За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

Кокал, замълчи и не се излагай повече.
Аз какво съм те ощетил????? Ваучера активен ли е...ДА АКТИВЕН Е...Това че ти си неграмотен да си направиш акаунт аз с какво съм виновен.
Ако беше взел ваучер от Суперхостинг или ХостГатор и на тях ли щеше да им кажеш. Подменете ми ваучера че аз опропастих акаунта и ваучера, и те ли ще са големи тарикати?

Престани да се излагаш...
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

не за стотинки ги търся! без пари ги намерих, та и на вас да дам.
ама пак се налага да ти обръщам внимание на предния ти лоб на мозъка - четииии, може и като си сам у вас да репетираш гладко четене, да не се запъваш пред гости като те похвали мама как вече не сричаш
колко съм дал, колко давам и колко смятам да изхарча няма нищо общо с тазседмичната ми псевдосделка с Гошо
Ама ти сигурно искаш и ти да попродадеш някое ваучерче, нали? затова така лаеш? е сори. Докато не почнете да предлагате някакви гаранции няма как да стане
щото от както ми отидоха 3 дни на вятъра, ми се сервира...ми то таковааа, ми то Г взе че затегна нещатааа,ааа...мииии....пари няма. Аз не съм и искал да ми ги връща. Искам да получа това за което си бях платил. Разбийш ли, тарикат!
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

Кокал, замълчи и не се излагай повече.
Аз какво съм те ощетил????? Ваучера активен ли е...ДА АКТИВЕН Е...Това че ти си неграмотен да си направиш акаунт аз с какво съм виновен.
Ако беше взел ваучер от Суперхостинг или ХостГатор и на тях ли щеше да им кажеш. Подменете ми ваучера че аз опропастих акаунта и ваучера, и те ли ще са големи тарикати?

Престани да се излагаш...

Да ве Жоренце, ще си млъкна ве

http://www.blackhatworld.com/blackhat-seo/f83-adwords/
ето ви цял един форум за адуърдс - запишете се за темите и си чакайте ежедневно от поне 5 места безплатни ваучери. Тия тука "търговци" да почнат да си кърпят цървулите - не им купувайте нови
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

Убий глупака с мълчание...
Аз бях до тук...:)
 
Чакай да го взема от другата тема, че не се сдържах. Кокала го счупи:

demotivacija.bg_Tpomer-Pone-edin-beshe-schupen-dnes_13245328206.jpg
 
  • Like
Реакции: wood
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

Ха, мъпет, ти колко чарджиш? и ти ли $4?
 
Re: От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

Ха, мъпет, ти колко чарджиш? и ти ли $4?

Бъркаш се моето момченце, аз не продавам ваучери. :) Хванахме те на тясно, сега гледаш да се отървеш, но няма как да стане. Тъп си, доказа го. Факт! И аз съм тъп, но ти си повече, а това си е постижение, като се знам себе си. Съжалявам!
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

явно не се познаваш достатъчно добре. И да те светна - онанизма ти не е пътя към себепознание :lol:
 
Re: От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

явно не се познаваш достатъчно добре. И да те светна - онанизма ти не е пътя към себепознание :lol:

Най-много ме радват ТЪПанари като теб. Такива, които са толкова ТЪПИ, че да се вържат на моя тъп акъл и да започнат да плещят глупости, като в крайна сметка така да изопачават и избягват темата, че да се заговори за чекии и т.н. Така нататък ще дойде скоро, когато подразня още малко кокала, който защото е толкова ТЪП да ми се връзва и достатъчно ТЪП, за да не може да се аргументира и ще започне да говори за мама. Той започна де, но сега ще е в друга насока.

П.С.: Мерси за последното мнение. Беше комплимент към мен. Очевидно в предходното, аз казвам, че съм адски тъп, а ти, че не се познавам. Две лъжи автоматично стават истина и ти ми правиш комплимент с това, че не съм тъп. Благодаря!
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

KHY7-RN9U-M42N-9SHM-G9Q -$75
това е от преди час. може и да има някой късмет
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

офф изпадаме в несвързани брътвежи. По-горе ти дадох и източника, дадох и обяснение защо го правя.
какво друго искаш да ти обясня? защо отговарям и на теб ли? защото от приказките ти личи че явно имаш нещо против фрий ваучерите. Наскоро имаше същия случай но с фб. тая тема не е с нищо по-различна. Просто показвам на хората че същата работа може да се свърши и без плащане за такива в и бездруго вече замиращия, заради Г, пазар

А по темата:
Ако искате да ви светна как да си набавите 30 ваучера за $30, а?
това сигурно ще вбеси доста хора:p
 
Re: От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

А по темата:
Ако искате да ви светна как да си набавите 30 ваучера за $30, а?
това сигурно ще вбеси доста хора:p

Малко ще поискат, а още по-малко ще ги вбеси. Лично на мен и за $3000 да ми предложиш, пак не бих попаднал в една от 2-те графи. Тъй като последното ти мнение е що-годе смислено, млъквам и те оставям на мира.
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

Ваучърна драма :D .

Кокал, кат търсиш тънкаж и се тарикатееш на дребно, нормално е да се поиздънваш отвреме-навреме да ти кажа :) .
Рисковете на 'занаята'.

Ама барем не опърдявай орталъка кат се случи.
Нема нужда всички да разбират че си фейлнал кифладжийската, не е ли тъй? :)
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

мерси :)
с последното си мнение исках да покажа че мога да сметна колко е 2х2 и че не съм толку ТЪП
ма ша зема да се охарча и да ги раздам тука тия 30 ваучера
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

Аз не виждам никакъв проблем някой да продава ваучери. Купувам си отвреме на време и до момента всичко е ОК. Що да не печелят хората?
Всеки си преценява дали да плати или не.
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

Ваучърна драма :D .

Кокал, кат търсиш тънкаж и се тарикатееш на дребно, нормално е да се поиздънваш отвреме-навреме да ти кажа :) .
Рисковете на 'занаята'.

Ама барем не опърдявай орталъка кат се случи.
Нема нужда всички да разбират че си фейлнал кифладжийската, не е ли тъй? :)

ц, хич не е тъй. И именно щото не тарикатея на тънко поствам тука ваучерчета, вместо да ги продавам. Ама нет широк, разбирания - всякакви
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

и за да запълним времето до следващите ваучери предлагам още нещо фрий. Този път е-бук относно правенето на динамични кийуърдс на главната ни страница. То всъщност си е бонус-бук към един по-голям :
ето този : http://www.warriorforum.com/warrior...ck-others-no-experience-needed-step-step.html

който го иска - ПМ със мейлче, да му го пратя!
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

и за да запълним времето до следващите ваучери предлагам още нещо фрий. Този път е-бук относно правенето на динамични кийуърдс на главната ни страница. То всъщност си е бонус-бук към един по-голям :
ето този : http://www.warriorforum.com/warrior...ck-others-no-experience-needed-step-step.html

който го иска - ПМ със мейлче, да му го пратя!
Ти ли си писал тоя ибук?
Ако не, що разпространяваш чужд труд?

Малко по-късно ше проверя дали имаш доказателство че си афффтора, и ако няма - червената ряпа идва...

ПС: На туй на село му викаме "С чужда пита помен прай!"
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

не съм аз афтора. нямам никакви нерви да пиша в уориър форум, но тъй като тая книга иде с реселинг райтс, мисла че имам право да я разпространявам!
и в случая подарявам!
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

Къде пише че е с реселинг райтс?
Да видим?
 

Горе