Защита на Wordpress сайт

Казах то вече, докато се криеш няма да ти обръщам внимание.

Наистина ли казах ТО вече?? Сериозно ли!!
Хайде Блинки каза да млъкнеш и да не спамиш вече :D че ше те трие :D:D
 
Решението е едно - да се види на място самата тема/сайт и да се "запуши".
Време няма да отнеме толкоз много. Тия секюрити плъгини които предлагате направо сте за бан от раздела.

Прав е Sky, съветите да се използва плъгин за защита на сайта са толкова нелепи...
 
Пеца, дай данни на лично да го погледна.
 
Странник, прав е за това, което вече беше казано преди него, но не това беше идеята на поста му, както всъщност ясно се вижда ;)
Иначе плъгин се използва за защита от БОТОВЕ, елементарни рулс за които ние нямаме време, следене по логове (аз нямам време за това), рулс за бан на такива (и за това нямам време), капчи, мапчи - ей такива тояги. А вземането на превенции срещу атаки е нещо съвсем друго, а пък шиенето вече на пробпйни от атаки пък още по-различно.
Но това всичкото беше написано и линк към тема даден и желание за помощ и прочие, ноооо downhero-то тапак комплексарски написа нещо съвсеееем различно и ти много добре го виждаш това :)
 
Прав е Sky, съветите да се използва плъгин за защита на сайта са толкова нелепи...
Принципно съм съгласен. Аз в момента ползвам това (aff) в момента е на 9 $. Освен другите чудесни неща който има премахва таговете който генерира wordpress, прави го да не изглежда като wordpess което поне спира някакви тъпи ботове който търсят wordpress и нещо определено. Едва ли ще спре ако някой реши да го прави.. но поне няма да е от раз.
 
Принципно съм съгласен. Аз в момента ползвам това (aff) в момента е на 9 $. Освен другите чудесни неща който има премахва таговете който генерира wordpress, прави го да не изглежда като wordpess което поне спира някакви тъпи ботове който търсят wordpress и нещо определено. Едва ли ще спре ако някой реши да го прави.. но поне няма да е от раз.
Скриването на WP се прави с 5 реда във wp-config и още 5 реда елементарен код.
По скоро един WP fail2ban трябва да си има човек. И да не инсталира непонятни за него лайна.
 
Мерси на всички за коментарите. Ще направя нещата, които сте постнали, имам и помощ от прЕател, което е добре :D

В интерес на истината не се бях сетил да видя дали темата е нулирана. Сайтът на тази фирма е правен от един крайно съмнителен тип и като нищо да им е взел $50 за купуване, а да е теглил от някъде нулната версия.....
 

Горе