За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

кокал

Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Темата я пускам с цел на Гошо да му стане лошо и да се научат някои как се прави бизнес. Защото днес $4 от мен, утре от 3-4 от вас и така си остава с идеята че е голям тарикат.
Яд ме е, че въпреки че са запознати с промените в Адуърдс, продължават да се правят на луди и да прибират мангизи на хората, въпреки че могат да ги предупредят че положението не е същото и голяма част от акаунтите ни биват баннати.
Затова, от днес започвам всеки ден да публикувам по няколко ваучера фрий - има малка уловка - копирам ги от друго място, така че не е сигурно дали вече някой не е активиран. Малко повече е занимавка, трябва да пробвате всеки един, но все пак е безплатно. Защото и да си платите на някой юнак вие нямате нито гаранция, нито кешбак условия. Ядете хурката от плюнчовци

Ето ви на :
KHY7-WBB5-RUVG-RLBK-RY8 - би трябвало да е $75

M8H8-XJN8-6DL8-59GG-PKG
3XGC-BEZA-RUZN-FBMA-EXY
M8H8-Y5Q7-SNSX-T2P6-TJG
7VQX-JDSN-XT66-C29H-SVDS

това е за днес. надявам се утре да има още
И дано на Гого да не му вървят ваучерите много :lol:
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

Браво всичките са осребрени , кога успяхте, то ама алчен народ сигурно даже само 1 може да ги е осребрил всичките.. Ако намериш още прати ми и на мен но ЛС ,че иначе няма остане..
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

мхм, трябва бързо да се действа. Но поне ще се опитам да заделям спец. за този форум по някоя и друга бройка
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

По - добре кажи как да си ги набавяме сами, защото не съм от най-бързите - а тук трябва да си факир ако искаш да се докопаш:)
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

ммм, проблема не е само в този форум. копирам ги от друг и там също има хора които искат да понамажат. а колкото до източника : с малко повече амбиция и търсене ще си го намерите сами :)
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

По - добре кажи как да си ги набавяме сами, защото не съм от най-бързите - а тук трябва да си факир ако искаш да се докопаш:)

щом са копирани - чичо гугъл ги е индексирал
копираш кода - търсачката и готово :mrgreen:
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

:beer:
съвсем вярно :-o

малко кофти излиза че пренасочваме читателите от този форум в друг, нооо целта оправдава средствата :twisted:
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

happyslacker ти хубаво сложи линка , мога да ти дам още 30 такива , въпроса е идват ли ти тези ваучери след като ги рекуестнеш ?
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

супер
предполагам че по веднъж на домейн може да се ползва, но аз си заръчах
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

Не знам дали при вас идват тези кодове от рекуест сайтовете, но аз провбах преди време с НОВИ сайтове и чакай от умрел писмо:)
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

happyslacker ти хубаво сложи линка , мога да ти дам още 30 такива , въпроса е идват ли ти тези ваучери след като ги рекуестнеш ?

Не знам, не се занимавам с AdWords. Май трябваше да се въвежда номер на дебитна/кредитна карта и да се плати нещо за да може да се ползва ваучера, не ми се чете сега дребния шрифт.
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

Аз бях пуснал тема преди време.

Ето ви линк, където Google раздава ваучери за $75:

http://anonym.to/?http://anonym.to/?http://tinyurl.com/6ek9g7n

Този рекуест е за
This offer is valid only for new Google AdWords customers with a billing address in the United States or Canada.
 
Аве тарикат. Това си е бизнес, нали чушките дето ги купуваш някой ги е произвел, продал ги е на някой, после той ги е продал и така то безкрай. Това се нарича ТЪРГОВИЯ за незапознатите, а не тарикатщина. А ТИ ЩОМ СИ ТАКЪВ ТАРИКАТ, ДАЙ ИЗТОЧНИКА, НЕ МИ ПУБЛИКУВАЙ ПО ДВА-ТРИ ОСРЕБРЕНИ ВАУЧЕРА НА ДЕН.
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

Нека да обясним сега...аз съм този Гошо на който да му стане лошо. Кокал не мисля че ще ми е лошо, я обясни на хората тук какъв е проблема. Че си дребен тарикат, нека някой да сподели тук дали съм го излъгал с ваучер или някаква услуга. Я ти Кокал виж репутацията ми тук и тогава се оплаквай.

Мислех да си замълча, ама щом злобата ти е стигнала чак до тук.
Нашият Кокал си купи от мен ваучер за 80$...изпратих му ваучера всичко е наред. купи си втори ваучер от 100$, изпратих му ваучера, той го е заредил в акаунта и след три дена Гугъл му блокира акаунта...И нашият Кокал ми пише да му изпратя нов ваучер защо аз съм го излъгал, не съм му казал че Гугъл можел да му блокира акаунта. Че даже пусна диспут в PayPal :).

