Затварят Замунда и Арена!!

От: Затварят Замунда и Арена!!

Борбата с компютърните престъпления не е свързана само с пиратството. Вие получили ли сте някаква помощ срещу хакерите от тая нещастна службица? Не сте? Така си и мислех.
 
От: Затварят Замунда и Арена!!

Борбата с компютърните престъпления не е свързана само с пиратството. Вие получили ли сте някаква помощ срещу хакерите от тая нещастна службица? Не сте? Така си и мислех.
Така е брат. И да не си мислите, че тези мамути са причината PayPal да заработят отново с нас? Да не би тези много слаби за мен звена в маркоикономиката ни да са причина измамите през интернет да са намаляли? Мне, ни най малко.

Ето какво е моето лично мнение: Ние данъкоплатците плащаме заплати на работни места, които на практика не фунционират въобще, както и не е нужно да съществуват. Демек плащаме за нещо, което не е нужно. Но това не е най-лошото. Най-лошото в случая, че работните места там и всичко, което смучи пари от тази институция са значима бройка, което прави цифрите големи. Занимавам се вече мога да кажа бая време с интернет. Еее бога ми, не съм чувал тия нещо да са направили през това време, освен че през 2 години повдигат въпроса за топрентите и пак заглъхват.

Трябва да се съкратя много държавни места, просто е толкова безмислено като го гледаш отстрани, че чак ти вади очите, а както е в нашия случай - пари от джоба (от данъците). И тази новина ще отмине и ще си имаме Арена, Замунда, Дата и всички пак ще заживеем като преди. :)

Пародията е пълна. :)
 
От: Затварят Замунда и Арена!!

Вече има доста торенти ,та без замунда и арена .....
 
От: Затварят Замунда и Арена!!

Ето една статия по въпроса, която наистина ме впечатли и трябва да кажа, че съм съгласен с по-голямата част от написаното. Обърнете внимание и на блокчетата в дясно от статията с клеймо - Лъжа.
Та ето го и линка: цък тук
 
От: Затварят Замунда и Арена!!

Тая тема всяка година се повдига и никога нищо не става. Това ме навежда на мисълта,че въпросните тракери са си платили за реклама по националните тв-та.
То това ги поддържа живи - рекламата.
Като гледам напоследък, Замунда нещо малко торенти качваше. Нещо посещаемостта падна. Нормално е, сайт който печели над 20 хил дневно да даде някоя хилядарка за реклама.
 

Горе