Защо не трябва да се плаща предварително или как и аз гризнах дървото!

От: Защо не трябва да се плаща предварително или как и аз гризнах дървото!

Е, както някой каза - вживяваш се на форумния ренегат, но това е твое право, олигофрене. Аз с какви пари разполагам, кога и защо - някак не ми се връзва ти да знаеш. Да го духат такива като теб, който имат форума, за да развият личността си на олигофрен и отхвърлен от обществото.
 
От: Защо не трябва да се плаща предварително или как и аз гризнах дървото!

Ако имаше категории за всички статии, които сме се разбрали, щеше да има такива статии, но свършиха и имаше други
Ахахахахахахахахаха :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Re: От: Защо не трябва да се плаща предварително или как и аз гризнах дървото!

Не виждам никъде измама. Както обесних - категориите по които трябваше да пиша статиите свършиха и трябваше да пиша по мое виждане статии, което и направих. Ако имаше категории за всички статии, които сме се разбрали, щеше да има такива статии, но свършиха и имаше други, които смятам, че в крайна сметка се получиха добре. Това за Минко.

Защо ли ми се струва, че spy ще има по-друга версия за това какво си свършил. А той не ми прилича на човек, който ще седне ей така да те плюе, защото му е скучно. Не стига, че си се осрал, ами и наглееш тука.
 
От: Защо не трябва да се плаща предварително или как и аз гризнах дървото!

Васкоа, аз нямам против Минко да седне и да напише. Аз не се срамувам от това което съм писал и съответно пратил. Ако не е бил доволен, казва и пишем друго, но все си мисля, че крайния резултат е че в крайна сметка е приел статиите, което ме навежда на мисълта, че съм си свършил работата. Нито съм се осрал, нито наглея, свиквайте да се чува не само вашето мнение, когато обвинявате някой.
 
От: Защо не трябва да се плаща предварително или как и аз гризнах дървото!

И все пак благодаря на администраторите, че ми баннаха акаунта. Още преди време исках да ми се изтрие, заради олигофрени като харкон. ПРеди да дойде той и още няколко личица, всичко беше що годе добре, освен, че беше залят целият форум със спам. Дойде нашият така обичан приятел и започна да наддига глава, но напразно.
Последен коментар: Мисля, че съм изряден към всички с които съм работил и Минко, дори и Боби(мр.флауър, но това което сам си прави човек, друг не може да му го направи) и т.н. Поздрави за хубавия форум, не веднъж съм казвал мнението си за него и то все хубаво. На харкон нищо няма да му пожелавам, той достатъчно простотия си има, олигофрена.
 
От: Re: От: Защо не трябва да се плаща предварително или как и аз гризнах дървото!

Защо ли ми се струва, че spy ще има по-друга версия за това какво си свършил. А той не ми прилича на човек, който ще седне ей така да те плюе, защото му е скучно. Не стига, че си се осрал, ами и наглееш тука.

Да, не съм доволен от свършената работа. Но не съм повдигал и въпроса за качеството и количеството, защото колкото и да преработеше статиите се съмнявам, че щяха да ми харесат. Реших да пиша всичко в графа "несполучлив експеримент" и го помолих да ми върне камерата.

Свикнал съм когато правя бизнес нещата да стават. Да стават навреме!

Направих си труда да извадя от мейлите колко пъти Цеци е казал, че ще изпрати тази прословута вече камера обратно:

14 април: " [FONT=&quot]Тези дни ще гледам да намеря път до някой от офисите на Еконт[/FONT]"

19 април: " [FONT=&quot]Камерата съм я дал на мой близък, да я пусне, тъй като има близък офис до къщата си. Предполагам, че утре би трябвало да я пусне[/FONT]"

23 април: " [FONT=&quot]Аз си мислех, че вече е при теб камерата, защото човека на който я дадох не ми се е обаждал[/FONT] ..... [FONT=&quot]имаш думата ми, че утре ще бъде пуснато на сто процента.[/FONT]"

27 април: " [FONT=&quot]Имах затруднение днес при пускането. Утре първата ми работа ще е това[/FONT]"

29 април (днес): " [FONT=&quot]...пратих ти камерата, без книжката, тъй като не можах да я намеря. Кутия, кабел и самата камера. [/FONT]"

Кажете, че не съм търпелив, а !?!

Ще ви ъпдейтна ако камерата вземе, че дойде...
 
От: Защо не трябва да се плаща предварително или как и аз гризнах дървото!

