Защо малките момичета са толкова тъпи?

От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Мерси, ей оправими деня този клип :D
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Сега се сетих за един виц дето един казал че е гей и го питали добре де къща в Бояна имаш ли - Не - Нова кола имаш ли - Не е какъв гей си тогава - ти си си чист педераст.

Та и аз да питам Уебстила - Ако нямаш нова кола апартамент и кинти що питаш за умни мадами :)
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Та и аз да питам Уебстила - Ако нямаш нова кола апартамент и кинти що питаш за умни мадами :)

То по тая логика е пълно с умни кифли :D
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Кинти имам чат-пат като за студент съм си екстра : D Колата е в процес на купуване до 1 година най-вероятно , но за апартамент ще трябва да се чака доста : D Иначе си питам така лаф да има :D
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Горното беше майтап обаче - обясни ми една мадама а ако е умна точно поради каква причина би трябвало да се хване с тебе???

Ти си още млад туко що завършил недоказал се в която и да е сфера, потенциален емигрант - даже не си измислил българският фейсбук 2 :)

Ако се хване с тебе само защото си готин - явно не е достатъчно умна щото съм видял доста умни хубави и привидно интелигентни жени дето на младини са се оженили по любов и после са ревали на хималайски мечки.

Та обясни ми защо според теб една умна жена би се занимавала с теб.
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

На 20г. се питаш: "Абе тия момичета защо са толкова тъпи? Само за дрешки и живот мислят на 18 г."
Момичетата на 18г. си мислят: "Скивай го тоя колко е тъп! Заровил се на компа, вместо точно сега да си поживее."

Ти на 30г. си мислиш: "Ожених се, имам деца. Трябваше май да поживея като бях на 20г. Струва ми се, че постъпих тъпо. Вече няма мърдане, нали съм сериозен мъж. Ще работя да изкарвам пари за семейството."
Ти на 40г. си мислиш: "Абе аз защо съм толкова тъп? Вместо да си поживея, когато бях на 20 и да излизам с ония секси момичета... аз седях на компа и се мислех за много умен. Сега жена (много хитра тая, мамицата й), проблеми, заеми... "
Ти на 50г. си мислиш: "Мамка му, колко са секси тия момичета на 20г., ама вече трудно ще ми вържат."
Ти на 70г. си мислиш: "Секси момичета? Х-ммм това май беше нещо хубаво. Ама помня ли... Май не. А уж съм много умен..."

(шегичка с автора на темата) :D
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

На 20г. се питаш: "Абе тия момичета защо са толкова тъпи? Само за дрешки и живот мислят на 18 г."
Момичетата на 18г. си мислят: "Скивай го тоя колко е тъп! Заровил се на компа, вместо точно сега да си поживее."

Ти на 30г. си мислиш: "Ожених се, имам деца. Трябваше май да поживея като бях на 20г. Струва ми се, че постъпих тъпо. Вече няма мърдане, нали съм сериозен мъж. Ще работя да изкарвам пари за семейството."
Ти на 40г. си мислиш: "Абе аз защо съм толкова тъп? Вместо да си поживея, когато бях на 20 и да излизам с ония секси момичета... аз седях на компа и се мислех за много умен. Сега жена (много хитра тая, мамицата й), проблеми, заеми... "
Ти на 50г. си мислиш: "Мамка му, колко са секси тия момичета на 20г., ама вече трудно ще ми вържат."
Ти на 70г. си мислиш: "Секси момичета? Х-ммм това май беше нещо хубаво. Ама помня ли... Май не. А уж съм много умен..."

(шегичка с автора на темата) :D

Тука и аз ще се обидя, деба ...
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Моето наблюдение по отношение на девойките е същото, но някак си те си намират точно това, което търсят в лицето на някой подобен от мъжки пол, момченца със скъпи колички желаещи да впечатляват. Някакси не мога да свържа мислене, тийнейджър и разум в едно. Повечето са тъпи, било момчета, било момичета, но половината от тях се развиват, стига да не са им промили мозъка тотално. Но не само те са тъпи, тъпи са моловете, тъпи са кръчмите, тъпи са марковите дрехи, тъпи са колите с повече от един ауспух, скоро видях един оптимист украсил колата си с някакви лампи и те са тъпи. Живея в мръсната София от както се помня, но в мол още не съм влизала, дай боже така да си остане. Бяха ми интересни преди преди няколко години в Япония, и на летищата са интересни само за да убиеш време, за друго не стават.
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Писара гледам че пишеш в женски род - та ми е интересно - ако приемем че едно момиче на 18 умно и красиво трябва да си избере подходящо момче какъв трябва да е неговият профил като изключим красотата която е силно субективна - тоест като години - образование - социален статус и всичко останало за което мислиш че е важно
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

На 20г. се питаш: "Абе тия момичета защо са толкова тъпи? Само за дрешки и живот мислят на 18 г."
Момичетата на 18г. си мислят: "Скивай го тоя колко е тъп! Заровил се на компа, вместо точно сега да си поживее."

