Защо толкова нагло бе адаш?

Статус
Not open for further replies.
От: Защо толкова нагло бе адаш?

Момченца, за кви кражби си говорите бе? и айде мене не ме меши,че съм взел някое кирливо заглавие или описание и да ви светна изобщо не съм ви посещавал умрелите сайтчета,а когато знам от кого е източника го пиша/ Източник:сайта!
Ако ще си говорим за кражби аз когато пусках вирал-и вие още ходехте по форума и обирахте трохите на хората аз съм нов във форума,като съм правил тия сайтчета сте били в детската градинка ;)
Другото което ДА нито снимките,нито видеата нито дедовия са ваши,че да кажеш че някой те крадял ;) 1 лев дал ли си за писана статия? А ДАНО АМА НАДАЛИ ;) Аз поне съм давал хиляди левове да ми пишат статии ;) Благодарение на няколко педерастчета положението е такова и никой няма да има трафик и ще си бъркате не в джоба а в задниците щото сте смешно бонаци цялата ни държава е такава мишкарска ;)
Славчев знае много добре за кво иде реч от към трафици и чудесии относно "кражбите" аз взимам от него той взима от мен и така се върти цялата ви "медийна индустрия" хахаха

Като почнеш да пишеш авторска статия не 2 реда текст "вижте,как Пешко бърка в дупето на Гошко" тогава ела кажи айде и тоя ми открадна статията айде и тоя ;) ИГРАЧОСИ!
 
От: Защо толкова нагло бе адаш?

1 статия за да бъде авторска и за да можете да държите сметка на някой трябва да направите следното:
1. Информацията: Заглавие,описание,тагове и прочие да са от до дословно измислени и написани от вас! НЕ Пренаписвани от чужди сайтове или редактирани от тукашни,или някой бил умен и променил 2 думи от заглваието или текста това не е авторско!
2. Снимки в статията - вадиш апаратчето снимаш!
3. Видео в статията - вадиш апаратчето снимаш!
Така тук вече имаме авторска статия,която при изземане се нарича кражба или по точно казано coppy/paste

По вашата логика 100% от медийното пространство всички са крадци ;) Снимки ,видеа и какво ли не ! Що ли ? щото от къде ги взимате от гугъл? СУПЕР и аз от там "Крада" статиите си дори не посещавам вмирисаните ви сайтове :)

Аз взимам да няма да го отрека,но единствената причина е,че преди години когато си мислех от до всичко сам и правех по 500к трафик на ден тогава всички бяха много умни дето изкрадоха сайтовете ами стоят и дебнат и социалните мрежи прочие някой да качи нещо ново и след 2 минути бам в на всичките сайтовете а аз даже още не съм споделил и кво ? вирала ми прави 50к споделяния и в още 10 сайта по 5 000 примерно това на мене къде ми е бъркало?
ИЗКАРАЙТЕ СИ ФИРМИТЕ , ЛИЦЕНЗИРАЙТЕ СИ САЙТОВЕТЕ , ПРАВЕТЕ ВСИЧКО АВТОРСКО И ЕЛАТЕ ДА РЕВЕТЕ ;) айде със здраве !
И между другото аз съм ИЗЦЯЛО ЗА да се ограничи кражбата ,ако раздвижим малко гънки за същото време в което обикаляте да крадете ще измислите 2-3 уникални заглавия,които ще ви донесат трафик и ,ако има споразумение да не бъде копирана статията в още 50 сайта то тя няма да заебе 1 час след споделянето й ;)

Ако някой тук е сподобен да събере всички мухали аз някои ги знам,кои са нека се разберем,като мъже и да се спре това изкопирване щото аз се нервих преди година 2 за това вече ми е през кура кой от къде взима!
ЛАФА В БГ Е: не е важното аз да съм добре важното е на другия да му е зле ;) Докато се примиряваме това ще е !
:)
 
От: Защо толкова нагло бе адаш?