Нека колегите да преценят дали да внимават с теб или не.
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

wood не мога да ти пиша ЛС, но имам желание да си взема ваучер ,някви данни за контакт/

Нека да обясним сега...аз съм този Гошо на който да му стане лошо. Кокал не мисля че ще ми е лошо, я обясни на хората тук какъв е проблема. Че си дребен тарикат, нека някой да сподели тук дали съм го излъгал с ваучер или някаква услуга. Я ти Кокал виж репутацията ми тук и тогава се оплаквай.

Мислех да си замълча, ама щом злобата ти е стигнала чак до тук.
Нашият Кокал си купи от мен ваучер за 80$...изпратих му ваучера всичко е наред. купи си втори ваучер от 100$, изпратих му ваучера, той го е заредил в акаунта и след три дена Гугъл му блокира акаунта...И нашият Кокал ми пише да му изпратя нов ваучер защо аз съм го излъгал, не съм му казал че Гугъл можел да му блокира акаунта. Че даже пусна диспут в PayPal :).

Нека колегите да преценят дали да внимават с теб или не.
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

от този линк никой няма да получи код , само да Ви светна , ако ставаше така нямаше хората да си правят тръда да ги купуват и продават.
 
От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

Защо, когато някой ме ощети, трябва аз да излизам дребен тарикат?
Нали ти казах, че ще продължа да купувам, стига да ми подмениш този ваучер. дори ти предложих да ти преведа веднага парите за още един, та да не останеш без стотинки за боза.
Но, нищо. Сега ще си пускам всеки ден кодчета, даже мисля да изхарча едни $50 за бълк ордер и пак да раздавам без пари. Да видиш, Гошо, как се прави.
Дребнав съм бил, тарикат съм бил. Кой знае колко хора са се набутали и Г им е шибнал сметките, ама ти си продължаваш и сваляш по $0,05 на седмица.
Голяма работа че някой се мъчи да си стартира кампания и се надява на приход от сайт, който ще рекламира.
Ти не разбра ли с твоето тесногръдие че не става въпрос за 3,95 БЕ ???? Конюктивит ли имаш или перде на очите, че не виждаш за кво ме издразни? А??
Аз 3 дни да чакам и накрая нищо?
А да сте живи и здрави и продължавайте да си галфонизирате. А всеки, който даде пари за ад. ваучер от когото и да било е все едно да слага още един куршум в барабана за руска рулетка.

А за гонзо дето ми пише с главни букви, мога да му кажа да се научи да чете. Над неговото мнение има други в които се казва как да се стигне до източника.
 
Re: От: За Бога, братя - НE купувайте - ПОДАРЯВАМ Ваучери

Абе Гонзооооооо, като не си тарикат и дребна душица си плащай сметките бееее. Тарикат! Хахаха! Като имаш сериозен сайт има едно поленце в адуърдс, където да си въведеш картата и да си плащаш за рекламата. Не да дириш ваучери за стотинки и после да ревеш, ваучера не бачка, баннаха ми акаунта, адсенс-а не дава стинки за бозичка... Направо аргументите на такива като теб акъла ми ги не побира.

Защо, когато някой ме ощети, трябва аз да излизам дребен тарикат?
Нали ти казах, че ще продължа да купувам, стига да ми подмениш този ваучер. дори ти предложих да ти преведа веднага парите за още един, та да не останеш без стотинки за боза.
Но, нищо. Сега ще си пускам всеки ден кодчета, даже мисля да изхарча едни $50 за бълк ордер и пак да раздавам без пари. Да видиш, Гошо, как се прави.
Дребнав съм бил, тарикат съм бил. Кой знае колко хора са се набутали и Г им е шибнал сметките, ама ти си продължаваш и сваляш по $0,05 на седмица.
Голяма работа че някой се мъчи да си стартира кампания и се надява на приход от сайт, който ще рекламира.
Ти не разбра ли с твоето тесногръдие че не става въпрос за 3,95 БЕ ???? Конюктивит ли имаш или перде на очите, че не виждаш за кво ме издразни? А??
Аз 3 дни да чакам и накрая нищо?
А да сте живи и здрави и продължавайте да си галфонизирате. А всеки, който даде пари за ад. ваучер от когото и да било е все едно да слага още един куршум в барабана за руска рулетка.

А за гонзо дето ми пише с главни букви, мога да му кажа да се научи да чете. Над неговото мнение има други в които се казва как да се стигне до източника.
 

Горе