Застраховай се срещу некоректни фрийленсъри или работодатели!

От: Застраховай се срещу некоректни фрийленсъри или работодатели!

Що не ви харесват банкерите, че сега и на застраховките скачате май не го долюбвате този финансов свят - питанката е що?! :D

А по темата - готино да взимаш действаш бизнес и го приложиш за нета. И до тук с всичко хубаво

Предполагам да не питам за условия, полици, чудесии, хеджира не на риска, диверсификация и още по малко капиталова наличност - ли или много професионално става. Тези институции в нормалния живот минават щото имат як надзор а в този случаи от сега като се замисля 2-3 завелкат 5-10 човека с по-вече от 10 кинта и да не стане така кеша нещо замина :D
 
От: Застраховай се срещу некоректни фрийленсъри или работодатели!

Сега нека направя кратко обобщение :
1. Идеята не е лоша
2. Положителните неща свършиха .
3. Колегата ако е решиш да прави тази услуга да се порови в БГ законодателството и да види , че за подобна услуга няма нормативен акт , закон ... (online) .
4. Щом предлага тази услуга , то тя трябва да е за сметка на работодателя . (той е човека-фирмата с парите), това не е ГО нали ?
5. Това не е топлата вода , който има добър юрист и може да го узакони, хвала !
6. Лично съм имал подобна идея , но нямам сърце !
Поста е малко объркан, но много хора ще го разберат :)
Поздрави !
К.П.
 
Re: От: Застраховай се срещу некоректни фрийленсъри или работодатели!

beact, защо да не е възможно? Блинки не може да ти каже кой кой е, аз мога да пиша (ако поискам) от всякакви ip-та, как по-точно ще ми хване дирите? Замисли се над думите на Булблогър и ако наистина тръгнеш да предлагаш такава услуга, то трябва да я изпипаш наистина добре, включително юридически. И още нещо, неприятно впечатление ми правят правописните ти грешки, например в едно от мненията си си написал "пЪри". Ако искаш да те вземат на сериозно, обърни внимание И на това.

Само да уточня, защото може да стане недоразбиране тук. Съдействие има всеки, които смята, че има нередност. За това има и репорти. И за това с другия админ следим и дискутираме всякакви нередности. Аз реално не мога наистина да кажа кой кой е и за какво се бори, мога да неотрализираме потребители, които са дошли да вредят на форума и общността тук. Но това си е в задълженията ни така или иначе, ако искаме да го задържим форума жив още много години наред.

И в интерес на истината измамник от 1 човек е срещано явление. Виждали сме го през годините многократно.

А за услугата, съдействам на всеки, който по един или друг начин е бил измамен, но не мога да бъда съд или да взимам страна. Мога да предотвратявам бъдещи, на база вече станали. Това е. И бан естествено. За това, за да няма такива неща, внимавайте с кого правите бизнес и какви хора имате около себе си.
 
От: Застраховай се срещу некоректни фрийленсъри или работодатели!

1. Идеята не е лоша
Тя идеята не е лоша, но ако се направи като хората. Да си регистрира фирма, всичко да е легално, с необходимите лицензи и капитал. А не такава смешна оферта като тази, ясно е че никой не би се вързал на това.
 
От: Застраховай се срещу некоректни фрийленсъри или работодатели!

Само искам и да добавя, че освен всичко друго и идеята е от тъпа по-тъпа.... както и повечето му идеи дет е тествал тука :wink:
Като се зачетете в условията за ползване на "услугата" излиза, че може да я ползвате само ако имате изрично доверие на лансъра и едва ли не вече сте работили с него многократно :lol:
Освен това излиза, че всички лансъри тука са мУшеници...че чак и оферти за "спасение" се предлагат :)
Освен това, за да ви 'спаси" тряя му кихате инфо за всички сделки.....think very carefully about this 8)
 
От: Застраховай се срещу некоректни фрийленсъри или работодатели!

Мене още преди да стигна средата на поста му, курсора на мишката ми сам тръгна към червеното копче...

Не знам какво толкоз му се обяснявате и анализирате - гимнастика на мозъка ще да е единствената цел.
Абсурдите са много и са натрапчиво очевидни.
 
От: Застраховай се срещу некоректни фрийленсъри или работодатели!

Как изобщо някой може да повярва на потребител с 2 червени черти, регнат СЕПТЕМВРИ 2012 година..
Написал обявата си супер зле, с ужасно грозна картинка, и с ЯВНА схема за измама..
 
От: Застраховай се срещу некоректни фрийленсъри или работодатели!

Е що бе човека си презентира идеята и Ноке и компания(наказателния отряд) са го начервили :D
 
От: Застраховай се срещу некоректни фрийленсъри или работодатели!

Може и да не е измама, а целта му да е печалба по този начин, но със сигурност е измислено и написано глупаво и необмислено.
 
От: Застраховай се срещу некоректни фрийленсъри или работодатели!

Е що бе човека си презентира идеята и Ноке и компания(наказателния отряд) са го начервили :D
Не съм му давал репи. Когато погледнах, беше с 0 или с 1 (положителна) репутация.
Някой(-и) наготово е изчел диагнозите и се е вживял в ролята на екзекутор :) .
 
От: Застраховай се срещу некоректни фрийленсъри или работодатели!

Хах моя грешка, щото прочетох, че се е запътил курсора ти към the red button :D
 
От: Застраховай се срещу некоректни фрийленсъри или работодатели!

Е що бе човека си презентира идеята и Ноке и компания(наказателния отряд) са го начервили :D

Защо е нужен цял наказателен отряд? Само аз бях. Noke е невинен. :)
 

Горе