Кво си пуснал бе пиклеш. Аре не ми се прави на 5-за6. Пуснал бил вирал. Аре у лево, чи ша мя ядосаш и ще видиш вирал сериозен.
Баси балъка, едно кирливо заглавие. Що си го не написа сам като е кирливо бе тъпак смотан. Ако ми беше пред очите такъв щях да ти лепна , че нямаше да можеш да се спреш да падаш.
Бунащината тук трябва да се изчисти!!!
Момченца, за кви кражби си говорите бе? и айде мене не ме меши,че съм взел някое кирливо заглавие или описание и да ви светна изобщо не съм ви посещавал умрелите сайтчета,а когато знам от кого е източника го пиша/ Източник:сайта!
Ако ще си говорим за кражби аз когато пусках вирал-и вие още ходехте по форума и обирахте трохите на хората аз съм нов във форума,като съм правил тия сайтчета сте били в детската градинка ;)
Другото което ДА нито снимките,нито видеата нито дедовия са ваши,че да кажеш че някой те крадял ;) 1 лев дал ли си за писана статия? А ДАНО АМА НАДАЛИ ;) Аз поне съм давал хиляди левове да ми пишат статии ;) Благодарение на няколко педерастчета положението е такова и никой няма да има трафик и ще си бъркате не в джоба а в задниците щото сте смешно бонаци цялата ни държава е такава мишкарска ;)
Славчев знае много добре за кво иде реч от към трафици и чудесии относно "кражбите" аз взимам от него той взима от мен и така се върти цялата ви "медийна индустрия" хахаха

Като почнеш да пишеш авторска статия не 2 реда текст "вижте,как Пешко бърка в дупето на Гошко" тогава ела кажи айде и тоя ми открадна статията айде и тоя ;) ИГРАЧОСИ!
 
От: Защо толкова нагло бе адаш?

Момченца, за кви кражби си говорите бе? и айде мене не ме меши,че съм взел някое кирливо заглавие или описание и да ви светна изобщо не съм ви посещавал умрелите сайтчета,а когато знам от кого е източника го пиша/ Източник:сайта!
Ако ще си говорим за кражби аз когато пусках вирал-и вие още ходехте по форума и обирахте трохите на хората аз съм нов във форума,като съм правил тия сайтчета сте били в детската градинка ;)
Другото което ДА нито снимките,нито видеата нито дедовия са ваши,че да кажеш че някой те крадял ;) 1 лев дал ли си за писана статия? А ДАНО АМА НАДАЛИ ;) Аз поне съм давал хиляди левове да ми пишат статии ;) Благодарение на няколко педерастчета положението е такова и никой няма да има трафик и ще си бъркате не в джоба а в задниците щото сте смешно бонаци цялата ни държава е такава мишкарска ;)
Славчев знае много добре за кво иде реч от към трафици и чудесии относно "кражбите" аз взимам от него той взима от мен и така се върти цялата ви "медийна индустрия" хахаха

Като почнеш да пишеш авторска статия не 2 реда текст "вижте,как Пешко бърка в дупето на Гошко" тогава ела кажи айде и тоя ми открадна статията айде и тоя ;) ИГРАЧОСИ!

Тоя ли беше дето не можеше да изтегли 200 долаерс от пейпал? Сега гледам хилки само за статии бил давал :lol:
Боже боже, кат лъжете поне като хората го правете бе.,
 
От: Защо толкова нагло бе адаш?

А си пипнал нещо мое, а съм ти скъсла главата гейченце просто.
Ша се научиш да правиш собствени неща иначе направо жална ти майка. вирал направил. Такъв вирал ще видиш крадецо, че луд ще станеш!!!
 
От: Re: Защо толкова нагло бе адаш?

Какво по-кротко бе братле, тоявил се тука да краде от колегите и да им бута всичко и то на готово.
Какво го защитаваш тоя мишок!!!
Айде малко по-кротно, момчета. Ще се трием!!!
 
От: Защо толкова нагло бе адаш?

