Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Добре си :)

Ся остава да кажеш и че си до 45 кила :)

Далеч не съм толкова рахитична:) Но ми напомняш на едно от любимите ми слайдшоута, в защита на закръглените женички като мен:)

[video=youtube;MPrkFqBUv2c]https://www.youtube.com/watch?v=MPrkFqBUv2c[/video]
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Далеч не съм толкова рахитична:) Но ми напомняш на едно от любимите ми слайдшоута, в защита на закръглените женички като мен:)

Е, язък - трябваше нещо да поизлъжеш, че Амун е много взискателен в това отношение :)
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Добре си :)

Ся остава да кажеш и че си до 45 кила :)

Щях да го отбележа ако беше така.8)
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Далеч не съм толкова рахитична:) Но ми напомняш на едно от любимите ми слайдшоута, в защита на закръглените женички като мен:)

Очевидно само аз останах рахитичната тук, което си е "тежест" от друга гледна точка.

А темата не беше ли за красивите мъже?

И аз се впечатлих от презентацията "Какъв трябва да е един мъж"- това с мартинито вероятно е някакво въжделение покрай Бонд, но има нещо, което липсва в ... "заявлението" какъв си търсим може би. Но няма лошо де.
Успех! И да ме поканите на сватбата 8)

Представям си ... или не, по-скоро ми е интересно интерпретация на мъжките желания за жена?

... това е наистина последно. До вдругиден.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Очевидно само аз останах рахитичната тук, което си е "тежест" от друга гледна точка.

А темата не беше ли за красивите мъже?

И аз се впечатлих от презентацията "Какъв трябва да е един мъж"- това с мартинито вероятно е някакво въжделение покрай Бонд, но има нещо, което липсва в ... "заявлението" какъв си търсим може би. Но няма лошо де.
Успех! И да ме поканите на сватбата 8)

Представям си ... или не, по-скоро ми е интересно интерпретация на мъжките желания за жена?

... това е наистина последно. До вдругиден.

Вярно темата е съвсем за красивите жени, но съм наблюдавала дискусия в час по български, която започна с Иван Вазов и стигна до киселото мляко:)
Това е едно от качествата на непринудения разговор.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Вярно темата е съвсем за красивите жени, но съм наблюдавала дискусия в час по български, която започна с Иван Вазов и стигна до киселото мляко:)
Това е едно от качествата на непринудения разговор.

Туше :lol:

А Касиопея се отписа от тази тема, която била за кофата, още преди енайсе страници.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Вярно темата е съвсем за красивите жени, но съм наблюдавала дискусия в час по български, която започна с Иван Вазов и стигна до киселото мляко:)
Това е едно от качествата на непринудения разговор.


Пък аз щот съм оцъствал от час и съм пропуснал преставянето да започнем дискурсия за закръглените жени и кибапчето ко искаш
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Вярно темата е съвсем за красивите жени, но съм наблюдавала дискусия в час по български, която започна с Иван Вазов и стигна до киселото мляко:)
Това е едно от качествата на непринудения разговор.

Яко закъснявам, но ще чакат.

Аз не го написах като упрек, че непринудено се отклони темата, а напротив, да е по-уточняваща целта :)
Хубаво е човек да е откровен, но не винаги това се възприема като качество. За разлика от качествата на дискусии по български. Да се чудиш, защо ли ни е на този хал образованието!
Като стигнете до секса и свирките свиркайте (сори за тавтологията :lol:)
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Пък аз щот съм оцъствал от час и съм пропуснал преставянето да започнем дискурсия за закръглените жени и кибапчето ко искаш

Има какво да се каже и по двете теми...
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Яко закъснявам, но ще чакат.

Аз не го написах като упрек, че непринудено се отклони темата, а напротив, да е по-уточняваща целта :)
Хубаво е човек да е откровен, но не винаги това се възприема като качество. За разлика от качествата на дискусии по български. Да се чудиш, защо ли ни е на този хал образованието!
Като стигнете до секса и свирките свиркайте (сори за тавтологията :lol:)

Много трябва да е внимателен човек с теб:) Щом от едно отклоняване от темата се стига до свиркане, нещата могат да отидат много далеч:)
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Mmm, те някои, дет сега се възмущават, свирките и пижките ги минаха още в първите страници, няма смисъл пак натам да се връщаме. Сега въпросът е: каква е оптималната доза кибапчита за закръглените жени?
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Ее ся напълно са отплеснахме и стигнахме до въпроса дали закръглената женка мой да свири с кибапче фуста
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Много трябва да е внимателен човек с теб:) Щом от едно отклоняване от темата се стига до свиркане, нещата могат да отидат много далеч:)

Правилно наблюдение. Ще ти е полезно. Колкото си по-внимателна толкова по-добре, за да ... не ме срещаш :lol:

Много си официална, а сама пишеш да се отпуснат вече отдавна отпуснали се "популярни" потребители!
Там "копай" може да имаш Успех.

Никога не съм разбирала ... както и да е. .. нямам време. Но не моето внимание ти е нужно.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Mmm, те някои, дет сега се възмущават, свирките и пижките ги минаха още в първите страници, няма смисъл пак натам да се връщаме. Сега въпросът е: каква е оптималната доза кибапчита за закръглените жени?

Кебапчетата казват били подходящи за пълни жени, ако като ги захапеш те опръскат в очите.
Но стига глупости, да се върнем сериозно към темата за красивите мъже...
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Аве Нандиту къдей да ви покаже кък са сфири на чушка
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Кебапчетата казват били подходящи за пълни жени, ако като ги захапеш те опръскат в очите.
Но стига глупости, да се върнем сериозно към темата за красивите мъже...

Е, красотата все пак е в очите на гледащия :)

Аве Нандиту къдей да ви покаже кък са сфири на чушка

Нандиту отиде малко да се поосвежи, но после обеща да посвири :)
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Кебапчетата казват били подходящи за пълни жени, ако като ги захапеш те опръскат в очите.
Но стига глупости, да се върнем сериозно към темата за красивите мъже...

Аха сочните женки им тряват сочни кибапчета
 

Горе