Ти на 30г. си мислиш: "Ожених се, имам деца. Трябваше май да поживея като бях на 20г. Струва ми се, че постъпих тъпо. Вече няма мърдане, нали съм сериозен мъж. Ще работя да изкарвам пари за семейството."
Ти на 40г. си мислиш: "Абе аз защо съм толкова тъп? Вместо да си поживея, когато бях на 20 и да излизам с ония секси момичета... аз седях на компа и се мислех за много умен. Сега жена (много хитра тая, мамицата й), проблеми, заеми... "
Ти на 50г. си мислиш: "Мамка му, колко са секси тия момичета на 20г., ама вече трудно ще ми вържат."
Ти на 70г. си мислиш: "Секси момичета? Х-ммм това май беше нещо хубаво. Ама помня ли... Май не. А уж съм много умен..."

(шегичка с автора на темата) :D

Малко спада от черния хумор, особено последните завършващи редове от поста звучат доста депресиращо, защото като се позамисля всички ние вървим натам, и няма връщане назад... :(
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

[video=youtube;3P06kyFpIQU]http://www.youtube.com/watch?v=3P06kyFpIQU[/video]
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Писара гледам че пишеш в женски род - та ми е интересно - ако приемем че едно момиче на 18 умно и красиво трябва да си избере подходящо момче какъв трябва да е неговият профил като изключим красотата която е силно субективна - тоест като години - образование - социален статус и всичко останало за което мислиш че е важно

Мантан, както каза всичко е субективно. На 18 годишните не им е времето за сериозни връзки, трудно биха били и красиви и умни, само е добре да мислят повече. Останалото е въпрос на обстоятелства, съдейки по себе си, смятам че човек привлича подобни на себе си хора и това е най-важното, по-нататък божа работа както дойде. Ако ме питаш за нещо конкретно мога да кажа само от моя гледна точка, а тя е доста странна на базата на стереотипите в обществото. Затова ще кажа по-общо. Голям показател е ако човек, момче или момиче покажат че могат да мислят, това говори за евентуален бъдещ потенциал, както се казва това е "търсеща личност", независимо че в дадения момент ги интересува само секса. Малките неща са по-важни от очевидните. Нужна е добра наблюдателност. Но със сигурност човек намира това което търси.
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

tuger: не се обиждай, не съм влагал дори и капка злоба :)
USAF: То си е направо черен хумор, тъй като винаги повечето хора си мислят, че правилно живеят живота си... а другите виж как пропилявали своя. Въпрос на гледна точка, която се променя в годините. Няма как всички да сме еднакви. Демек хем умни, хем красиви :p :lol:
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Писара - В този форум обикновено влизат жени с над средно интелигентно ниво както надявам се е и в случая за това ще ми е интересно от твоя гледна точка да кажеш когато беше на 18 какви бяха приоритетите ти спрямо мъжете - какво търсеше и в крайна сметка какво намери?

Освен това според мен е пълна заблуда че сегашните 18г. момичета търсят секс и че едва ли не това е водещото при тях
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Освен това според мен е пълна заблуда че сегашните 18г. момичета търсят секс и че едва ли не това е водещото при тях

Тука можем доста да поспорим, особено за БГ-момичетата :) в главите им е само това, защото има редица причини които ги провокират: телевизия, медиите ( електронни и хартиени ), средата - училищната и уличната среда, дружките от квартала, братовчедките, гледат от малко по големите им какички... :) Но най вече търсят не любов, или мечтания принц от приказките а по скоро някой чичко-паричко може и да е дърт разплут тумбест тюфлек и плешив ама да има парички както и да я вози в S-класа :wink: This is made in Bulgaria. :) Просто имам странични наблюдения от болшинството тийнеджърки. Предполагам че в UK е съвсем различна психиката на тийнеджърките, но тука в БГ-то е така. :)
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

УСАФ това е типична мъжка заблуда - Сигурно над 90% от жените в началото го правят само за спорта и едва на по късни години им светва за какво става въпрос (това и сам си го установил)
Тях много повече ги интересува да ги видят с хубав или поне заможен мъж който да ги води на хубави места та да има с какво да се надуват, а секса го практикуват само щото си мислят че това е най важното за един мъж и да не го изпуснат.
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Тях много повече ги интересува да ги видят с хубав или поне заможен мъж който да ги води на хубави места та да има с какво да се надуват, а секса го практикуват само щото си мислят че това е най важното за един мъж и да не го изпуснат.

С хубав... не, поне в последните години нещо не виждам да са с хубави мъже. По скоро другото - заможен мъж, може и да е грозен, дебел и пъпчив, ама важното е както казваш да ги води на хубави местенца, да им купува скъпи подаръци, парички... Те пак ще се надуват, няма значение ако е грозен, по важно е със S-класата или X-петицата да обира точките като мине някъде.
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Защо малките момичета са толкова тъпи?

Въпрос на семейна среда и образование.
 
От: Защо малките момичета са толкова тъпи?

Въпрос на семейна среда и образование.

Най точен и правилен отговор!

П.П. Имаш + от мен, ама нещо системата не дава, но да знаеш че съм гласувал с + де :)
 

Горе