Кво си пуснал бе пиклеш. Аре не ми се прави на 5-за6. Пуснал бил вирал. Аре у лево, чи ша мя ядосаш и ще видиш вирал сериозен.
Баси балъка, едно кирливо заглавие. Що си го не написа сам като е кирливо бе тъпак смотан. Ако ми беше пред очите такъв щях да ти лепна , че нямаше да можеш да се спреш да падаш.
Бунащината тук трябва да се изчисти!!!

Какво ще лепиш ве чикиджия смотан неграмотен я се виж къв си пъпеш сигурно още не си почнал да се бръснеш ходи джъткай в новия епизод на погрешен завой !
 
От: Защо толкова нагло бе адаш?

Тоя ли беше дето не можеше да изтегли 200 долаерс от пейпал? Сега гледам хилки само за статии бил давал :lol:
Боже боже, кат лъжете поне като хората го правете бе.,

Ти пък трай ве мишка само се чудиш в коя тема да се набуташ да запълниш минутка от жалкарския си животец ;) ЦЕПЕТЕ СИ ЧЕРВЕНИТЕ РЕПИ ОТЗАД смешки !
 
От: Защо толкова нагло бе адаш?

А си пипнал нещо мое, а съм ти скъсла главата гейченце просто.
Ша се научиш да правиш собствени неща иначе направо жална ти майка. вирал направил. Такъв вирал ще видиш крадецо, че луд ще станеш!!!

Виж си сайта ве киртак,че тогава говори за авторко нещо! Умрял съм да ти крада убития сайт през кура сте ми всичките мърши умрели ходи вика хванете петко а той пълни торбата ! ВИЕ СТЕ КРАДЦИТЕ ;) Тъпо е май да напишеш нещо сам с празната си глава и да ти го откраднат ;) ТИ ЩОТО НЕ КРАДЕШ хахахах въшката смешна аре не ми споменавайте повече името аз не си мисля за вас и вие недейте не можеш да ми платиш отнетото време да ти обръщам внимание айде чупка ИГРАЧОСИ хахах
 
От: Защо толкова нагло бе адаш?

Тази тема по-добре да се заключи. Достатъчно се унижихте, злепоставихте и обиждахте един друг :)
 
От: Защо толкова нагло бе адаш?

Ще ти скъся животеца гейче смотано, а си пипнал още нещо мое, а съм си обърнал целия ресурс срещу теб!!!
Виж файлът 12745

attachment.php


Ти пък трай ве мишка само се чудиш в коя тема да се набуташ да запълниш минутка от жалкарския си животец ;) ЦЕПЕТЕ СИ ЧЕРВЕНИТЕ РЕПИ ОТЗАД смешки !
 
От: Защо толкова нагло бе адаш?

Тази тема по-добре да се заключи. Достатъчно се унижихте, злепоставихте и обиждахте един друг :)
Допада ми идеята ти,че не ми се губи време с ........ подобни индивиди :)

Единия КРАДЕЦ вика дръжте крадеца и се мисли за голям бияч хахах огледала нямаш ли у вас бре генгста!
Другия пък мишкар ми праща темата само и само за да вляза в играта да се обади и той някъде,че не му дава никой думата хахахах гледам го по цял ден ако не се обади в 20 теми няма да може сън да легне да спи или ако не даде червена ряпа на някой. Смешки жал ми е за форума ... отива си покрай такива смешници ...
 
От: Защо толкова нагло бе адаш?

Киртак ще викаш на майкати на сина бе боклук, за разлика от теб моите сайтове са писани от до. Ще ти скъсам главата, ако си ми пред очите смешник.
Виж си сайта ве киртак,че тогава говори за авторко нещо! Умрял съм да ти крада убития сайт през кура сте ми всичките мърши умрели ходи вика хванете петко а той пълни торбата ! ВИЕ СТЕ КРАДЦИТЕ ;) Тъпо е май да напишеш нещо сам с празната си глава и да ти го откраднат ;) ТИ ЩОТО НЕ КРАДЕШ хахахах въшката смешна аре не ми споменавайте повече името аз не си мисля за вас и вие недейте не можеш да ми платиш отнетото време да ти обръщам внимание айде чупка ИГРАЧОСИ хахах
 
От: От: Защо толкова нагло бе адаш?

