Защо повече няма да отида на протест

От: Защо повече няма да отида на протест

Журналистка пита контрапротестиращ:

- Ти ли го писа този плакат?

- Аз, ма како …

- И какво пише на него?

- Не знам, не мога да чета.

Мда, ма същи я виц мой да се използва и за протестиращите
Или си мислиш, че те всичките са интилигенти...
 
От: Защо повече няма да отида на протест

Мда, ма същи я виц мой да се използва и за протестиращите
Или си мислиш, че те всичките са интилигенти...

Няма нужда да се опитваш да оправдаваш контрапротестиращите на всички е ясно, че са тумба цигани, пенсионери и мишо шамара. Като стана дума за цигани ти не беше ли от атака?
 
Re: От: Защо повече няма да отида на протест

Няма нужда да се опитваш да оправдаваш контрапротестиращите на всички е ясно, че са тумба цигани, пенсионери и мишо шамара. Като стана дума за цигани ти не беше ли от атака?
То той не ги оправдава, просто казва, че вица може да се отнесе и към протестиращите, не само за контрапротестиращите. :)

Върви майка с дете, което крещи "Червени боклуци". Ако това е по-симпатично, не знам. :)
 
От: Защо повече няма да отида на протест

Абсолютно съм съгласен, че върви за всички протести, само че в отзвука на последните събития от миналата седмица вица си е лайт мотива на контрата, то дори е дарк мотива :D
 
От: Защо повече няма да отида на протест

Ама то си е така:
Болен казва: "Ще мразим циганите" и те ги мразят.
Болен казва: "Ще мразим турците и ще беснеем пред джамията" и те скачат.

А сега:
Болен подкрепя дпс-то - те си траят: "Важното е Боко да го няма"
Половината областни управители и заместник министри се казват Хасан - те си траят: "Важното е Боко да го няма"
Правителството което Болен подкрепя си плаща на мангалистан да протестира - - те си траят: "Важното е Боко да го няма"
Болен плаща по 40 кинта на разни мочачоси от фитнесите - "Нема лошо, тия са охранители"
Станишев плаща на цигани и ги кара до София - траят си.

Вече 2 месеца най малко 1000-2000 (а в началото и по 1015к) души протестират - "А, тия са платени всички -у-у-у".

Значи Болен и Станишев когато плащат може а?

И това били хора с принципи.
 
От: Защо повече няма да отида на протест

Бате нали се сещаш тая статия колко силно манипулирана е и на какви източници се позовава. Само като виждам цитат "Запознати твърдят, че една от централните фигурни на демократичния съюз в морската столица Валентин Станев, заедно с брат си Янко Станев, който пък е областният лидер на ДПС в града, са организирали групи роми, които да гласуват за кандидатурата на Светослав Малинов (ДСБ)."

Запознати твърдяли и кои са тия запознати е така искам публично да ги видя тия запознати и да направят това твърдение ... Да не говорим, че тая снимка също много ме съмнява да е оригинал имайки предвид омазаните надписи на фланелките ... Некадърен фотошоп и комунистически брътвежи.
Ето ти от страницата на вожда, сега сигурно ще ми кажеш, че съм комунист и съм си играл да преправям с фотошопа:

1fuhK.png


ПИТАМ, ТИЯ ЛИ ЩЕ НИ СПАСЯВАТ СЕГА?!
 
От: Защо повече няма да отида на протест

Че комунист си естествено:) Който каже нещо срещу Костов или Борисов автоматично се превръща в комунист и туркофил, това нали го знаеш.

Ако това правителство падне идват или тия или ония. И в двата случая са неолиберасти. А във втория случай освен либерасти, получаваме и бонус неосманисти:)


Ето ти от страницата на вожда, сега сигурно ще ми кажеш, че съм комунист и съм си играл да преправям с фотошопа:

1fuhK.png


ПИТАМ, ТИЯ ЛИ ЩЕ НИ СПАСЯВАТ СЕГА?!
 
