Защо и кога ще замине правителството на канадеца?

dalasweb

Well-Known Member
Причините поради които коалицията отлита.
1.Предателство и плюене срещу Русия
2.Изпращане на оръжия за Украйна.
3.С.Р.Македония щеше да бъде пусната в Европа без съгласието на народа.

Напоследък много политици почнаха совалки и посещения.Нямат ли си мобилни телефони, а харчат европейски и държавни пари.

Всичко друго ми харесва направено от правителството.Задържането на Бойко
Капитан Андреево и е-направленията, но мафията без бой няма да се даде.

Преди бях за ИТН, но определено е проект на Доган.

Сега слушаме, как едните иска ли едно, другите дава ли друго.Абе мизерници, защо няма открити предавания по телевизията, за да видим кой уж искал или кой уж давал.
 
Всичко друго ми харесва направено от правителството.Задържането на Бойко
Капитан Андреево и е-направленията, но мафията без бой няма да се даде.
Верно ли това ти харесва? С направленията създадоха пълен хаос. Позната докторка е в потрес, казва: ''нямаме време да прегледаме пациента от занимания с некви безумни програми''. Отделно някои лекари имат несъвместимост с програмата и не могат да използват направлението. Даваха по новините майка с дете - не могат да отидат при техния педиатър. Трябва да търсят някой, при който има съвместимост на програмите.

Задържането на тиквун беше пълен фарс с цел да отклонят вниманието от посещението на чернилката.

Относно минусите - забравяш, че оставят държавата без постоянни доставки на газ. Зимата гражданята ще се топлят със запалени вестници в средата на хола. Производство, включително на хляб няма да има.

Всъщност, трудно е да се намери причина защо тия трябва да останат. Няма такава. Още преди 3 месеца трябваше да бъдат изритани. Аз лично не виждам тия след тях как ще им оправят бакиите.
 
Относно минусите - забравяш, че оставят държавата без постоянни доставки на газ. Зимата гражданята ще се топлят със запалени вестници в средата на хола. Производство, включително на хляб няма да има.
Колко от БГ е газифицирана?
 
Колко от БГ е газифицирана?
Тецовете на какво работят? А производствата? На дърва сигурно или на соларни панели?
 
То е ясно, че Киро се дъни на всяка крачка, но не разбирам едно. Ние сме част от ЕС и НАТО, доста по-зависими сме от тях отколкото от Русия.

Как се очаква да се оправим без тях и как това е предателство? Няма ли да е предателство ако се обърне срещу партньорите ни и интересите на българския народ, защото ако ЕС реши ще ни приравни до Сомалия с тази оглозгана от мръсната Тиква икономика.
 
Какво ще кажете да "теглим чертата" и да кажем "оправия няма". Или е прекалено нихилистично? Не бива така. Дръжте се, кой както може.
 
Няма ли да е предателство ако се обърне срещу партньорите ни и интересите на българския народ,
Е, точно тук е заровено кучето. Интересите на така наречените ни ''партньори'', които са ни всъщност господари, са противоположни на българските. Кое работещо перо на икономиката ни още не са ни заповядали да разтурим?
 
Е, точно тук е заровено кучето. Интересите на така наречените ни ''партньори'', които са ни всъщност господари, са противоположни на българските. Кое работещо перо на икономиката ни още не са ни заповядали да разтурим?
Понеже съм пряко свързан със земеделието мога да кажа, че без европейски пари е доста трудно. Имам и други бизнеси, които са изцяло свързани със страни от ЕС. Аз не съм съгласен да излизаме от ЕС, защото нямам намерение да ходя да работя в някой завод докато други богатеят на гърба ми.
 
Ми то на фона на Янев, БСП и Копейката, дето потриват ръце, сега сме си направо супер...
 
Ми то на фона на Янев, БСП и Копейката, дето потриват ръце, сега сме си направо супер...
За двама от изброените просто гадаеш, а третият Е в управлението. Здраво вкопчен в управлението. Нокти се чупят, но ръката се държи с последни сили за хранилката.
 