Ще ти скъся животеца гейче смотано, а си пипнал още нещо мое, а съм си обърнал целия ресурс срещу теб!!!
Виж файлът 12745

attachment.php
Мислиш,че ме впечатляваш ли ве олигофрениьо смотана ? Ела да се видим да ме научиш на играене на шамари ли кво беше играчо не ми лай тука те такива хайти като тебе само джафкате вместо да си гледаш умрелия живот да постигнеш нещо кибичите по цял ден и ревете насам натам и се правите на големите играчи извън компа си МИШКА ЕЛА ДА ТИ ГО ДОКАЖА когато и където кажеш face to face ;) ЗАПОВЯДАЙ даже бира ще те почерпя и пътя ще ти платя да не си пипаш ресурса хах... нямам думи колко сте ограничени :)
 
От: От: Защо толкова нагло бе адаш?

Киртак ще викаш на майкати на сина бе боклук, за разлика от теб моите сайтове са писани от до. Ще ти скъсам главата, ако си ми пред очите смешник.
ЕЛА ТИ КАЗАХ АЙДЕ ПРЕКРАТЯВАЙ ТУКА МАНГАЛЩИНИТЕ ОТ ВАШЕМУ СЕЛО ЕЛА ТУК ДА СЕ РАЗБЕРЕМ ,АКО ИМАШ НЕЩО ДА КАЗВАШ :)
 
От: Защо толкова нагло бе адаш?

Аве wabmaster ли къв си. Тва да си прост не е лесно а? С 99,9% копие сайт няма какво друго да кажеш.

Оня slavcho и той е същият безочен калеш като тебе. Той само дет е по дърт и по-тъп.

Много прост народ ей!
 
От: Защо толкова нагло бе адаш?

ДОБАВИ МЕ В СКАЙП ДА СЕ РАЗБЕРЕМ ДА НЕ СЕРЕШ ПОВЕЧЕ ФОРУМА ,ЧЕ ХОРАТА КАТО ВЛЯЗАТ ИМ СЕ ДРАЙФА ОТ ТАКИВА ИЗЦЕПКИ СЕЛТАШКИ ;)
skype: webmast367
 
От: От: Защо толкова нагло бе адаш?

Аве wabmaster ли къв си. Тва да си прост не е лесно а? С 99,9% копие сайт няма какво друго да кажеш.

Оня slavcho и той е същият безочен калеш като тебе. Той само дет е по дърт и по-тъп.

Много прост народ ей!

Както казах не отричам,че ми е копие сайта ама вие също копирате така,че нямате какво да кажете нито са ви лицензирани сайтовете нито сте някаква медия нито нищо! Аз казах: СПРЕТЕ ДА КРАДЕТЕ И АЗ НЯМА ДА КРАДА :) И МЕНЕ МЕ КРАДЕТЕ Ти дали си не знам и не ме интересува достатъчно са крадците ;) Разберете се никой от никой да не пипа ще сме по добре всички квото измислиш това ще ти е няма да си сечем трафика и прочие :)
 
От: От: Защо толкова нагло бе адаш?

Ще дойда няма страшно, но тогава ще викаш не сега в форума малоумнико.
То не стига, че те краде ами и нагло лапенце. Или по-скоро леке!!!
ЕЛА ТИ КАЗАХ АЙДЕ ПРЕКРАТЯВАЙ ТУКА МАНГАЛЩИНИТЕ ОТ ВАШЕМУ СЕЛО ЕЛА ТУК ДА СЕ РАЗБЕРЕМ ,АКО ИМАШ НЕЩО ДА КАЗВАШ :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе