Това пък що за съвет е. :) Човекът иска да изкарва повече пари от сайта, не са спестви и да прави скъсаняшки изпълнения. Трябва му трафик, интерактивност (уникланост) и определено идея защо да съществува този сайт.
Всеки си решава. Скъсаняците Амазон, Гугъл, М$ - на кого си плащат за хостинг?
Аз като видя реклами се изприщвам, на такова да си разчиташ бизнеса е малко тъпо. Имам адблокер, и като ми се размрънка сайта от него директно хикса и повече не се връщам. Дори тия със задължителна регистрация ме дразнят.
Конкуренцията в нета стана прекалено голяма, лекомислено да диктуваш на клиентите си как да се държат, и същевременно да ги заливаш с рекламна помия.
Не всеки в Германия знае немски, туй е другото което забелязах, дето би ме изгонил от сайта.
 
Всеки си решава. Скъсаняците Амазон, Гугъл, М$ - на кого си плащат за хостинг?
Аз като видя реклами се изприщвам, на такова да си разчиташ бизнеса е малко тъпо. Имам адблокер, и като ми се размрънка сайта от него директно хикса и повече не се връщам. Дори тия със задължителна регистрация ме дразнят.
Конкуренцията в нета стана прекалено голяма, лекомислено да диктуваш на клиентите си как да се държат, и същевременно да ги заливаш с рекламна помия.
Не всеки в Германия знае немски, туй е другото което забелязах, дето би ме изгонил от сайта.
Човек, правиш много смешни сравнения. Как сравняваш Амазон с личен компютър.
Много ме кефите такива с адблокери, все едно да си сложиш надупчен кондом. ;)
 
Човек, правиш много смешни сравнения. Как сравняваш Амазон с личен компютър.
За мизерния му сайт стар компютър е повече от предостатъчен. Мога да се обзаложа, че плаща най-мизерните виртуалки, които предлагат изчислителна мощ на стар смартфон, нисък клас.
Много ме кефите такива с адблокери, все едно да си сложиш надупчен кондом. ;)
Да не бъркаш с антивирусна?
Адблокер е друго, спасява ме от отратителната досада да ми прекъсват клиповете в Тубата, да ми изскачат уникални лични предложения за спортни залагания, които и двете не понасям. Нито бирените запалянковци, нито хазарт.
Разбирам, че сте пишман интернет предприемачи, и се нервите само като чуете адблокер, щото ви спира евтиния кепепирец.
Виждал съм реклами дори по държавни сайтове, сектаджиите от Офроуд България дори имаха вътрешна програма за солидарност, нарочно влизат без адблокер и цъкаха по реклами. Тъй помагали на гуруто си с мод права, да му се подмажат, да ги похвали.
Има един грозник бат Пепи, потърсете челен опит, прави дюнери и палачинки на улицата. Той направи подобен сайт, плати на програмисти и пусна suredoer или нещо подобно, за услуги, ама проверени с рейтинг. Има кво да научите от него. Не да се тръшкате на клиентите, че не ви гледат гугълските реклами за онлайн залагания.
 
тези приходи на базата на трафика на сайта е напълно нормално - огледай се за директна реклама към някоя фирма
 

Горе