Защо не спите бе ??

От: Защо не спите бе ??

Защо не спя? Развалена ми е нервната система и 24ч. в главата ми се въртят бизнес идеи. :)
 
От: Защо не спите бе ??

Защо не спя? Развалена ми е нервната система и 24ч. в главата ми се въртят бизнес идеи. :)

Така е, приятел. Или си в схемите 24/7 или стоиш гладен. :)

А иначе, защо не спиш, защото трябва да се бачка... както вече казах по-рано. :shock:
 
От: Защо не спите бе ??

А иначе, защо не спиш, защото трябва да се бачка... както вече казах по-рано. :shock:
Определено е така. Обикновено съм до късно, заради задачи или съм се захласнал по нещо ново, което малко или много е свързано пак с бачкане. :) Няма оправия. Но когато ти доставя забавление, не се води кой знае колко за нещо много натоварващо, нали? :)
 
От: Защо не спите бе ??

Определено е така. Обикновено съм до късно, заради задачи или съм се захласнал по нещо ново, което малко или много е свързано пак с бачкане. :) Няма оправия. Но когато ти доставя забавление, не се води кой знае колко за нещо много натоварващо, нали? :)

Абсолютно. Ако е забавно и имаш добри мотиви(incentives) имаш много енергия. На мен чак не ми се спи... толкова ми се бачка. Досега не ми се е случвало. :)
 
От: Защо не спите бе ??

Реших да си допия след гостито така, че няяма да спя още та реших да видя какво правите посреднощите. :)
 
От: Защо не спите бе ??

Повечето май работим, а някои си допиват ;)
 
От: Защо не спите бе ??

Повечето май работим, а някои си допиват ;)

Е то това си е помежду другото, даже и писането в форума пак си е работа. ;) :D
 
От: Защо не спите бе ??

Хубаво ми напомнихте за YouTube и от там да си пусна няколко любими парчета.
Отчетох успешен край на работната нощ. Рано е, но все пак вече е неделя и не трябва да се престараваме.
 
От: Защо не спите бе ??

Мани работата, събрали сме се четирима за четворка белот. Кой носи пиенето? :)

Пиенето лесна работа, дайте неколко каки и да играем на покер със събличане :D
 
От: Защо не спите бе ??

g0g0 ги знае къде са каките, той прави маркетингови проучвания по въпроса вечер-две назад :mrgreen:

Значи каква е офертата... Ivo носи пиенето, g0g0 каките, напиваме ги и ги пръскаме на покер... и после каквото дойде. :twisted:
 
От: Защо не спите бе ??

g0g0 ги знае къде са каките, той прави маркетингови проучвания по въпроса вечер-две назад :mrgreen:

Значи каква е офертата... Ivo носи пиенето, g0g0 каките, напиваме ги и ги пръскаме на покер... и после каквото дойде. :twisted:

Едвам ма нави. :lol:
 
От: Защо не спите бе ??

Уфф и аз трудно се навивам ама айде от мен да мине тази вечер :rolleyes:
 
От: Защо не спите бе ??

Аз ще гъделичкам каките, да не им е скучно :D
 
От: Защо не спите бе ??

:) uni ай няма да те питам къде ще ги гъделичкаш... :-o

Е как къде, по ухото много ясно :lol:
 

Горе