От: Защо повече няма да отида на протест

Ами те и лесните (между леви и десни) са такива.

Кой прие позорната декларация за т.нар. възродителен процес? - бай мангау
Има ли терористи в реформаторския блок - има, Касим Взел-Дал
Зелените са хомосексуалисти барабар с лидеро Радан Кънев.
Кунева е червена кукувица.
НДСВ ни лук яли, ни лук мирисали.
БЗНС - тия пък кои бяха, то има ли земеделци въобще?

1150867_286432134828535_966602745_n.jpg

Какво повече да говорим? Хвания единия, удари другия.
 
От: Защо повече няма да отида на протест

Хахаха кво ме атакувате бе, носете си червените вратовръзки и това е не ме интересува! Щом не искате Радан Кънев имате вариант Лютви Местан и Мая Манлова ако ви харесват бъдете живи и здрави!

btw чак сте си играли някакви колажи да правите на човек, който никога до сега не е бил във властта ... Браво НАПРЕД ДРУГАРИ! :)
 
От: Защо повече няма да отида на протест

Не знам пускано ли е това тука

1146665_10151784000728288_774048776_n.jpg
 
От: От: Защо повече няма да отида на протест

Хахаха кво ме атакувате бе, носете си червените вратовръзки и това е не ме интересува! Щом не искате Радан Кънев имате вариант Лютви Местан и Мая Манлова ако ви харесват бъдете живи и здрави!

btw чак сте си играли някакви колажи да правите на човек, който никога до сега не е бил във властта ... Браво НАПРЕД ДРУГАРИ! :)
Ти си тъмносин болшевик. Като не искаме тия, не значи че сме за другите, това не могат да схванат разни типове като тебе. Държиш се точно като ощипан син комсомолец. И това ти го пиша, щото имате наглостта да използвате национализма - ми кво като на контрапротеста са били мангали бе, вие кво против мангалите имате?

Ето какво:

[video=youtube;ulMiD8GxvOE]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ulMiD8GxvOE[/video]
 
От: Защо повече няма да отида на протест

1176134_495120477242841_693735868_n.jpg
 
От: Защо повече няма да отида на протест

Напротив, всички рожби на системата са един дол дренки. Не може да искаш нещо, което е изначало сбъркано, да даде нормални плодове.
 
Re: От: Защо повече няма да отида на протест

Напротив, всички рожби на системата са един дол дренки. Не може да искаш нещо, което е изначало сбъркано, да даде нормални плодове.
Демек, системата не е ОК? Аз много пъти съм твърдял, че протестите трябва да са пред съдебната палата, а не пред парламента. И какво ще смъкнат тези, ще дойдат другите крадльовци и така ще си се връткат. Хвани вкарай ги в панделата и да видим кой ще отиде пак във властта да граби. :) Ама добри присъди да им дават, да играе и доживотния. ;)
 
От: Re: От: Защо повече няма да отида на протест

Демек, системата не е ОК? Аз много пъти съм твърдял, че протестите трябва да са пред съдебната палата, а не пред парламента. И какво ще смъкнат тези, ще дойдат другите крадльовци и така ще си се връткат. Хвани вкарай ги в панделата и да видим кой ще отиде пак във властта да граби. :) Ама добри присъди да им дават, да играе и доживотния. ;)

Нали и аз колко пъти съм казвал за съда, ама малко увират. Иначе, тя системата е направена така, промени ще настанат като се промени самата система ....
 
От: Защо повече няма да отида на протест

Абе как ще се промени самата система, смех. Кое ще я промени, кой ще накара някой да я промени. Това е все едно да имаш рак на мозъка и да се опитваш да му баеш. Операция трябва, хирургическа намеса със скалпел и упойка.
 
От: Защо повече няма да отида на протест

Точна формулировка може и да няма, но рано или късно се случват нещата. От 5 вековен рак се променихме, като назрее момент и от този рак ще се избавим. Проблема е, че като народ много търпим.

