Защо Апостол е най-умният на земята?

Колко печели според вас Апостол Апостолов?


  • Общо гласове
    266
Плюсове
1. Вместо да се отчае и да умира кротко със 100-150лв пенсия, той прави всичко възможно да се измъкне от кашата

2.На стари години учи компютър и то много успешно

3.Разучава иновативни маркетинг системи

4.Ореантира се към БГ пазара, който е малък НО:

->лесно се манипулира
->може дори в СТАНДАРТ да те публикуват ако ги излъжеш успешно
->чувал съм, че вкл. в статистика на четени издания струва 1500лв
->лесно се доминира от към киуърди

5.КАТО РЕЗУЛТАТ ВЕЧЕ НЕ Е БЕДЕН

Минуси

1.Завладяла го е грандоманията, че знае и може всичко, че хората си губят времето като не го слушат

2.Раздува манипулациите до там, че стават нелепи- бил със Садам Хусеин...

3.Спами колкото може, докарвайки си линкове

4.Репутацията му е вече на мошеник заради собствените му коментари и едва ли скоро ще може да я оправи
 
Завладяла го е грандоманията, че знае и може всичко, че хората си губят времето като не го слушат

Нема се плашиш, браточка - и аз бях така на младини. :D
 
iNDESiGN каза:
нещо ме дразни... :lol:

Преди години из българските форуми се подвизаваше един пич, който пишеше от психиатрична клиника в Швеция. Стефан Доктор-Чолаков се казваше. Е те тоа наистина беше много зле.
 
сд

бе оставяйте го човека да си прави бизнеса :lol: Мене не ме дразни друго в него (ако печели, нека да печели. Всеки това иска ) ама много ме дразни че е прекалено "компетентен". Не можете да повярвате в какви форуми съм го мяркал :lol: :lol: :lol: и кво да ви кажа, хората си говорят за анален секс нашия си бута рекламите .. НАГЪЛ КАТО КОНСКА МУХА :lol:
 
А вие кво гледате в чуждата паница, правете си ваште работи, той човека прави тва което може, все пак малко хора на неговата възраст се занимават с този вид дейност.Аз лично го познавам пил съм кафе с този човек, повярвайте, че като човек е много свеж тва във форумите всичко е стратегия, факт е е това че сега говорите за него чак и анкета сте направили :)
 
fsdfs

стратегията му доведе до това че много хора не го уважават.. защо администраторите на тоя форум не провеждат подобна стратегия например??? :lol:

иначе ти казвам, нямам против човека, ако прави 200 лв на месец- да си ги харчи с здраве, аз и толкова не правя (още). просто е тъпо в форуми за *бане да пише "купете си от новия продукт "еди къф си" дето ти вдига "патката"" давам само пример и ме извинете за езика ама ...
 
Админите не го правят подобна стратегия, поради простата причина, че това което прави е маркетинг, но не от любимите ни. :). Нищо ново за света. Този маркетинг, които се подклажда чрез провукация. И както се вижда работи добре, сега като се тайпне името му, ще излезнат повече резултати за него. Ако това не е маркетинг, незнам какво е.:)

Има и други методи за маркетиране, този е неговият - нашият е различен. Ние повече разчитаме на доброто име - като се тайпне името на форума <не на индивидуално лице, като него> да излизат резултати в които присъстваме, като партюри, добри информатори по дадена тема, място за такива каквито търсят нещо като нас. Ей такива неща.

Но всички запознати с това животно "Маркетинг" са наясно че има много методи, въпроса е "кои най-добре ще сработи за тях?". И така всеки си има свойте трикове и методи. И тук всички разчитат на това - да бъдат максимално добри поне в един от тях. :)

Успехи. :)
 
От: Защо Апостол е най-умният на земята?

за кво ъпвате такива смотани теми, само ПР да му правите...
 
От: Защо Апостол е най-умният на земята?

апостол го ебахме всички във форума ;) ... като малък :d
 
От: Защо Апостол е най-умният на земята?

абе може да му скоча на веждите
 
От: Защо Апостол е най-умният на земята?

Айде някой да заключи това и да го метне в кофата.
sammy каза:
за кво ъпвате такива смотани теми, само ПР да му правите...
 
От: Защо Апостол е най-умният на земята?

Ногу актуална тема, нема смисъл от кофи, щото Апостол е най-умното извънземно
 

Горе