Народа ни е много прост, това се доказа от последните няколко избори, и да има нови избори - няма да има кой знае какви промени.
Киро си е байдъновска подлога, и като казвам байдъновска имам предвид кръговете управляващи сега САЩ и контролиращи дементиралият президент. Квото му спуснат от там това се опитва да прави. По македонският въпрос, добре е че са коалиция и другите няма да допуснат бългорамразци в ЕС /съюз по документи който не допуска такава омраза/.
ИТН си се доказаха като патерици на ДПС, каквито бяха и ГЕРБ т.е Руски подлоги, каквито са и Възраждане. Но възраждане няма да посмеят на този етап да правят нещо общо с предните две споменати партии, щото ще им падне рязко процента на следващите избори.
На Президента следващият ход е партията на Янев, поне Янев ми се струва по-читав от Киро гриндера.
ГЕРБ кътаха парите точно за тези следващи избори, там ще натиснат яко и дано да успеят да ги озаптят!

На следващи избори Слави са чао, ДБ на кантар. ПП и те не мисля че ще са над 10%. Мафията изкача годинка, окопа се и е готова за нов рунд.
 
То това видео какво точно трябва да докаже? Иначе евалата на момчето, ако е успял. То толкова пара има да изпуска...на никой не би му било лесно да управлява без някъде да се отпуши.

Дано започнат сериозно да правят нещата по-добре. Вярвам, и както казват, блажени са вярващите. :)
 
Отделно някои лекари имат несъвместимост с програмата и не могат да използват направлението.
Твърдо съм за е-направленията.Сега щот с тях се спират всякви далавери.
Задържането на тиквун беше пълен фарс с цел да отклонят вниманието от посещението на чернилката.
Нали цяла вечер гледах изказванията на Герберите - толкова страх четях в очите им.Сякаш очакваха, като репресиите след убийството на Стамболийски.Обаче Гешев им скри топката.
Суха тренировка бе!Преди главната репетиция.

Относно минусите - забравяш, че оставят държавата без постоянни доставки на газ. Зимата гражданята ще се топлят със запалени вестници в средата на хола. Производство, включително на хляб няма да има.

Да бяхме взели пример от Украйна щяхме да имаме еФтин газ.
А най-добре, като Турция неутралитет-Хем в НАТО хем неутрални.Казва се държавен интерес някъде се пише патриотизъм.
Всъщност, трудно е да се намери причина защо тия трябва да останат. Няма такава. Още преди 3 месеца трябваше да бъдат изритани. Аз лично не виждам тия след тях как ще им оправят бакиите.

Народа ги избра и спечелиха, но правят ултра грешки написаните от мен точки.

Значи, ако съм бизнесмен и си правя далаверите досега , а тези идват и ме санкционират.Естествено ще съм против тях.Аз съм от другата страна на барикадата - отечествено-работническия фронт.И съм във сферата на услугите-чистене без мрънкане, докато се докопаме до социалните в Германия.

Навремето кмета на Москва бе при Слави.Сподели влязохте в ЕС и обедняхте, щото имате квоти за производство.Ако в селското стопанство произвеждхте продукция, колкото през социализма и няма къде да я продавате.Само аз щях да ви я изкупувам цялата за Москва. А сега сте бедни.:)
 
Последно редактирано:
То е ясно, че Киро се дъни на всяка крачка, но не разбирам едно. Ние сме част от ЕС и НАТО, доста по-зависими сме от тях отколкото от Русия.

Как се очаква да се оправим без тях и как това е предателство? Няма ли да е предателство ако се обърне срещу партньорите ни и интересите на българския народ, защото ако ЕС реши ще ни приравни до Сомалия с тази оглозгана от мръсната Тиква икономика.
То така се излиза от мафията:)
 
Чист и неподравен ПР. Киро направи удара.
 

Горе