Защо повече няма да отида на протест

От: Защо повече няма да отида на протест

Айде, появиха се новия "десен" блок. Начело с нашата колежка Жюстин Томс. Тая един конкурс не може да направи кат' хората, държавата ще оправя :shock:

16556_10151726647633988_1691845546_n.jpg

Ей я организаторката, чака някой лев да земе
Сичките организатори са таквиз жюстинковци и жюстинки, няма нито един истински българин
Не говоря за тез дет повличат крак със стадото и като кажат кажат 'кой не скача е червен' и тъй скачат, че си удрят гъзо в тавано
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151726647633988&set=a.433828563987.219882.636708987&type=1&theater
 
От: От: Защо повече няма да отида на протест

Източен всъщност има... Онея китайци със завода за коли в Ловеч.
Това вероятно е изцяло заслуга на Гриша Ганчев. Сигурно капиталът е китайски, но всичко става по инициатива на българина.
 
От: От: Защо повече няма да отида на протест

Това вероятно е изцяло заслуга на Гриша Ганчев. Сигурно капиталът е китайски, но всичко става по инициатива на българина.


Абсолютно е така, но все пак са китайски пари налети в българската икономика. Според мен това е пример за добра китайска инвестиция в България. Също се сещам как българската държава "помага" на подобни инициативни хора, които водят истински инвеститори в България. Докато се договаряха с китайците ЦЦ впрегна цялото МВР да изкарат Ганчев престъпник... и като не можаха стъкмиха фалшиви обвинения към сина му и приближените му хора. Там за контрабандата на захар... Как се развиха нещата не съм се интересувал, предполагам като всичките им подобни схеми за сплашване на бизнесмени дето не се отчитат на ГРОБ.
 
От: Защо повече няма да отида на протест

http://bnr.bg/sites/radiobulgaria/Economy/Business/Pages/IKT_iznos_290413v2.aspx

Още една индустрия доминирана от чуждестранни фирми и работеща главно за износ.

Само дето тези не строя нищо на голо поле, а предпочитат да наемат офиси. Но има от тях и такива дето си строят сами офиси на голо поле.
 
От: Защо повече няма да отида на протест

Не са 4% от БВП, а от общия износ. Май не четеш линковете, които пускаш. 4% от и без това минималния ни износ. Не знам какво е съотношението между внос и износ, но вероятно внасяме поне 10 пъти повече, отколкото изнасяме, а това за една бедна страна е убийствено. Това са индустрии с козметично значение. На едното място работят 800, на друго 600... общо 9000 души. Не е кой знае какво, да не кажа, че нищо не е.
 
От: Защо повече няма да отида на протест

Да, моя грешка 4% от износа, а не от БВП.

http://www.focus-news.net/?id=n1814637

През периода януари - юни 2013 г. от България са изнесени стоки общо на стойност 20.8 млрд. лв. и спрямо съответния период на предходната година износът се увеличава със 7.8%.

През периода януари - юни 2013 г. в страната са внесени стоки общо на стойност 24.4 млрд. лв. (по цени CIF), или с 1.0% по-малко спрямо същия период на предходната година.


Кажи ми една индустрия където работят повече хора и индустрията е за износ и прави над 4% от общия износ?
 
От: Защо повече няма да отида на протест

Не съм специалист, че да ти кажа. Предполагам че земеделието има много износ. Знам че имаме сериозни нашенски производители на соларни системи за топла вода. Все още имаме доста заводи за разни машинни части, които работят само за износ.
 
От: Защо повече няма да отида на протест

Когато залагаш на всички, няма начин да не спечелиш ;)

Между другото реаниматорския блок дали ще възкреси синия Франкенщайн?
 
