Заради БСП, Русия забрани вноса от България

От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

това ли ти пречи? думата "боклук"
ако искаш може да си редактирам мненията..но това ще реши ли някакъв проблем?
Въпроса вече не е дали партията е на левия бряг...а на брега на коя страна е :)

Комунистите отиват на избори с ново име
обсъждат новото име на "Коалиция за България" да е коалиция от партии "БСП - лява България", съобщи пред журналисти говорителят на партията Ангел Найденов

очаквам съсела да поведе следващия ГЕЙ парад :lol: всеки глас е от значение!
капка по капка - море!

ще помогне и партията на мангалите - "Евророма" стартира коалиционни преговори с БСП

не ви разбирам червените.......
нито бсп са истински комунисти, нито са проруска партия, управляват благодарение на незаконна партия - ДПС, разчитат на мангалите изключително много - и на Евророма също, за тях гласуват главно пенсионери защото на тях им трябват САМО една пенсия - НИЩО друго.

как може млад човек да подкрепя БСП?
 
Последно редактирано от модератор:
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Имах предвид във форума, но щом така мислиш.....
Вече го изхвърлихме. БСП и ДПС се махнаха , паднаха и оградите на жълтите павета . А главен боклук Гей Станишев избяга в Брюксел.
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Имах предвид във форума, но щом така мислиш.....

659204-l.jpg
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Поредната тема която съдържанието не отговаря на заглавието.
Норт ако просто искаше да нахейтиш БСП що пусна цяла тема? Малко ли са другите?
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

ок, разбрахме, кризата не е дошла благодарение на герб :)

на другот дето питаш се казва политика - най-мръсният занаят в света
Можеш ли да видиш кой тиквеник те е начервил?
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Норт ако просто искаше да нахейтиш БСП що пусна цяла тема? Малко ли са другите?

Не ги хейта, просто показвам колко про-руски са :)
може да не е хейт от моя страна, а похвала!

гея май лежи на стари лаври...взе 100 годишна партия и я съсипа за нула време
лежи и на това, че червените боклуци я мислят за про-руска
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Аз пък до колкото прочетох, Забранява се от целия ЕС.
Дори от Гърция, които са в добри отнощения с Руснаците.

Така че тая тема е пълна спекулация и изкривява нещата.
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Стига ревахте целият ни износ по тези стоки е нищожен! Да му мислят другите! Като искаш да отстояваш позиция трябва да я отстояваш! Русия иззе чужда територия, затова и санкциите градират! До един момент в, който и газа ще се спре!

Служебното правителство трябва да има много важен приоритет изграждане на интерколекторните връзки!
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Аз пък до колкото прочетох, Забранява се от целия ЕС.

ГЕЯ можеше да каже нещо, а не да мълчи като съсел
не знам Гърция в колко добри отношения са с Русия, но едно е ясно - БСП не са по-руска

Стига ревахте целият ни износ по тези стоки е нищожен! Да му мислят другите! Като искаш да отстояваш позиция трябва да я отстояваш! Русия иззе чужда територия, затова и санкциите градират! До един момент в, който и газа ще се спре!

Служебното правителство трябва да има много важен приоритет изграждане на интерколекторните връзки!

стига бе батеееее! аз съм русофил и не съм съгласен с теб! :evil:
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Ти надмина и баба Ванга :lol:
Стига ревахте целият ни износ по тези стоки е нищожен! Да му мислят другите! Като искаш да отстояваш позиция трябва да я отстояваш! Русия иззе чужда територия, затова и санкциите градират! До един момент в, който и газа ще се спре!

Служебното правителство трябва да има много важен приоритет изграждане на интерколекторните връзки!
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Ти надмина и баба Ванга :lol:

В кое? Че има нова желязна завеса ли?! Добре, че сме от другата страна .....
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Има време когато се лови риба , има време и когато биеш на избори. 1вото сега , 2рото на есен !

7125_eflyMN6Ss8jbxK8bnIez9uhm4xtk3Z.jpg
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Че ще спрат газта. Нали знаеш, че това ще е пагубно за всички? Те не са ограничили и полетите всичко може да си лети над Русия. Стига ги лющи такива про американски изцепки.
В кое? Че има нова желязна завеса ли?! Добре, че сме от другата страна .....
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Ей така сте хванати всичките им избиратели, малоумници....
Има време когато се лови риба , има време и когато биеш на избори. 1вото сега , 2рото на есен !

7125_eflyMN6Ss8jbxK8bnIez9uhm4xtk3Z.jpg
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Другия, ти кой искаш на брега на тиквите ли да съм :lol:
Отивай да се запишеш за Лява България. И без това си от другия бряг шаранче...
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Че ще спрат газта. Нали знаеш, че това ще е пагубно за всички? Те не са ограничили и полетите всичко може да си лети над Русия. Стига ги лющи такива про американски изцепки.

Кви изцепки - пак ли си във фаза? Ако беше, чел щеше да видиш че съм писал градация на санкциите - а те градират защото и другата страна налага! Ако не се спре това, един момент и до газа ще опре! Толкова ли е трудно се види! Да ЕС няма иска, но не сме в тази позиция! За това и писах служебното правителство трябва интегрира интерколекторите като топ приоритет!
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Другия, ти кой искаш на брега на тиквите ли да съм :lol:

Уни ти си предводител на Лява България. Такъв левак като теб е достоен кандидат. Помощник в задълженията да лъжете бабите може да ти стане Мишо Шамара. Отивай на контра протест.
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Бърна подканя несъгласните с ГЕРБ да ходят на левия бряг, да ама не. Герберите са леви.
Аз като дясно настроен/ демократични и капиталистично/ казвам че ГЕРБ са лява комунистическа партия, която краде десни гласове и се опитва всячески да дефрагментира дясното политическо пространство.

Така че бърна да трае е да ходи при боко да му подпише червената комунистическа книжка :)
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

По-добре последовател левак, от колкото последовател тъпак. :lol:
Оди си до тиквонадата, днес са ти превели парички май. :D
Уни ти си предводител на Лява България. Такъв левак като теб е достоен кандидат. Помощник в задълженията да лъжете бабите може да ти стане Мишо Шамара. Отивай на контра протест.
 

Горе