Защо не трябва да се плаща предварително или как и аз гризнах дървото!

От: Защо не трябва да се плаща предварително или как и аз гризнах дървото!

Публичността понякога действа.
 
От: От: Защо не трябва да се плаща предварително или как и аз гризнах дървото!

Съмнявам се да е за публичност. Българинът има навик често да плюе просто защото и другите го правят. Колко реално ощетени плюеха в темата??? Харконе, може и да ме кефиш с бруталните си изказвания (когато са на място), но мисля, че тук се поуля.
Аз като четох обвиненията и оправданията долавям просто недоуговорена част от сделката (единия иска 50 статии, като трябва да даде различни категории за статиите, но дава само 20, срещу което получава още 20 вероятно по-дълги статии без нови категории), която в последствие е съсипала самата сделка. И аз съм попадал в такова положение. В такива моменти страните по сделката просто трябва да се разберат за някакво справедливо приключване на сделката, така че и двете страни да са доволни. В случая, май, точно така се получи и не виждам защо се лее толкова флейм по темата.
 
От: От: От: Защо не трябва да се плаща предварително или как и аз гризнах дървото!

Съмнявам се да е за публичност. Българинът има навик често да плюе просто защото и другите го правят. Колко реално ощетени плюеха в темата??? Харконе, може и да ме кефиш с бруталните си изказвания (когато са на място), но мисля, че тук се поуля.
Идеята тук беше да се покажат всички мръсни ризи на измамника, а не само конкретната.
 
От: От: От: Защо не трябва да се плаща предварително или как и аз гризнах дървото!

Съмнявам се да е за публичност. Българинът има навик често да плюе просто защото и другите го правят. Колко реално ощетени плюеха в темата??? Харконе, може и да ме кефиш с бруталните си изказвания (когато са на място), но мисля, че тук се поуля.
Аз като четох обвиненията и оправданията долавям просто недоуговорена част от сделката (единия иска 50 статии, като трябва да даде различни категории за статиите, но дава само 20, срещу което получава още 20 вероятно по-дълги статии без нови категории), която в последствие е съсипала самата сделка. И аз съм попадал в такова положение. В такива моменти страните по сделката просто трябва да се разберат за някакво справедливо приключване на сделката, така че и двете страни да са доволни. В случая, май, точно така се получи и не виждам защо се лее толкова флейм по темата.

Unwise, спестил съм доста от подробностите. Споделям желанието ти да защитиш някой срещу когото всички са скочили, но не си на правилната страна. Направи сделка с ЦП и после дай боже - похвали го. Аз споделям само моя опит.

Драмата не е моята стихия и съм тук заради хората, с които правя бизнес. Никога не влизам в пререкания безпричинно, но и не позволявам да се ебават с мен.

За мен темата е приключена!
 
От: Защо не трябва да се плаща предварително или как и аз гризнах дървото!

В знак на задоволство :)
спай бигету е напускал кодове с отстъпка от 5% :)

аз отивам на искър... да видя фърчилото и каяка ко праят
 

Горе