От: Защо повече няма да отида на протест

Днес минах през народното събрание и какво да видя - като битак е. Супер, центъра на София в момента ни е някаква циркаджийска история. Не че в парламента не е, но поне не го гледаш. :) Ако ще правят мини катуни, няма да е зле да се замислят за пред съдебната палата, където реално е проблема. :)
 
От: Защо повече няма да отида на протест

Красивият център на столицата вече никога няма да е същия след посещението на хората от фотосите http://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=1559367&t=1559367&phorum_uriauth ФАКТ!

Апропо това са и тези, които избраха правителството, а да ли ще идете на простест или нЕма да идете хич не ми пука!
 
Re: От: Защо повече няма да отида на протест

Красивият център на столицата вече никога няма да е същия след посещението на хората от фотосите http://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=1559367&t=1559367&phorum_uriauth ФАКТ!

Апропо това са и тези, които избраха правителството, а да ли ще идете на протест или нЕма да идете хич не ми пука!
Да, за това говорим. :)

Еми тези ги избраха, защото онези другите, по-скоро голям част от тях, ги домързя да отидат до урните. Онези, които гласувахме - това е. От 5ма мои приятели 3ма ходеха да си подадат гласа. Сами сметнете за какво иде реч.
 
От: Защо повече няма да отида на протест

Красивият център на столицата вече никога няма да е същия след посещението на хората от фотосите http://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=1559367&t=1559367&phorum_uriauth ФАКТ!

Апропо това са и тези, които избраха правителството, а да ли ще идете на простест или нЕма да идете хич не ми пука!
Апропо, "алтернативата" наречена реаниматорски блок също ги използва, помним това: "Тъмносините" избиратели на СДС и ДСБ. Или как една работа става циганска


За съжаление, това е бъдещето на тая територия, ако хората не се осъзнаят. Политиците просто се ориентират по-бързо в обстановката.
 
От: Защо повече няма да отида на протест

Политиците просто се ориентират по-бързо в обстановката.

Супер. Вместо с правилни действия, ораторство, чар ако щеш, политиците се надпреварват кой да купи повече мангали.

Бе аз си ги мразя по принцип, ама май е време някой да ги нареди до стената.
 
От: Защо повече няма да отида на протест

1175625_285764634895285_1192314878_n.jpg
 
От: Защо повече няма да отида на протест

Само Бай Мангал и ходещите некролози ли подкрепят това правителство или има още заблудени, че не ми стана ясно?
 
От: Защо повече няма да отида на протест

Апропо, "алтернативата" наречена реаниматорски блок също ги използва, помним това: "Тъмносините" избиратели на СДС и ДСБ. Или как една работа става циганска


За съжаление, това е бъдещето на тая територия, ако хората не се осъзнаят. Политиците просто се ориентират по-бързо в обстановката.

Бате нали се сещаш тая статия колко силно манипулирана е и на какви източници се позовава. Само като виждам цитат "Запознати твърдят, че една от централните фигурни на демократичния съюз в морската столица Валентин Станев, заедно с брат си Янко Станев, който пък е областният лидер на ДПС в града, са организирали групи роми, които да гласуват за кандидатурата на Светослав Малинов (ДСБ)."

Запознати твърдяли и кои са тия запознати е така искам публично да ги видя тия запознати и да направят това твърдение ... Да не говорим, че тая снимка също много ме съмнява да е оригинал имайки предвид омазаните надписи на фланелките ... Некадърен фотошоп и комунистически брътвежи.
 
От: Защо повече няма да отида на протест

Само ми е интересно тези протести за какво са?:mrgreen:
За смяна на политическата система ли?
Не ми се вярва, да са за това, а по-скоро за връщане на някои чужди интереси в дневния ред на българската политика
Не проявам никакви пристрастия в момента, но това че има стремеж към връщане на боковизма ми се струва глупаво
 
От: Защо повече няма да отида на протест

Журналистка пита контрапротестиращ:

- Ти ли го писа този плакат?

- Аз, ма како …

- И какво пише на него?

- Не знам, не мога да чета.
 

Горе