Инвестирам в: Заснимане на поредица от упражнения

Взимаш си една триножка за телефона, излизаш в парка и почваш да се снимаш как правиш упражненията . Кво му е сложното?
 
Взимаш си една триножка за телефона, излизаш в парка и почваш да се снимаш как правиш упражненията . Кво му е сложното?
Няма сложно, просто е малоумен!

По принцип и нищо няма са свърши, ходи и си троли, а авера му @Blinky го толерира.
 
Няма сложно, просто е малоумен!

По принцип и нищо няма са свърши, ходи и си троли, а авера му @Blinky го толерира.
Няма сложно, да, ако никога не сме чували за видео обработка, да няма сложно. Точно в момента има такъв проект, за който помагам:


И нещата, дори и към автора, изглеждат малко по-сложни от това да хванеш телефон и да снимаш. Естествено, ако няма да се конкурираш с топ бизнесите, може да снимаш и с Нокия с фенерче.

Не сме си никакви, и се надявам поне да ме четеш какво пиша в темата. Ако не, продължавай са си бълваш измишльотини.
 
Хора, когато търся как точно се изпълнява дадено упражнение, в ютуб в челни позиции винаги ми излизат видеа заснети с телефон или камерка, я в парка я във фитнеса. И това са видеа с милиони гледания, без обработка.
 
Хора, когато търся как точно се изпълнява дадено упражнение, в ютуб в челни позиции винаги ми излизат видеа заснети с телефон или камерка, я в парка я във фитнеса. И това са видеа с милиони гледания, без обработка.
То и на Атанска видеата са без обработка, ама това е друга тема. И те имат много гледания. :)
 
Хубавото е, че повечето са лесни за изпълнение и би трябвало да могат да ги правят и хора със затруднения. Но сигурно има причина да не са достояние на много хора. И може би така трябва да си остане.
 
Ами така е @desoe Аз попаднах на тях преди 13 години.
 
Да, сложа бан на човек, който просто е такъв? Ще му дам предупреждение, което се надявам да вземе под внимание. ;)
Дано това оправдае така неадекватното ми поведение. :)
Защо пък да го предупреждавате?

Нито е обидил някой, не мисля и че нарушава някое от правилата на форума.

Човека търси себе си, пък и служи на псевдобизнесмените да си повдигат самочувствието като му се подиграват, аз също съм бил ироничен към него, затова не се изключвам.

А по повод тази тема какъвто и да му е бюджета все пак предлага пари за определена услуга, ако някой има интерес ще се свърже с него. Ако има човек, който е извършил услуга за него и не му е било платено да си каже и тогава съм съгласен с предложението на колегите за бан.
 
Упражненията са за укрепване на физическото състояние. Поне в България са почти неизвестни. Комбинирана система от древни упражнения. От източната школа. Повечето са елементарни за изпълнение.

А всъщност пускам топика да ми се препоръча някой, които може да го направи. Т.е. да се занемат упражненията с обяснения и изпълнение. Серии от упражнения, които следват една след друга. Първата серия е от осем упражнения и около 10 минути.
От обявата излиза, че искаш някой хем да заснеме, хем да изпълни тези упражнения. Щом не искаш да се показваш пред камера, всички знаем темата за пиците, значи имаш опит в кулинарията.

Хващай си телефона и заснемай рецепти за готвене. По този начин ще правиш нещо от което разбираш и няма нужда да се показваш.

А бюджета, който си подготвил за упражненията, използвай да си купиш хубаво осветление. Аз ще ти направя едно безплатно интро като си измислиш лого на канала.
 

Горе