Принципно не мислех да пиша в тази тема, но човек, който три пъти използва думата обЯснявам, като я пише обЕснявам/обЕснение, рискува сам да се обЕси :)
Придвид извадката и казаното до момента от spy, както и начина по който, човека така сладко одумван във форума, реши да се защитава, а именно да се нахвърли към човек който е изказал негативно мнение за него, съм по-скоро склонен да се причисля към хората, които не вярват на нито една от думите в обЕснението.
 
От: Защо не трябва да се плаща предварително или как и аз гризнах дървото!

Принципно не мислех да пиша в тази тема, но човек, който три пъти използва думата обЯснявам, като я пише обЕснявам/обЕснение, рискува сам да се обЕси :)
Придвид извадката и казаното до момента от spy, както и начина по който, човека така сладко одумван във форума, реши да се защитава, а именно да се нахвърли към човек който е изказал негативно мнение за него, съм по-скоро склонен да се причисля към хората, които не вярват на нито една от думите в обЕснението.

Е много се извинявам за офтопика, ама може ли така запалено да критикуваш правописа на някой и още следващата дума да ти е "прИдвид" ??? :)
 
От: Защо не трябва да се плаща предварително или как и аз гризнах дървото!

Всеки гризва дръвцето рано или късно. Това е част от трупането на житейския опит. Парен каша духа, дето има една приказка.
 
От: Защо не трябва да се плаща предварително или как и аз гризнах дървото!

Всеки гризва дръвцето рано или късно. Това е част от трупането на житейския опит. Парен каша духа, дето има една приказка.

Има и друг лаф, ако не излъжеш, тебе ще те излъжат :)
 
От: Защо не трябва да се плаща предварително или как и аз гризнах дървото!

Има и друг лаф, ако не излъжеш, тебе ще те излъжат :)

Не беше ли - ако не вкараш, на тебе ще ти вкарат :D ( за футбол си говорим, перверзницииии)
 
От: Защо не трябва да се плаща предварително или как и аз гризнах дървото!

Да ама ако излъжеш (или вкараш на) някого, вероятността да те излъжат или да ти вкарат внезапно се увеличава :(
И то неколкократно :( :( :(

Секи сам си избира дали изобще да почва да я играй тъз игра....
 
От: Защо не трябва да се плаща предварително или как и аз гризнах дървото!

Да noke правилно забеляза .. лафа е от филм за един измамник ..
 
cecipenev - как варят далаверите с фейсбук бота, блек хат-а, секси дупета, армията от блогове, модната агенция.... so on...... просто ми е интересно докъде си стигнал :)
 
От: Защо не трябва да се плаща предварително или как и аз гризнах дървото!

ич дане ти пука на мен па снощи през ноща ми праснали единия магазин...

деба копелтиките гадни ме буди сота посреднощ дева...

нямам търпение за момента когато ще стана евнух отшелник !
:) :) :) и да не се занимавам с хора...
 
От: Защо не трябва да се плаща предварително или как и аз гризнах дървото!

При вас не знам как е, ама при нас (Плевен) види ли се табелка СОТ се бяга надалече. Честно, всичките са глигани, няма под 120 кила при тях. И то да кажеш, че дебел, ми то - говедо. Като го комбинираш и с пищов, мани, мани.
 
От: Защо не трябва да се плаща предварително или как и аз гризнах дървото!

При вас не знам как е, ама при нас (Плевен) види ли се табелка СОТ се бяга надалече. Честно, всичките са глигани, няма под 120 кила при тях. И то да кажеш, че дебел, ми то - говедо. Като го комбинираш и с пищов, мани, мани.

абе те келеши праснали на бегом за секунди вратата - то дограма и грабнали каквото намерили в касата / чекмеджето/ и заминали докато дойде сота те са на 3 преки :)
тука един разбива под нас един склад 2 часа с една кирка дева идиота с лепенка сотна вратата... сляп ли беше наркомана гаден незнам ама лопа един час и накрая таман да отвори и да се накефи и се задейства сота... то и да беше отворил ... ко ши земи от склад за боя и латекс :)
 
От: Защо не трябва да се плаща предварително или как и аз гризнах дървото!

... сляп ли беше наркомана гаден незнам ама лопа един час и накрая таман да отвори и да се накефи и се задейства сота... то и да беше отворил ... ко ши земи от склад за боя и латекс :)

Е как какво ще вземе, бе? Ще се надиша яко, там ацетон колкото искаш ...хахаха
 
От: Защо не трябва да се плаща предварително или как и аз гризнах дървото!

Камерата пристигна!
 
Не може да бъде, чист късмет май :)
 

Горе