Заради БСП, Русия забрани вноса от България

От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Баси тъпата тема, сигурно Русия забрани вноса на ЕС заради БСП. Герб да пратят по умни агитатори тука, че тези двамката не стават и за чеп за зеле

15ските да мълчат. Как е възможно да се води дебат с хора дето не различават кръг от квадрат. Изгубена кауза...
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

15ските да мълчат. Как е възможно да се води дебат с хора дето не различават кръг от квадрат. Изгубена кауза...

Ма ти дебат ли водиш, бе душко? Не сме разбрали по злобното крякане и евтината пропаганда, извинявай.:)
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Ма ти дебат ли водиш, бе душко? Не сме разбрали по злобното крякане и евтината пропаганда, извинявай.:)
хахах как да разбереш бе душко. Аз бъзик си правих с картинката на овца но ти си си точно такова - добричко , но глупавичко и все не разбрало. Поне се извиняваш....
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

То убаво ама от де да ги изчоплят :D
Баси тъпата тема, сигурно Русия забрани вноса на ЕС заради БСП. Герб да пратят по умни агитатори тука, че тези двамката не стават и за чеп за зеле
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

То убаво ама от де да ги изчоплят :D

Тъй като си по-тъмен субект , ДПС ще материализира гласът ти с кюфте или кебапче по твой избор. Пък и ще направиш гадно на Бойко. 2в1 :D
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

15ските да мълчат. Как е възможно да се води дебат с хора дето не различават кръг от квадрат. Изгубена кауза...
Ей платен гъзолизец, ако не можеш да спориш с факти си заври ръката с която пишеш в г.за може да ти хареса и да се кротнеш малко
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Язе не пия турско кафе, а гурото ти :lol:
Тъй като си по-тъмен субект , ДПС ще материализира гласът ти с кюфте или кебапче по твой избор. Пък и ще направиш гадно на Бойко. 2в1 :D
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Ей сега пак ще се разсърди и няма да му плащат цяла седмица, че не богославя вожда Винету :-o Недей така братле съсипваш живота на един "предприемач" :lol:
Ей платен гъзолизец, ако не можеш да спориш с факти си заври ръката с която пишеш в г.за може да ти хареса и да се кротнеш малко
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Ей платен гъзолизец, ако не можеш да спориш с факти си заври ръката с която пишеш в г.за може да ти хареса и да се кротнеш малко
Ха , тролче зимай стотинките за постовете и отивай в сараите да обслужваш Доган паша. Вече не ви подбират като ви избират за тролове , куцо и сакато. То не може да си напише името тръгнало на мъж да се прави по форумите. Плюнка..
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Ей сега пак ще се разсърди и няма да му плащат цяла седмица, че не богославя вожда Винету :-o Недей така братле съсипваш живота на един "предприемач" :lol:

Хахаха копай картофи казал съм ти. Дано поне ти дават стотинки за тия бъртвежи щото за разлика от теб аз имам реална работа и то добре платена.
Capture.JPG
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Имаш личи си кретен :D
Хахаха копай картофи казал съм ти. Дано поне ти дават стотинки за тия бъртвежи щото за разлика от теб аз имам реална работа и то добре платена.
Виж файлът 10570
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Ами , че аз никога не съм се крил къде съм бре кво да си снимам локации и глупости :lol:
Снимай си локацията , да те видим теб. Най-големия предприемач си - ама у ваше село само.
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

1. По темата за рибарчето, аналогията е пълна http://profit.bg/uploads/userfiles/images/vladimir_putin_riba.jpg

Еднакви примати, еднаква политика, еднакъв електорат.
2. Герб не са леви. Нито БСП. И двете структури не провеждат политика, а употреба на властта като корпоративен ресурс.
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

хахах как да разбереш бе душко. Аз бъзик си правих с картинката на овца но ти си си точно такова - добричко , но глупавичко и все не разбрало. Поне се извиняваш....

:D Ми предупреждавай, когато обиждаш с епитети и снимки, че това всъщност е дебат, бе душко. Щото отвсякъде си изглежда, като евтина пропаганда тва твойто. Умееш да си прикриваш дебатите - боко през Симеоново ли ви прекара или само при Сизър Милън на дресировка? :)

Хайде лека ти нощ и не се напрягай много.:)
Всяка прилика с действителни лица е случайна.:rolleyes:


Cool-Funny-Sheep-Funny-Animals.jpg
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Ха , тролче зимай стотинките за постовете и отивай в сараите да обслужваш Доган паша. Вече не ви подбират като ви избират за тролове , куцо и сакато. То не може да си напише името тръгнало на мъж да се прави по форумите. Плюнка..
За Пашата е твоя кумир, ама ти си много тъп да го разбереш.
Ако не можеш да спориш, просто престани да пишеш, защото си толкоз тъп, че си нямаш представа с какво се захващаш
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

За Пашата е твоя кумир, ама ти си много тъп да го разбереш.
Ако не можеш да спориш, просто престани да пишеш, защото си толкоз тъп, че си нямаш представа с какво се захващаш
Форумен бандит. Отивай да плашиш гаргите.
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Това че си сложила очила не те прави по умна :)
Лека

Интересното е, че тва са твойте цайси - последно кой е на снимката?:D

Ето ме мене:Funny-Sheep-3.jpg Фризирана и наконтена за коча с цайсите. Да не забравиш парфюмчето.:wink:
 
От: Заради БСП, Русия забрани вноса от България

Форумен бандит. Отивай да плашиш гаргите.
Никакъв спор няма да стане с тебе, оказа се много тъпо IT, язък ти за представянето, смешник
 

Горе