Защо не спите бе ??

От: Защо не спите бе ??

Розови не, ами огнено червени, щом и по ушите почнахме да ги гъделичкаме. Стана опасна работата... пък g0g0 още го няма никакъв с каките. Ще му се караме като дойде! :)
 
От: Защо не спите бе ??

Това не е истина...събота вечер пред компа и форума...дано не изглежда зле от страни. :)

Мнеммм весело си е. :) Пък и кво да правим чекаме си каките. :D
 
От: Защо не спите бе ??

Това не е истина...събота вечер пред компа и форума...дано не изглежда зле от страни. :)

А и братле до одеве бях на гости, като се прибирах минах покрай една дискотека като видях само малолетни престъпнички хич не ми се искаше да слезна да се забавлявам там. :D
 
От: Защо не спите бе ??

@Blinky нема да изпадаш в конформизми, вредно е за здравето. :)

uni-web Еми то хубаво, ама ако я караме така... докато дойдат каките, няма да ни е до ник'ви карти. :lol:
 
От: Защо не спите бе ??

uni-web Еми то хубаво, ама ако я караме така... докато дойдат каките, няма да ни е до ник'ви карти. :lol:

Еми да бях взел някоя друга с мен като минах покрай дискотеката, ама на 99% и пишеше прокурор на дупето. :D
 
От: Защо не спите бе ??

@Blinky нема да изпадаш в конформизми, вредно е за здравето. :)
Да, само това оставаше, нали? Да се депресирам....няма....все пак си имам и компания по това време на денонощието. На друго място вече да са ни се удебелили езиците. :p
 
От: Защо не спите бе ??

Еми да бях взел някоя друга с мен като минах покрай дискотеката, ама на 99% и пишеше прокурор на дупето. :D

Мен вече ме е страх да говоря с тях, че не се знае знае ли се... После как ще си взимам лапетата от детската градина. (като ги имам) :)

@Blinky тука винаги имаш компания, знаеш. Винаги има някой, дето кара нощна... а през деня хора да искаш. :)
 
От: Защо не спите бе ??

На друго място вече да са ни се удебелили езиците. :p

До каките на Гого :lol:

Ох тотално изпростях. Поне ще изчакаме заедно смяната на часа. :)
 
От: Защо не спите бе ??

Това не е истина...събота вечер пред компа и форума...дано не изглежда зле от страни. :)

Тъй се правят пари за Rolex :D
 
От: Защо не спите бе ??

:( Май май, никой каки не дава. :D

Няк'во зайче от фейса... "за тебе е"

/След малко го махам./

...
 
Последно редактирано:
От: Защо не спите бе ??

Абе то каки, и покер, че няма да има то ясно. Ама я кажете някое готино сериалче за гледане. :)
 
От: Защо не спите бе ??

Абе то каки, и покер, че няма да има то ясно. Ама я кажете някое готино сериалче за гледане. :)

Наскоро започнах да гледам Cult и Beauty and the Beast. Първият е доста интересен и няма аналог досега, а втория, въпреки тривиалното си име, е доста зарибяващ.
 
От: Защо не спите бе ??

Дай боже да е така....хахаха. :)

:) "Боже" се пише с главна буква другарю Стоянов
 
От: От: Защо не спите бе ??

Наскоро започнах да гледам Cult и Beauty and the Beast. Първият е доста интересен и няма аналог досега, а втория, въпреки тривиалното си име, е доста зарибяващ.

Хммм тази красавица и тоз звяр , са ми много познати ама не помня сериал или игрален гледах за тях наскоро. :)
 
От: Защо не спите бе ??

Абе хора.... преместването на стрелките май не ви влияе много добре. Аз тука ви показвам каки, вие си говорите за сериали, религия и граматика(макар, че дали е "боже", "Боже" или "оня" е въпрос на избор, поне за мен :))... отказвате ме, честно. Ще си чакам g0g0 да достави стоката! :twisted:
 

Горе