По-горе и ти сам писа "всички рожби на системата са един дол дренки. Не може да искаш нещо, което е изначало сбъркано, да даде нормални плодове. ", какво предлагаш тогава внос от вън ли или още 1 поколение да дойде и от там се почне?
 
От: Защо повече няма да отида на протест

Тоя Костов ви побърква вас защо ли ... Иначе аз съм толкова болшевик, колкото Волен Сидеров е националист ...

Redrum бате аз не защитавам никакви партийни интереси, дори не съм член на ДСБ, защото гледам, че на там биеш. Това обаче не ми пречи да вярвам в синята кауза и да помня къде бях преди 16 години и какво направих сещаш ли се ... Друга информация няма да давам.

И да ти кажа за разлика от много други п.... аз не съм си сменил възгледите от тогава само, защото се появиха някакви измислени лидери, мутри и прочие образи. И какво ако ти кажа, че харесвам Иван Костов, ще ти падна в очите ли ... Не ми пука не съм само аз, а и да съм няма да се съобразявам, с който и да е. Ще дойде ден дето ще го търсиш ама няма да го има.

Само комунягите виждат в ДСБ някакви сиви кардинали, командири, тъмно сини болшевки и т.н. В подкрепа на думите са ми огромния медиен ресурс, който бе съсредоточен в това да оплюе името на Костов и да насади на хората, че едва ли не той е виновен за нещастието на България през прехода, за който пък въобще не ми се говори, тъй като знаеш кой стои зад него.

Но питам аз защо трябва да ти ги обяснявам тези неща при положение, че ти си предубеден. Можем да поговорим и за политика ако искаш, но съм сигурен, че ти ще ми говориш за приватизации и Балкан без да признаеш нито един успех на СДС в тогавашния му вид. Сега си преписвате някакви неща, които ги направихме ние с риск за живота си пред парламента. Не съм партиец и никога няма да бъда бате, далече съм от тия работи ама това с болшевика уби рибата. Имам 10000000 причини да мразя комунисти от дъното на душата си, обаче са прекалено интимни за да ги споделям в интернет форум пък било то и Предприемач.

P.S.

Въпросът какво против мангалите имамЕ е подвеждащ и ти много добре знаеш защо! Може би нещата ще си дойдат на място ако се въведе образователен ценз за гласуване ама тогава вашият електорат ще гракне, че сме диктатори, както и го прави редовно де.

Навремето дъртите у нас ме съветваха внимавай като говориш с комунисти, защото не се знае какво може да ти сторят ... Дълго време съм разсъждавал откъде идва тая параноя, но само преди 7 години разбрах. Сега вече нема да си мълчим, пред който и да е, а балъците нека вярват на митове и легенди за лошите сини терористи вие сте майстори на това да изкривявате историята и вече години наред го правите безкомпромисно.

Болшевик съм бил пффффффффффф моят химн е Шуми Марица брато, дядо ми беше фашист, а аз най-малко имам нещо общо с болшевки, комсомолци и прочие отвратителни елементи!

Лудата България произведе ново чудо леви предприемачи и бизнесмени, наистина нямам думи какво се случва!
 
Последно редактирано:
От: Защо повече няма да отида на протест

Bgtifo, Не се пали редрума е националистче(сигурен съм, че е добро момчето) и като такъв, не признава нищо и скача върху всичко що не е близко до националната идея - ама и тя една идея те хване страх - национализации, контрол, регулации и по час на лъжичката от държавата :D

А Костов е вечният виновник, те БКП-то колко хвърлиха да очернят и да го изкарат по черен от събитията преди стане премиер - днес с един колега от инвестора дето се мисли за голяма работа, още мислих Костов национализра БТК-то :D Кво да говорим за масата, с много мои познати и по малки от мен като стане дума Костов той дявола съсипъл БГ това че комунитата 96 ни докараха до хиперинфлация и нулиране на икономиката не се брой :D
 
Последно редактирано:

Горе