Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

пали огъня в гората като викингско божество и препича месото до полусурово.
Най-после и аз да се намеря :D
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Стига с тези кебапчета. Реабилитирам темата...
"Защо не ни трябват красивите мъже..."

В Pinterest гледам ненормално много снимки на красиви мъже. И нито един от тях не ми изглежда толкова красив като моя country man. Както е несресан и с окаляни от копане дрешки или мръсни до коленете ботушки. В работните дрехи, с миризма на чесън, на земя, на мъжка пот, на дъжд, на озон... пали огъня в гората като викингско божество и препича месото до полусурово. Кой от тези манекени с папионки може да се сравнява с него? Той не е красив, това е твърде спокойна дума. Той е изтощително привлекателен.
Както се казва: Господи, какъв мъж ! Направо ти завидях, чудесно го описа. Той чел ли е описанието ?:wink:
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Стига с тези кебапчета. Реабилитирам темата...
"Защо не ни трябват красивите мъже..."

В Pinterest гледам ненормално много снимки на красиви мъже. И нито един от тях не ми изглежда толкова красив като моя country man. Както е несресан и с окаляни от копане дрешки или мръсни до коленете ботушки. В работните дрехи, с миризма на чесън, на земя, на мъжка пот, на дъжд, на озон... пали огъня в гората като викингско божество и препича месото до полусурово. Кой от тези манекени с папионки може да се сравнява с него? Той не е красив, това е твърде спокойна дума. Той е изтощително привлекателен.
И аз съм същия селски керпеден не съм красив ама с рошави гърди
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Зачудих се има ли вариант мъж да скалъпи видео тип презентация - ода за (примерно) слаботелесните и елегантни мъже, пълно с разни известни и случайни мъжье, заели прочувствено-еротични и разголени пози, с премрежени погледи, на фона на някоя бавна и мазна музика....

... И да не го помислят за гей? :)
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Зачудих се има ли вариант мъж да скалъпи видео тип презентация - ода за (примерно) слаботелесните и елегантни мъже, пълно с разни известни и случайни мъжье, заели прочувствено-еротични и разголени пози, с премрежени погледи, на фона на някоя бавна и мазна музика....

... И да не го помислят за гей? :)

Ах открил си в себе си необходимост:)
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Ах открил си в себе си необходимост:)
Друго исках да кажа ама изглежда беше твърде заобиколно :rolleyes:
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Ти, аз ще ва събера тримката дето ни се губихте цял ден :D
Зачудих се има ли вариант мъж да скалъпи видео тип презентация - ода за (примерно) слаботелесните и елегантни мъже, пълно с разни известни и случайни мъжье, заели прочувствено-еротични и разголени пози, с премрежени погледи, на фона на някоя бавна и мазна музика....

... И да не го помислят за гей? :)
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Зачудих се има ли вариант мъж да скалъпи видео тип презентация - ода за (примерно) слаботелесните и елегантни мъже, пълно с разни известни и случайни мъжье, заели прочувствено-еротични и разголени пози, с премрежени погледи, на фона на някоя бавна и мазна музика....

... И да не го помислят за гей? :)

Зависи колко точно е мазна музиката и колко са пластични движенията на субекта.

Ако ще снимаш нещо, ще ми е интересно да го видя.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Ти, аз ще ва събера тримката дето ни се губихте цял ден :D
Стига го куотвахте тва бре!
Тръпки ма побиват кат го чета..
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Да, щото и мен - не съм фен на тройките, пък и сериозно се опасявам Ноке да не попадне под мъжкото очарование на Амун и да остана пренебрегната :)
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Убаво спирам, щото си ма кефити :)
Стига го куотвахте тва бре!
Тръпки ма побиват кат го чета..
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Опитай пак...:) Нов шанс...

С наслада следя движението на темата - извиваща се като правене на секс с ползване на храна, когато човек е гладен и за двете. Нещо пак съм припаднал по старите ти разкази ;)
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

С наслада следя движението на темата - извиваща се като правене на секс с ползване на храна, когато човек е гладен и за двете. Нещо пак съм припаднал по старите ти разкази ;)

Разкази?!?... Силно преувеличено...
 

Горе