Защо сме малко след Конго по свобода на словото?

За да бъдем напълно коректни, днес гледах малко от сутрешния блок на бТВ и имаше дискусия изцяло върху речта на Радев, с пускане на сегменти от нея и т.н.
Недей така, гербер!!!
 
Това е забавно, защото вероятно много хора си мислят, че наистина поддържам ГЕРБ, само защото мразя шибаните БСП. Явно за човек има само две опции и трябва да е задължително едно от двете :D
 
Какво слово какви 5леа? От 4 месеца основния ми фейсбук профил е активен само един месец.През останалите 3 е бил блокиран поради изказване на мнение, a kак са ги навъртяли нещата - не знам.Не можеш и да оспориш репорта, дава грешка. Демокрацията на Зукърбърг, мерси. И офис щяли да ми отварят в София...

Слово има, свобода НЯМА! От там и еманципацията, че няма слово...
 
Последно редактирано:
Какво слово какви 5леа? От 4 месеца основния ми фейсбук профил е активен само един месец.През останалите 3 е бил блокиран поради изказване на мнение, a kак са ги навъртяли нещата - не знам.Не можеш и да оспориш репорта, дава грешка. Демокрацията на Зукърбърг, мерси. И офис щяли да ми отварят в София...

Слово има, свобода НЯМА! От там и еманципацията, че няма слово...
Кой знае какви глупости пишеш?
 
Румбата да целува краката на Цецка, че който и друг да бяха извадили срещу него щеше да го бие като циганин куче!
 
Хич не сме зле... :D

paKOmbP.jpg
 
Румбата да целува краката на Цецка, че който и друг да бяха извадили срещу него щеше да го бие като циганин куче!
Всеки, който биха извадили срещу другарката (стругарката) Цецка щеше да спечели.
 
Всеки, който биха извадили срещу другарката (стругарката) Цецка щеше да спечели.
Не ми обръщай думите да се правиш на интересен комуняго. Разбра прекрасно какво имам предвид.
 
Както казахме вече, свободата я има, словото го няма. 50% от тук имат сайтове, всеки може да си пише каквото иска, никой няма да го съди. Друг е въпроса, че така наречените "големи" и "независими" медии са всъщност адски зависими и правят всичко по поръчка...
 

Горе