета с името на партията, след като толкова хора се самозапалиха в края на предишното им управление? В тази партия всички ли са на нивото на Лъчо Мозъка?
gerb1.jpg
 
От: Започна се

Обаче правилно се развиват нещата,на следващите предсрочни избори,лъжците на Гоце,Костов и Фронта за спасение на Баце,няма да са в Парламента със сигурност.
 
От: Re: От: Започна се

Хахаха, ти си комик, момче. Да знаеш от мен. Бойко не пускаше властта до последно. След това го привикаха в САЩ, и като се връна си подаде оставката. А ти си вярвай на някакви си твои неща. Само не се излагай докато ги дрънкаш. Прасето е криминален тип и от редиците на ДПС, тези, който трябва да изчезнат като партия и като идеология. Хорската любов, както я наричаш (слагай я в кавички, за да ти хранем сърказма) е пак от платени маймуни, някой с по 20 лева на ден, други с по 50 лева. Абе Пашата се раздеде като Коко Динев на фолк концерт. И тези студенти, които протестираха, в момента временното правителство е с техния агитатор - Близнашки. Така е, Бойко връща услугата. За Пашата, ще има сега като вече е. За банката ти обясниха вече, там не ми се обяснява. А и за какво като все едно да обяснявам на стената.
Каква власт не пуска? 3 дена протести и Бойко каза ето ви оставка. Орешарски колко дни му искаха оставката ? Как разбра , че тия срещу Орешарски са платени а тия от февруари не са платени ? Лесно е като си кон с капаци и виждаш това което искаш да виждаш. Заслужавате си и тока и всичко. На другите избори гласувайте за ДПС и БСП - щом за вас те са по-добра алтернатива. Тези минаха скоро - народа даде своя глас за Герб и то с много много проценти повече от 2рия и 3ти. Колкото и да квичите по форуми с неистови напъни срещу Герб - нямат загуба на избори- факт.
 
От: Започна се

Бърни,протестите бяха няколко седмици,започнаха от Варна и се разпространиха във всички областни градове,а медиите мълчаха като пудки,не си прав в случая.
 

Горе